Як заробити гроші в Інтернеті підлітку

Все більше і більше молоді намагається якомога раніше почати заробляти для себе кишенькові гроші. Зазвичай ними рухає мрія накопичити кошти на майбутню мету, щоб придбати для себе щось дуже важливе або стати фінансово незалежними. У статті все розкладено по поличках, що допоможе зробити перший крок на шляху до першого заробітку. Звичайно, рекомендовані способи отримання першого прибутку не дає гарантії, що юнак зразу зможе заробляти омріяні кошти лежачи на дивані. Тому необхідно поставитися серйозно до рекомендацій фахівців і опанувати декілька способів, за допомогою яких отримувати гідні гроші. Зі статті дізнаєтеся про переваги заробітку онлайн віддалено з дому і виберете для себе відповідний спосіб.

10 можливостей віддаленого заробітку грошей для юнаків

Як заробити гроші в Інтернеті підлітку

Всі способи дуже прості для виконання, причому можна працювати віддалено з дому. Деякі види заробітку можна здійснити з телефону, але краще працювати за комп’ютером або смартфоном. Ось ці способи.

1.Робота з дому онлайн на файлообмінниках

Це дуже простий для виконання заробіток. Досить зареєструватися на сайті, який дозволяє завантажувати з Інтернету цікаві файли – це і є файлообмінники. Зараз вони мають партнерські програми, що дає можливість значно підвищити свій заробіток. Суть заробітку така: юзери завантажили ваш файл з файлообмінника, наприклад, тисячу разів, то на ваш заробіток буде складати 5 доларів.

2. Заробіток на своїх знімках та фільмах

Робота дуже проста, все виконується з телефону за три кроки. Перший крок — робите знімки та відео. Другий крок закачуєте все на спеціальний сайт. Третій крок — продаєте свою продукцію шляхом розповсюдження посилань у соціальних мережах на сайт де експонуються ваші фтото та фільми.

3. Віддалена робота в мережі в якості постера

Постер – це перший щабель копірайтера, це грамотна людина яка спроможна написати якісний коментар або відгук на товар чи послугу. До речі це надзвичайно потрібна постать, тому що є безліч замовників на ці послуги. Оплата правда не велика, але й праці не важка. В основному постер пише коментарі на сторінках ресурсів у соціальних мережах, а також на форумах і сайтах. Однак, якщо хтось мріє стати постером, то повинен пам’ятати, що тексти повинні бути грамотні та якісні. Якщо почнете гнатися за кількістю, втратите якість постів і за таку роботу ніхто не заплатить.

4. Четвертий спосіб – продаж реклами у своєму підписі

Є сайти великих компаній де користувачі можуть створити власний блог. Це вигідно для власника сайту, бо збільшується контент і вигідно для блогера, бо сайт розкручений і має гарний трафік. Якщо на такому сайті завести собі аккаунт, то він стане непоганим джерелом для онлайн- заробітку. Тут все залежить від вашої фантазії. В блозі пишите контент в якому рекламуєте бізнес замовника, а він вам за це платить.

5. Онлайн-заробіток на написанні відгуків – це хороша віддалена робота

В мережі досить багато бізнесменів, які мають сайти по темі свого бізнесу. Бізнесмени платять людям за то, щоб ті написали гарний відгук про компанію, товарну продукцію, яку виготовляють чи продають. Звісно, що відгук повинен бути унікальним. Тому школярі, які візьмуться за цю справу повинні гарно володіти українською мовою і писати якісний рекламний контент, бо за копіпаст ніхто платити не буде. Замовник, перевіряє відгук на унікальність, і якщо відгук не якісний роботу не оплачує.

6. Віддалена робота на онлайн-іграх – гідний заробіток для підлітків

Заповзятливі юнаки можуть вільно заробляти гарні гроші, продаючи отриманого в іграх віртуального активу. Сюди відносяться розкручені акаунти, ігрові персонажі та різні цікаві предмети. Для прикладу візьмемо гру «World of tanks», з неї прокачані профілі успішно продаються за ціною починаючи від 800 гривень. Така робота є геть можливою для всіх підлітків і навіть студентів, які вміють грати в віртуальні ігри

7. Простенька робота, гарна оплата: опитування

Великі брендові компанії завжди прагнуть до того, щоб постійно покращувати якість своїх продуктів або послуг. Для цього вони звертаються до спеціальних сайтів, які проводять опитування населення. Для заробітку потрібно зареєструватися на такому сайті і брати участь в проходженні опитувань. Як недолік подібний вид заробітку не постійний, так як опитування бувають не кожен день.

8. Заробіток на буксах – перші гроші підлітка

На цих сайтах оплачують різні дії виконавця: за реєстрацію на сайтах, за лайки на фото, за кліки по рекламі. На буксах три основні види заробітку:

• Це серфінг, тобто перегляд оплачуваної реклами;
• Читання листів з рекламним посиланням і перехід по ньому.
• Виконання оплачуваних завдань рекламодавців.

9. Майнінг криптовалюти – проста віддалена робота

Щоб почати заробляти потрібно пройти реєстрацію на сайті і встановити на свій комп’ютер спеціальну програму. При її роботі будуть нараховуватися «коіни» (внутрішня валюта), які при виведенні на свій гаманець конвертуються в електронні гроші. Таким видом заробітку може займатися тільки той у кого є потужний комп’ютер

10. Робота рерайтером – заробіток онлайн для старшокласників

Для заробітку потрібно зареєструватися на біржі, де працюють фрілансери і приймати замовлення на статті. Можна продавати вже готові статті в магазині на біржі копірайтингу.

Дистанційна робота в Інтернеті для студентів

1.Виконання на замовлення контрольних і курсових робіт

Кожен тямущий студент може легко заробити гроші виконуючи прохання своїх колег. Замовлень на виконання контрольних робіт хоч греблю греби, особливо від першокурсників. Також може стати в нагоді пошукові системи браузерів. Виконавець замовлення бере за роботу від 20 гривень і до 50 гривень за стандартну сторінку друкованого тексту. Крім цього багато студентів, особливо гуманітаріїв заробляють на статтях, продаючи їх на біржах копірайтингу.

2. Онлайн-консультації

Студенти старшокурсники, які вже мають розуміння в науці, можуть проводити онлайн-консультації за гроші. Відомі фахівці, особливо в сфері інформатики беруть за одну годину консультації по Скайпу до 100 доларів. У студентів нижчі розцінки — від 30 – 40 доларів

3. Створення мобільних додатків

Досвідчені студенти або старші школярі можуть застосувати на практиці знання та вміння створювати мобільні додатки, та деякі програми. Замовників треба шукати або через пошуковик або на біржах фрілансу. У цій сфері гарні заробітки — більше як 700 доларів на місяць при частковій зайнятості.

4. Соціальні мережі та партнерки – надійне джерело доходу

Для заробітку необхідно створити декілька спів товариств у соціальній мережі. Далі знайти і зареєструватися в різних партнерських програмах. Суть заробітку – рекламування партнерок та розповсюджувати партнерські посилання в соціальній мережі.

5. Заробіток на власному сайті або блозі

Зрозуміло, що заробіток на блозі чи на сайті буде в тому випадку, якщо ці ресурси розкручені і мають до тисячі відвідувачів в день. Тоді сміливо приймайте від рекламодавців рекламу і заробляйте гроші.

6. Підприємницька діяльність онлайн

Для цього необхідно мати свій блог і інтернет магазин. Суть заробітку – продаж чи перепродаж своїх електронних книжок, чи навчальних курсів на популярну тематику, даючи рекламу на блозі. Можна зайнятися торгівлею товарами з Китаю через свій інтернет магазин

7. Твіттер — віддалена робота з дому

Мало хто знає, що за допомогою соціальної мережі Twitter люди заробляють не погані гроші. Його можливості не обмежені: можна розкручувати чужі акаунти, заробляти на рекламі якщо у вас популярний аккаунт або заробляти за допомогою партнерських програм.

Переваги роботи в Інтернеті для підлітків школярів і студентів

Методи отримання доходу юнаками, які приведені в статті не мають ніяких ризиків втрати коштів, бо майже у всіх описаних способах не потрібно вкладати гроші. Виконувати нескладні завдання зможе школяр не маючи спеціальних знань. Щоб розпочати заробляти в мережі віддалено із дому не треба проситися на роботу та проходити співбесіду з роботодавцем.

Як заробляти на Парі Матч

Дисконтні картки – особливості їх виготовлення

Реальний заробіток на коментарях та відгуках