Заробіток в Інтернеті на кліках – 5 кращих сайтів

У статті дано поради з чого почати свою невелику справу в інтернеті новачку користувачу, щоб не розчаруватися і отримати вигідну роботу заробляючи кліками по рекламних оголошеннях. Як радять профі заробітку в мережі, для новачка заробляння грошей на кліках – це  найкращий варіант старту. По-перше, це дуже проста робота, по-друге, не потрібні вкладення для старту, по-третє, за день можна заробити свій перший долар – а це чудова мотивація працювати далі.

Докладніше про цей вид заробітку у статті.

Заробіток для новачків на найкращих іноземних сайтах: як заробити на кліках по рекламі.

Заробіток в Інтернеті на кліках – 5 кращих сайтів

Це вид заробітку найпростіший, тому він дуже популярний серед школярів, новачків інтернету, пенсіонерів та людей, які не здатні виконувати серйозну роботу в мережі.

У чому справа, що цей найпростіший вид заробітку хвилює голови не тільки новачків а й користувачів зі стажем? Справа в тому, що роботи завжди багато, робота проста і цікава, а найголовніше – лічильник зароблених грошей, який реагує на всі дії користувачів сайту і показує результат у зароблених коштах. Є сайти, що платять у гривнях, а є, що платять у доларах чи євро.

 Якщо прочитати відгуки про заробіток у мережі на перегляді реклами, то ви не побачите жодного негативного відгуку. Можливо лише скарга, що оплата праці низька, але й кваліфікація виконавця не висока, а робота зовсім не пильна.

Більшість успішних гуру, які заробляють тисячі гривень в інтернеті, розпочинали саме з перегляду реклами за гроші. Так, істотним недоліком цього способу є те, що ви не заробите на машину, але безцінний досвід заробітку онлайн отримаєте. .

Перш ніж ми перейдемо безпосередньо до списку проектів, спочатку розглянемо, за які заходи вони платять гроші.

Заробити на сайтах можна не лише кліками

1). Серфінг сайтів. Клацаєте по рекламному банеру, потрапляєте на сайт рекламодавця, чекаєте, поки працює таймер перегляду, далі розгадуєте просту капчу, і гроші на автоматі падають на рахунок.

2). Читання листів. Ця робота оцінюється трохи дорожче, ніж серфінг і полягає в тому, що необхідно прочитати короткий лист і правильно відповісти на секретне питання. Якщо все окей, відкривається сайт рекламодавця, переглядаєте його рекламу, після відліку таймера та розгадування капчі отримуєте гроші.

3) Виконання завдань. Ця робота для досвідчених користувачів. Робота складніша за серфінг та читання листів, але й оплата значно вища.

Веб-сайти для заробітку на кліках

1). Ebesucher. Це популярний у Німеччині сайт, де користувачі після реєстрації заробляють євро, натискаючи на рекламні банери та посилання, а також на читанні листів. Гроші можна вивести на Вебмані та обміняти на гривні. Оплата на сайті значно вища, ніж на схожій але українській чи польській.

2). Dollarsincome. Американський ресурс, який платить за роботу доларами. Робота проста, перегляд реклами, виконання завдань. Зароблені гроші можна вивести на PayPal або Perfect Money.

3).Twickerz. Ще один сайт, де люди заробляють на кліках, переглядаючи рекламу. На цьому ресурси можна заробляти гарні гроші, виконуючи завдання. Також гарний дохід дає реферальна програма.

4). GPTPlanet. Відомий ресурс, який платитимуть у доларах. Заробляти можна на кліках з реклами. За один клік платитимуть один цент, буває і більше. Ресурс цей не має українськомовної версії, але тут знову можна розглянути цей нюанс як можливість покращити свою англійську мову.

5). ClixSense. Популярний в Україні сервіс, який працює 12 років, користується повагою, має гарні відгуки. За роботу платитимуть долари, які можна вивести на PayPal.

Висновки

На перший погляд, здається, що це дуже простий спосіб заробітку в інтернеті і не заслуговує уваги досвідчених користувачів.

Але якщо прочитати відгуки в мережі, то можна зустріти схвальні коментарі людей яким вдалося заробляти до 1000 доларів на місяць.

Як заробляти гроші на маркетплейсі Аліекспрес

Кожен має шанс бути багатим

Як розпочати свій бізнес – поради початківцям

error: Вміст захищений!!