Як заробити на фрілансі

Фріланс — це віддалене виконання будь-яких завдань. Фрілансер, працює з дому та виконує всю роботу через інтернет.

Щоб заробляти в даній ніші, потрібно мати якісь навички, які будуть затребувані в інших людей. І за які вони захочуть платити гроші. Наприклад, створення сайтів, програмування, розробка додатків тощо.

Стати фрілансером може кожна людина.

Стати фрілансером може кожна людина.

Більшості необхідних навичок можна навчитися самостійно. Є безліч сайтів з корисною інформацією на цю тему, канали YouTube, курси.

Дорогі курси можна скачувати абсолютно безкоштовно у Telegram. Достатньо вбити у внутрішньому пошуку запит «Пошук курсів». Щоб знайти необхідний курс, слід знати його точну назву.

Отримавши таким чином інформацію, потрібно починати діяти та застосовувати отримані знання на практиці. Роботу рекомендується починати з простої та зрозумілої біржі Фрилансхант.

Тут можна отримати перший практичний досвід та дізнатися про нюанси даної роботи.

На Kwork тисячі профілів та новачка природно, ніхто не помітить. Деякі люди вважають за краще накручувати свій рейтинг. Вони створюють кілька додаткових профілів та замовляють власну послугу.

Це дозволяє заробити позитивний рейтинг, а також залишити позитивний відгук основного облікового запису. Це сприяє просуванню профілю та подальшому замовлення послуг реальними людьми.

Але проблема цього способу в початкових вкладеннях. Не всі новачки готові вкласти 1000 – 3000 грн у розкрутку свого профілю. Але можна обійтися без вкладень.

Для цього потрібно шукати клієнтів самостійно на свої послуги через форуми, соціальні мережі, відеохостинги. Як тільки людина погодиться на придбання послуги, її потрібно надсилати на власний профіль Фрилансхант. Таким чином, можна отримати перших клієнтів безкоштовно.

Оволодівши необхідними навичками та закріпивши свою майстерність на практиці, отримавши перший прибуток, слід почати співпрацювати з іншими фрілансами біржами. Якщо є знання англійської мови, то є сенс почати вивчати потреби зарубіжної аудиторії та працювати на закордонних майданчиках. Там платять у кілька разів більше.

Згодом необхідно створити свій канал на YouTube, Yandex Zen або на інших аналогічних майданчиках. Найкращим варіантом буде власний сайт. Але він потребує вкладень. Заплатити потрібно як мінімум за домен і хостинг. І розкрутити веб-сайт безкоштовними методами досить складно.

Ідеальний варіант – створити канал на YouTube і з нього спрямовувати трафік на свій сайт. На сайті можна продавати свої послуги, рекламу, розміщувати рекламні банери, рекламувати партнерські програми.

Дохід успішного фрілансера може досягати 50 000 – 100 000 тисяч гривень на місяць. Деякі фрілансери можуть заробляти і більше, але успіх прийде не відразу. Спочатку доведеться довго і наполегливо працювати, вивчати багато матеріалу, підбирати власну нішу, вчитися викликати довіру клієнтів. І якщо на цих складних етапах не опустити руки, то можна досягти дуже добрих грошових сум.

Бізнес для жінок – 10 найкращих ідей для мам!

Енергія грошей та фінансова незалежність

Як стати успішною бізнес-леді