Як стати успішним трейдером

Саме собою поняття успіху всім різне. Одні під цим розуміють везіння, якщо кілька разів пощастило, і стартовий депозит збільшився в кілька разів, вони відразу заносять себе в категорію досвідчених трейдерів. Інші під успіхом розуміють величезні заробітки, в історії трейдингу такі приклади є.

І ті, й інші неправі. Вирішальне значення має те, чи вдається забезпечити стабільне зростання депозиту.

Як стати успішним трейдером

Якщо на рахунку $100 і місяць регулярно вдається збільшувати його на $15-$20, це вже можна вважати непоганим результатом. Дохід у цій ситуації дорівнює 15-20%, раніше ми вже з’ясовували, що незважаючи на прибуток по одній угоді в 80-90% досягти такого ж прибутку у довгостроковій перспективі не вдасться.

Хоч як дивно це звучало, але перше, що потрібно зробити — відмовитися від ідеї заробити швидко і в стислий термін. На початковому етапі це лише заважатиме. Спробуйте поставитися до трейдингу як до свого роду випробування, не будуйте плани на гроші, які знаходяться на вашому рахунку, не прикидайте подумки, що на них можна купити.

Демо-рахунок проблему психології не вирішує. Причини цього явища ми розбирали в окремій статті, це корисний інструмент, але трейдер просто не може ставитись до віртуальних грошей так само, як і до реальних.

Питання психології одне з найважливіших, це фундамент прибуткового трейдингу.

Якщо із самоконтролем проблеми, то не врятує жодна торговельна стратегія. Але, крім неї, успіх у цій справі залежить і від низки інших факторів:
у питанні як стати успішним трейдером бінарних опціонів не обійтись без стратегії роботи. Універсального рецепту тут немає, доведеться враховувати свої особисті уподобання. Одним підійдуть безіндикаторні стратегії для великих термінів закінчення, інші зможуть нормально працювати з опціонами турбо за допомогою індикаторних стратегій.

Пам’ятайте — на малих термінах експірації досягти стабільного прибутку складніше; Вибір брокера грає не останню роль. Якщо компанія регулярно занижуватиме виплати, при торгівлі спостерігається регулярне прослизання, то може постраждати ефективність торгівлі. Ми підготували рейтинг найкращих брокерів бінарних опціонів, ознайомитися з ним можна за цим посиланням; стартовий капітал. На початковому етапі про це можна не думати, головне – вийти на стабільний результат, але пізніше бажано наростити обсяг депозиту до комфортної величини.

Якщо працюватимете з малим депозитом, то рано чи пізно прийде бажання збільшити ризики (щоб прибуток став помітнішим).

Часто саме це стає причиною зливу депозиту.

Окремо зупинимося на навчанні — немає прямої залежності між стабільним прибутком та кількістю прочитаних книг/пройдених навчальних курсів. Можна бути непогано підкованим теоретиком, але так і не навчитися стабільно отримувати прибуток від трейдингу.

Іноді надмірне захоплення теорією навіть шкодить – у голові у трейдера каша, гримуча суміш із маси різних стратегій, торгових прийомів, порад інших трейдерів. У результаті він не може визначитися з тим, з чого почати працювати. Вистачає то за одне, то інше раз-по-раз втрачаючи гроші.

На ринку практика все-таки важливіша за теорію. Тому бажано якнайшвидше перейти безпосередньо до торгівлі, паралельно з нею ніхто не забороняє поповнювати багаж знань.

Висновок

Ключове в успіху на ринку — завзятість трейдера, вміння визнавати помилки та виправляти їх. Результат багато в чому залежить від психології, тому, можливо, вам навіть доведеться змінити звичний життєвий уклад. Ринок не вміє прощати помилки, тому якщо ви не можете пристосуватися під нього, то про прибутковий трейдінг доведеться забути.

Як навчитись працювати в команді

Стокові фото – як їх роблять на заробляють на них

Як стати багатим та набути фінансової незалежності