Бізнес-ідея: Робимо мохіто

Деякі люди задаються питанням, а як приготувати такий цікавий коктейль, як мохіто, у себе вдома, тобто в домашніх умовах, при цьому ще й заробити пристойну грошову суму. Такий бізнес дуже простий і зрозумілий, тому проблем із його втіленням у життя не повинно з’явитися. Такий напій з’явився на Кубі. Зараз же він прийшов і до наших країн.

Існує два способи приготування коктейлю. Один є алкогольним, а інший безалкогольним. Тому такий напій підійде як діткам, так і їхнім батькам, тобто дорослим людям.

Робимо мохіто

Щоб створити такий бізнес, вам необхідно отримати цілий пакет документів, що дозволяє займатися підприємницькою діяльністю. Після отримання цих документів, вам потрібно вирішити, де ви продаватимете ці напої.

Якщо у вас зараз є кошти, то можете відкрити кафе. Якщо ж ні, то не падайте духом, можете продавати свою продукцію на ринку. У літню пору дуже жарко, а це означає, що клієнтів буде чимало. Одна склянка такого напою коштуватиме приблизно дванадцять гривень. Оскільки собівартість невелика, ви зможете заробити нормальні гроші

Готуємо мохіто:

Беремо напій, бажано спрайт, приблизно 150 мл, а також дві чайні ложки цукру, свіжа м’ята, один лайм і, звичайно ж, лід.

Крім цього можна придбати обладнання для приготування, а також для різання льоду. Орієнтовна вартість 10-15 тис. руб. Хоча лід, як ви розумієте, можна готувати і в звичайному холодильнику. Берете лайм, діліть навпіл. Після цього половину ділимо ще на три частини. Потім беремо велику склянку, кладемо туди м’яту і розмелюємо її маточкою. Після чого додаємо лайм та лід. Льоду має бути приблизно на третину склянки. І останнє – заливаєте все спрайтом та прикрашаєте напій лаймом.

Якщо ви хочете приготувати алкогольний мохіто, то робіть все те саме, тільки замість лимонаду додавайте ром.

Ось ви й знаєте, як зробити мохіто. Тепер у вас вийде заробити чималий прибуток. Успіхів!

Бізнес-ідея: організація та запуск феєрверків

Бізнес ідея: перукарня для собак

Як відкрити хімчистку

error: Вміст захищений!!