Як накрутити підписників в Інстаграм безкоштовно

Світ соціальних мереж, таких як Instagram, породив нову категорію людей, які ведуть нетрадиційне заняття – віртуальний заробіток у мережі. Зараз, більш ніж будь-коли, люди хочуть кинути свою повсякденну роботу і зайнятися заробітком онлайн на повну ставку. Але, хоч би як гламурно це не виглядало, складно розпочати свою підприємницьку діяльність в інтернеті. Для цього потрібно мати свої розкручені інструменти. Одним із них є платформа Instagram. Багато хто там намагається щось заробити, але для цього потрібно мати тисячі підписників, мільйони переглядів, щоб створити свою ділову аудиторію в Instagram. Але, як тільки ви зрозумієте алгоритм системи та побудуєте свою імперію в соціальних мережах, ви зможете почати заробляти великі гроші.

Як набрати підписників у Instagram: 6 кроків до своєї мети

Як накрутити підписників в Інстаграм безкоштовно

Не хвилюйтеся, якщо ви тільки починаєте працювати з платформою Інстаграм, і вас трохи лякають великі облікові записи успішних людей, що налічують два або навіть три мільйони підписників. Вони є винятком, і вашою метою не має бути величезна кількість підписників. Замість цього, налаштуйтеся на 1000 якісних фанів, яким ваш обліковий запис Instagram дійсно сподобається. Спілкуйтеся з цими друзями, хто спілкується з вами, підписується на вас, ставить лайки до вашого контенту. Врахуйте, що всі великі профілі Інстаграм починалися з нуля підписників. Пам’ятайте про це, і у вас завжди буде мотивація.

У статті не йтиметься про якісь чудеса розкручування свого облікового запису, інформація буде від перших осіб, які поділяться тим, що допомогло їм щодня отримувати постійних підписників та підвищувати кількість користувачів. Як правило, на своїй сторінці Інстаграм новачок спочатку показує фото зі свого повсякденного життя без будь-яких інших намірів, крім як поділитися з друзями і знаходити в цьому натхнення та можливо познайомитися з крутими людьми. З часом, автор сторінки розкручує свій обліковий запис, і вже починає через Instagram залучати постійний трафік на свій блог. Ця платформа більш якісна, ніж навіть Facebook, де публікується суміш свого контенту та контенту інших людей.

У Instagram все по-іншому, і це справді нормально. Ви можете стати авторитетною людиною, незалежно від того, чи ви є брендом або впливовою особою. Ви можете продемонструвати свої продукти та навіть піти далі – відкрити свій бізнес.

1. Правильна назва облікового запису половина успіху

У Instagram назва сторінки має велике значення, навіть більше, ніж ви можете собі уявити. Назвіть її відповідно до теми, яку люди знайдуть на вашій сторінці. Якщо ви займаєтеся продажом товарів, додайте слово «магазин». Якщо йдеться про фото чи моду – вкажіть цю категорію в назві свого ресурсу. Тоді вас неодмінно знайдуть клієнти. Акаунт починається із заповнення профілю: опису себе, яке має бути привабливим, а також ефектною фотографією. Зробіть ставку на якість та розуміння того, про що ваш профіль.

2. Сторінка профілю має бути привабливою

Не вибирайте надто складну назву під час реєстрації, щоб вас було легко знайти за вашим логотипом. Це також допоможе при розповсюдженні своєї сторінки з вуст у вуста, при розмовах з людьми, на заходах або вебінарах.

3. Напишіть правильно клікабельне посилання

Використовуйте єдине клікабельне посилання в Instagram з розумом. Його можна міняти у разі зміни свого бізнесу. Це дуже зручно, коли хочете, щоб люди читали повідомлення у блозі, або коли проводите рекламу продуктів. Зміна посилання робить його цікавим навіть для людей, які повертаються у ваш профіль.

Для того, щоб посилання виглядало більш привабливо, використовуйте програму скорочення посилань, перш ніж додавати його до свого профілю. Додайте адресу електронної пошти, якщо хочете дати можливість людям зв’язатися з вами.

4. Послідовність – головний ключ успіху

Усі починання дуже важкі. Не турбуйтеся, коли немає швидкого результату, просто продовжуйте щодня публікувати цікаві матеріали. Будьте послідовні, бо послідовність – ключ до успіху. Консультанти рекомендують щонайменше одну публікацію на день, а три публікації можуть ще більше підвищити вашу помітність та збільшення шанувальників. Однак не перестарайтеся та не розсилайте спам людям, оскільки вони просто відпишуться від вас. Те саме буде, якщо ви перестанете публікувати контент на кілька днів або тижнів, ви побачите, що кількість друзів зменшиться.

Пам’ятайте, що Instagram – це живий організм, який потрібно годувати щодня, а то й частіше. Ви повинні змусити свою аудиторію захопитися вашим акаунтом. Вони повинні чекати на вас у своїх стрічках. Якщо ви відірветесь від ланцюга, не чекайте, що вони чекатимуть на вас далі.

На жаль, на цій платформі велика конкуренція, тому найкращий спосіб збільшити кількість шанувальників – це сталість. Будьте відповідним до теми профілю в Instagram, а також публікуйте повідомлення послідовно, не робіть тривалі паузи – ніхто вас не чекатиме. Крім того, створіть спільноту Instagram, взаємодійте з іншими аккаунтами людей, що мають таку ж аудиторію як ваша. Ви не повірите, але це дуже допомагає.

5. Своєчасна публікація збільшує кількість підписнииків

Час може, як прославити вас, так і зіпсувати ваші публікації. Оскільки Instagram є мобільною платформою, то люди мають до неї доступ протягом доби. Тому потрібно знати, в який період дня і ночі люди люблять шукати інформацію. Експерти, які постійно проводять дослідження на цю тему, не можуть дати точну рекомендацію, коли найкраще публікувати повідомлення в Instagram, це залежить від автора, теми та аудиторії. Підключіть інструмент аналітики Instagram, наприклад «Iconosquare», до своєї сторінки і почніть оптимізувати час публікації.

6. Взаємодійте особисто з акаунтами друзів

Відмічайте лайками фотографії і залишайте коментарі акаунтам, що сподобалися, спілкуйтеся з людьми і знаходьте щось спільне з шанувальниками, які дійсно хочуть слідувати за вами. Соціальні мережі вимагають уваги та пожирають час, тому жива людина не може проводити цілий день у Instagram, лайкаючи та коментуючи пости. Ось чому з’явилося багато роботів, щоб автоматизувати цей процес. Тим не менш, вони можуть принести користь, якщо вашому обліковому запису всього кілька днів. Це може трохи підвищити активність, але, якщо цим зловживати, це може в найкоротші терміни призвести до блокування акаунта.

Коли ви дізнаєтеся багато нового про свою аудиторію і про те, як люди реагують на ваші публікації, тому будьте чесними щодо їхніх сторінок, підписуйтесь і проставляйте лайки особисто. Не використовуйте ботів для збільшення показників підписки на своїй сторінці – це не принесе користі. Тому що це будуть мертві душі з якими ви не зможете активно взаємодіяти, система це виявить та оштрафує аккаунт.

Заробіток грошей в Інтернеті на іграх

Як заробляти в ТікТок – 5 найкращих способів

Як заробити гроші на Ютубі – 10 ідей

error: Вміст захищений!!