Twitter — 5 способів заробітку за допомогою сервісів

Заробіток у соціальній мережі Твіттер можна здійснювати не лише за рахунок продажу товарів через свій магазин, а використовувати його як робочий інструмент для виконання певних дій за які платять гроші інші люди. Для цього потрібно знайти сайти, які пропонуватимуть завдання, за виконання яких вони заплатять гроші. У статті описано 5 сайтів, на яких можна заробити.

Поради як розпочати заробіток у Twitter

Twitter: 5 способів заробітку за допомогою сервісів

Щоб заробити в Твіттері потрібно засвоїти кілька рекомендацій:

1). Твіти писати регулярно, бажано щодня.

2). Підписуйтесь на облікові записи схожої тематики. Таким чином у вас з’явиться група фоловерів, які підпишуться на вас;

3). Використовуйте дозволені способи розкручування облікового запису. Не використовуйте послуги сайтів з накрутки підписників, там підпишуться роботи.

4). Використовуйте для заробітку онлайн-сервіси, які співпрацюють із Твіттером. Бажано, щоб їх було кілька.

У Twitter, як і в інших соціальних мережах, можна заробляти на платному розміщенні реклами на своїй сторінці.

Тож як тут люди роблять гроші. Майже так, як і на своєму блозі – продаж посилань. Ось кілька сайтів, які співпрацюють із Твіттером.

1.Sponsored Tweets – це багатьом користувачам відома рекламна компанія для Twitter

Її алгоритм дозволяє власнику облікового запису встановлювати свою ціну за клік за оголошеннями, які він публікує у свій Twitter. Можна вибрати рекламні оголошення, які ви згодні публікувати у Твіттері, зі списку доступних оголошень, які регулярно оновлюються системою сайту. Для співпраці з сервісом Sponsored Tweets у вас має бути не менше 50 підписників, 100 твітів та обліковий запис якому не менше 60 днів. Тільки тоді ваш обліковий запис підключать до роботи.

  1. MyLkes – це популярна рекламна платформа

Її  інфо-бізнесмени використовують у Twitter, Tumblr, YouTube та на блогах. Тут можна вибрати рекламу від тисячі рекламодавців та планувати час, коли реклама буде опублікована у Твіттері. У такий спосіб можна заробляти до 0,42 долара за клік та отримувати виплати щотижня.

3). Ad.ly – ще один рекламний сервіс, що дозволяє розміщувати рекламу у твітах.

Однак, тут немає оплати за клік. Натомість потрібно створити профіль за своїми інтересами, після чого рекламодавці можуть вибирати його для публікації своєї рекламної кампанії. Власник облікового запису погоджується надсилати певну кількість твітів за встановленим графіком та отримувати за це одноразову виплату.

  1. Rev Twt – це також рекламний сервіс на основі Twitter, який єплатформою з оплатою за кліки.

Чим більше на акаунті підписників і чим вища його репутація, тим більше буде доступу до високооплачуваних рекламних кампаній замовників. Виплата провадиться через Paypal, коли мінімальна сума заробітку сягне 20 доларів.

  1. Платформа Twittad

Вона претендує на звання однієї з кращих мереж спонсорських твітів. Тут власник ресурсу може встановити свою ціну за клік, але в такому разі доведеться почекати, доки рекламодавці погодяться на цю ставку.

Щоб працювати на таких умовах потрібно, щоб ніша у Твіттера збігалася з нішою рекламодавця, тоді він зможе рекламувати свої товари та послуги з упевненістю, що працює з цільовою аудиторією. Оплата здійснюється через Paypal, коли заробіток досягне 30 доларів.

Резюме

За такою системою можна будувати свій заробіток у мережі інтернет, використовуючи обліковий запис у Twitter.

Алгоритм системи дає можливість отримувати прибуток від розміщення реклами від рекламодавців у своєму профілі.

Як почати заощаджувати?

Як знайти найкращу роботу? Поради та рекомендації

Як заробляти гроші в Інтернеті під час кризи

error: Вміст захищений!!