Як заробляти гроші в Інтернеті під час кризи

Робота вдома через Інтернет стає популярним способом заробітку грошей. Глобальна мережа поглинула значну частину ринку, тому той, хто шукає заробіток, має звернутися саме туди. Там можна знайти безліч пропозицій із заробітку. Деякі навіть ефективні.

Але, як і на будь-якій роботі в офлайні, в інтернеті, щоб заробити, потрібно щось вміти робити. Якщо у вас такого досвіду немає, потрібно терміново повчитися.

Як навчитися заробляти гроші в інтернеті

Пам’ятайте, що будь-який спосіб заробітку потребує практики. Найголовніше – зробити перший крок. Згодом ви навчитеся максимально використовувати всі доступні варіанти, які пропонує Інтернет.

Починати навчання дистанційному заробітку найкраще з вивчення ресурсів Google. Шукайте безкоштовні статті з цікавої для вас теми. У більшості випадків це дозволить вам отримати деякі базові знання та розпочати роботу.

Як тільки ви дізнаєтеся, який вид заробітку в інтернеті вам найбільше підходить – варто скористатися платними курсами та платним навчанням. Інвестиції у знання завжди окупаються. Таким чином, ви будете навчатися на чужих помилках і максимально використовувати час, необхідний для роботи.

Ви також знайдете багато натхнення заробляючи гроші в Інтернеті. Зрештою, ви будете крутитись на інноваційному ринку. Можливо, ви зможете поєднувати заробіток на фрілансі з веденням блогу або інтернет-магазину. Хто знає, можливо через кілька місяців ви вирішите, що заробляти гроші в Інтернеті вигідніше, ніж на основній роботі.

Багато успішних інтернет підприємців розпочали свій бізнес у мережі заробітком на партнерських програмах. Зверніть на це особливу увагу, там завжди можна трохи заробити, якщо навчитися і серйозно поставитися до роботи.

Як заробити в інтернеті – партнерські програми

Партнерські програми – це дуже широка категорія. Найбільша партнерська програма в Україні проводиться мережею AliExpress.

В інтернеті є тематичні сайти, що рекомендують товари з цього магазину. Натомість їх власники отримують комісію з кожного продажу. Зазвичай вона становить від 5% до 18% вартості товару.

Це дуже зручний спосіб заробітку. Власнику сайту не потрібно турбуватися про трудомістку роботу в інтернет магазині, і все ж таки він отримує частину прибутку від продажу. Його єдина роль – це надсилати користувачів на сайт вибраного продукту.

Як заробляти гроші в Інтернеті

Перше, що спадає на думку у людини, яка знайома із заробітком у мережі – це сайти для заробітку. В наш час популярною стає криптовалюта. Тож почнем її заробляти онлайн на популярних сервісах.

 1. Fire Faucet — сайт для заробітку криптовалюти без вкладень.

Ще його називають кран, тому що він дає безкоштовно сатоші (дрібна частка Битка) при вході на сайт, а потім кожні 30 хвилин. Такий вид заробітку дуже хороший для новачків, які роблять перші кроки в онлайн бізнесі заробляючи на криптовалюті.

Сайт молодий працює з 2017 року. Сьогодні цей ресурс працює з різною криптовалютою, пропонуючи користувачам солідний список для заробітку. Автор сайту активно працює з маркетингом та поступово розвиває його. Сьогодні це один із найкращих ресурсів з отримання сатоші. Користувачі називають сайт FireFaucet найкрутішим безкоштовним майнером крипти.

Хвалять його не дарма, тому що на ньому можна заробити криптовалюту на свій смак та бажання. Ось список запропонованої крипти:

 • Bitcoin;
 • Dash;
 •  Ethereum;
 •  Tron;
 • Dogecoin;
 •  DigiByte;
 •  Litecoin;
 •  ZCash;
 • Monero,

Можна запускати систему автоматичного конвертування зароблених коїнів у долари. Крім отримання крипти з крана, можна її заробити, клацаючи на рекламні банери, переглядаючи короткі посилання, беручи участь в опитуваннях.

 1. Freebitco.in – ресурс, де новачки крипто-ринку набувають першого досвіду

Цей багатофункціональний сайт називають краном і біржею, електронною лотереєю та сервісом для ігор – скрізь можна заробити гроші. Крім того, щодня на електронну пошту приходить білет колеса фортуни, де також можна отримати сатоші або лотерейний білет.

Ресурс набрав своєї популярності за довгі роки роботи. А відкрився сайт у 2013 році. Сьогодні там тусується понад 6 мільйонів користувачів. Щодня користувачі загалом виводять, хто сатоші, а хто і біткоіни. На сайті адміністрація передбачила для любителів азартних ігор так зване міні-казино «MULTIPLY BTC».

 1. Як використовувати цей сайт, щоб отримати біткойн безкоштовно?

Для роботи на сайті необхідно зареєструватися. Для цього на головній сторінці: натисніть на опцію «РЕЄСТРАЦІЯ» та заповніть наступні дані:

 • адреса електронної пошти, на цю скриньку прийде лист з активацією;
 • вигадуєте пароль;
 •  пишите адресу біткойн-гаманця;
 • проходите капчу.

Усе. Залишився останній крок: перевірити поштову скриньку, куди прийде лист із посиланням на активацію.

 1. Як почати заробляти на Freebitcoin

Тут процес дуже простий. Проходите капчу та клацаєте на кнопку з написом «ROLL». Починається процес визначення кількості сатоші. Їхня кількість залежить від колеса фортуни, максимум можна отримати 200 доларів. Ви можете отримувати сатоші щогодини, натискаючи кнопку «ROLL».

 1. Заробляйте на біржі фрілансу, де платять біткоїни

Цей вид заробітку має безліч переваг, тому що користувачі отримують гроші у криптовалюті. Заробляти можна на перевірених біржах, наприклад, XBTfreelancer – це найпопулярніший ресурс, або на Coinality та ін.

Чому вибрати заробіток у криптовалюті? Тому, що на сьогодні це сама надійна грошова одиниця. Вона не контролюється державними органами. Заробляти її можна на сайтах країн світу.

Сайти, де може заробити кожен користувач

Ці сайти, їх ще називають букси, від англ. Bux є посередниками між бізнесменами, назвемо їх рекламодавцями та користувачами сайту, називають їх виконавцями. На сайті розроблено правила, які гарантують і рекламодавцям та виконавцям виконання завдання та оплату.

Адміністрація порталу фінансово карає порушників правил. Ціна на виконання завдання коливається від 1 цента до 10 доларів. Дорогі завдання розраховані на досвідчених виконавців із високим рейтингом. Для новачків вони не доступні через низький рейтинг.

Зверніть увагу на закордонні Bux, на яких дуже легко працювати та які платять. Підходять для випадкових заробітків безробітним людям.

 1. Ysense — легендарний американський сайт

Портал із заробітку довгожитель, працює з 2007 року. Пропонує безкоштовну участь всім без обмежень . На цій платформі вже працює і заробляє долари близько 8 млн користувачів з усього світу. Адміністрація сайту виплатила учасникам понад 40 млн доларів.

Основний заробіток – це клікання по рекламних банерах, перегляд відео, проходження нескладних опитувань, скачування та встановлення додатків, а також виконання різної складності завдань.

Щоб вивести зароблені гроші, потрібно набрати мінімальну суму в 10 доларів.

Виведення коштів здійснюється на гаманці популярних платіжних систем, наприклад Skrill, PayPal та інші.

 1. Clixsense – популярний в Україні сайт заробітку на перегляді реклами

За словами користувачів, які не один рік заробляють на цьому ресурсі, вважають його найнадійнішим і найкращим у світі.

 • Маркетинг сайту мало чим поступається сервісу Ysense, він також відноситься до букс-еліти.
 • Учасників дуже багато, понад 7 млн. користувачів з усього світу.
 • За цей час користувачі вивели з проекту понад 35 млн доларів. Спосіб заробітку такий самий як на багатьох буксах: перегляд реклами та роликів з кліпами, проходження опитувань, виконання завдань, скачування та встановлення додатків та інше.
 •  Мінімум, який потрібно набрати для виведення зароблених грошей, встановлений у розмірі 10 доларів.
 •  Гроші виводяться на електронні гаманці Skrill та Neteller.
 1. Neobux – популярний в Україні сервіс із заробітку на кліках

У рейтингу зарубіжних буксів він другий і вважається одним із найкращих порталів із заробітку на рекламі.

 • Сервіс започатковано 19 квітня 2008 року.
 • Власником проекту є американець, який також запустив перевірений сайт Traffic Return.
 • Користувачів понад два мільйони, які вивели із проекту понад 10 млн. доларів зароблених коштів.
 • Виконавці заробляють на перегляді реклами, виконанні різної складності завдань, проходженні опитувань та інше.
 • Встановлено гру AdPrize, яка дозволяє виграти гроші в доларах, отримати бали та покращити рейтинг акаунту.
 • Мінімалка на виведення грошей становить 2 долари.
 •  Підтримувані платіжні системи: Solid Neteller та Payeer.

Висновок

Способів заробити гроші є чимало, потрібно тільки бажання прикласти руки та голову щоб досягти успіху.

Ніколи не пізно зайнятися особистим розвитком

Як розпланувати відпустку правильно

Як сучасній жінці зробити успішну кар’єру

error: Вміст захищений!!