Власна пилорама – як бізнес ідея

Будівельні матеріали завжди мають великий попит. Дерево – це той будівельний матеріал, який завжди був і залишається найпопулярнішим. Деревообробне підприємство нині належить до найприбутковішого бізнесу. Пилорама – це дерево ріжуча установка, на якій можна робити цілком хороші гроші.

Однак такий бізнес як пілорама приховує в собі безліч ризиків, які буде складно уникнути, не маючи на руках грамотного керівництва у вигляді бізнес-плану пілорами.
Дерево є дуже затребуваним тому що в будівництві будь-якої будівлі (будь то котедж або невеликий будиночок) воно використовується завжди. Забезпечувати будівельні організації матеріалами гарної якості можете і Ви, побудувавши власну пилораму. Для цього Вам потрібно буде докласти всіх своїх умов для вивчення даного бізнесу.

Відкрити свою власну пилораму і займатися розпилюванням круглого лісу та колод під силу будь-якій людині.

пилорама

В даний час існують пилорами, які оснащені декількома блоками для обробки лісу і здатні пиляти колоди під будь-які задані параметри, тобто вона здатна випускати пиломатеріали будь-якого перерізу, при низькому відсотку шлюбу.

Бізнес пилорами окупається досить швидко (приблизно за шість місяців). Таке швидке повернення вкладених грошей робить цей проект дуже привабливим, тим більше за таких маленьких початкових витрат. До того ж Ви самі вибираєте яким видом пиломатеріальних робіт займатиметеся Ви. Існує три основні види пилорам:
дискова пилорама; стрічкова пилорама; пилорама рамного типу.

Не потрібні витрати можуть негативно вплинути на відкриття Вашої пілорами, і тому Вам потрібно ретельно продумати всі Ваші організаційні дії.

Точнісінько розрахувати свої витрати, визначитися з цілями, виявити всілякі ризики Вам допоможе готовий бізнес-план пилорами.

Такий серйозний проект як пилорама при організації викликає значні труднощі без грамотного планування. Правильно увійти в бізнес та досягти бажаного результату від бізнесу пілорами Вам допоможе пропонований бізнес-план.

Для чого потрібний компанії – логотип

Міні 3D кінотеатр – варіант власного бізнесу

Мережевий маркетинг – як будується і як заробити