Як запустити бізнес з продажу шкарпеток з нуля

Люди настільки звикли до таких речей гардеробу, як шкарпетки, що не замислюються про те, що будуть робити якщо їх не буде. Тому бізнесмени це використовують як хорошу бізнес ідею, яка пов’язана з виробництвом і продажем шкарпеткової продукції. Але багато простих людей навіть не знають, що це серйозний і прибутковий бізнес, який приносить стабільний дохід. Звичайно, цей бізнес не принесе мільйонів, але при правильній організації своєї справи успіх буде гарантований. Тим більше, що ця товарна продукція має постійний попит серед населення.

У статті порушені питання про те, що потрібно знати про виробництво та продаж шкарпеток.

Особливості бізнесу по виробництву та продажу шкарпеток

бізнес з продажу шкарпеток з нуля

Цей бізнес, як і будь-який інший, має свої особливості. Перш, ніж його починати, потрібно вивчити ринок шкарпеток в Україні.

 Тут треба розуміти, що в цьому бізнесі конкуренція точно така як у всякій справі, яка приносить хороший дохід. Єдиний потужний важіль, який допомагає вийти переможцем – це собівартість виробництва і ціна товарної продукції. Тому шкарпеткові вироби українського ринку діляться на три основні види з урахуванням якості і ціни:

  • Перший вид – це шкарпетки, виготовлені в Європі. Ця продукція славиться високою якістю. Також до цього виду можна включити шкарпетки українського виробництва, виготовлені за європейською технологією на нових технологічних лініях.
  • Другий вид – це шкарпеткові вироби з Литви, Чехії, Угорщини та Китаю. Можливо за якістю ця продукція може трохи поступатися європейській, але як би там не було вони випускають товар хорошої якості за доступною ціною.
  • Третій вид – це дешеві китайські шкарпетки, а також шкарпеткова продукція із азіатських країн, наприклад, Туркменії, Камбоджі та В’єтнаму. Ну, і природно вітчизняна продукція, виготовлена на застарілих українських технологічних лініях. Але ці шкарпетки користуються попитом, тому що у них низька ціна.

В Україні майже половину ринку відведено шкарпеткам другого виду, першому виду – 30% і третьому виду шкарпеток – 20% .

Українським виробникам шкарпеткової продукції немає сенсу конкурувати з китайськими шкарпетками, тому що своєю низькою ціною вони візьмуть верх. Тому якщо починати шкарпетковий бізнес, то потрібно орієнтуватися на перші два види.

Для українського ринку потрібно виготовляти якісну, але недорогу продукцію, адже українські кризи змушують людей економити, проте всім хочеться користуватися товаром високої якості за доступною ціною.

Дропшиппінг, як  бізнес з виробництва шкарпеток

Якщо не хочете виробляти свої шкарпетки або зберігати їх на складі, ви також можете почати бізнес з доставки шкарпеток. Це схоже на оптову модель, за винятком того, що вам не потрібно надсилати їх своїм клієнтам. Виробник може зробити це сам.

Як працює дропшиппинг

Це проста і стійка бізнес-модель. Ось основи того, як це працює:

  • розміщуєте шкарпетки для продажу в своєму інтернет-магазині;
  • клієнт замовляє їх на вашому сайті;
  • ви відправляєте це замовлення своєму постачальнику;
  • постачальник відправляє шкарпетки безпосередньо покупцеві;
  • найкраще в дропшиппінгу – це те, що вам не потрібно витрачати гроші на покупку шкарпеток або витрачати час на їх відправку. Єдині витрати, які ви понесете – це гроші для запуску свого інтернет-магазину електронної комерції.

Тепер все, що вам потрібно зробити, це знайти надійного постачальника шкарпеток для прямої поставки. Спантеличені, бо не знаєте як це зробити? Ось список прямих постачальників, кожен з яких виробляє шкарпетки.

1). Love my socks — це український брендовий стартап який успішно конкурує  на українському ринку. Асортимент компанії класичний – це чоловічі, жіночі та дитячі шкарпетки усіх розмірів. Фішка компанії – це комплект шкарпеток для сім’ї та шкарпетки зі люрексовою ниткою для блиску.

2). Barashko – український бренд, у якого спеціалізація  – це теплі із натуральної вовни шкарпетки.

3). The pair of socks – український бренд різнокольорових шкарпеток, яскравих кольорів в зірочки, смужки чи в горошок, та інше.

4). Dodo Socks – брендовий виробник шкарпеток зі Львова. На шкарпетковому ринку України працює недавно, але витримує  конкуренцію відомих брендів.

Резюме

Якщо не знаєте скільки коштують дорогі шкарпетки в роздріб, то читайте далі

Дизайнерські шкарпетки з єгипетської бавовни та інших високоякісних матеріалів можуть продаватися за ціною понад 100 доларів за пару.

Бізнес ідеї для села — яку справу відкрити у селі новачку

Бізнес-ідея перетяжка м’яких меблів

Бізнес-ідеї для старту з мінімальними вкладеннями

error: Вміст захищений!!