Як відкрити бізнес з нарощування волосся

Сьогодні індустрія краси набирає обертів, і розвивається швидкими темпами. Тому ідея бізнесу в цій ніші дуже приваблива як для новачків, які тільки шукають ідею для своєї справи, так і для користувачів мережі, хто шукає додатковий заробіток онлайн. Дуже хороший варіант для тих і інших – це зареєструвати підприємницьку діяльність у вузькій ніші – послуги з нарощування волосся. Ця діяльність не вимагає великих вкладень при створенні свого підприємства. Причому тим людям у кого немає стартового капіталу, є можливість організувати свою справу у себе вдома, виділивши під салон одну кімнату.

Таким чином без проблем можна почати мікро бізнес, а якщо справа набере обертів і піде дохід, згодом можна відкрити своє агентство поза домом.

Нарощування волосся як бізнес: як почати з нуля

Як відкрити бізнес з нарощування волосся

Ця процедура серед дівчат і жінок різного віку набирає все більшої популярності. Вона безпечна для кудрів і, крім того, дозволяє насолоджуватися ефектною зачіскою. Нарощування волосся методом  «сендвіч» — це дуже простий і безпечний метод збільшення обсягу волосся. Ця процедура дозволяє через кілька годин насолодитися чудовим ефектом. Тому вона набирає популярність серед знаменитостей, бо завдяки цьому методу можна миттєво змінити свій образ.

Суть бізнесу на нарощуванні волосся

Послуга надається в спеціальному салоні. Але, як правильно зробити аналіз підприємницької діяльності в цій ніші, та які потрібно зробити перші кроки, чи потрібно пройти навчання на курсах або не морочитися і взяти на роботу досвідченого фахівця?

Тут все залежить від ваших можливостей, тому є два варіанти: організовувати свою справу на дому (як приватний підприємець) або все ж відкрити справжній салон.

Тут велику роль зіграє наявний стартовий капітал і ваше очікування запланованого розміру доходу від діяльності бізнесу.

Як стверджують експерти, в цьому бізнесі є вигода, так звана два в одному:

 • безпосереднє надання послуги;
 • практичне навчання клієнтів цій справі.

Сьогодні, враховуючи стрімке зростання популярності в цій ніші, проведення спеціальних курсів наживо, може бути окремим джерелом доходу. Іноді він приносить пристойний прибуток, розмір якого буває більший, ніж прибуток від основної діяльності.

Сендвіч-метод — що це таке

Це простий спосіб швидко змінити зачіску. Як саме? Штучні пасма приклеюється до власної шевелюри за допомогою декількох сантиметрів скотча. Їх приклеюють близько до шкіри, прямо біля лінії росту волосин. Безумовно, перевагою цього рішення є те, що стрічка прозора і, крім того, легка. Накладні патли не відрізняються від своїх рідних, і вся зачіска виглядає дуже природно.

Нарощування волосся має безліч переваг:

 • штучні пасма виглядають природно, дякуючи фіксації їх на прозорій стрічці вони не відрізняються від натурального волосся;
 • накладна штучна шевелюра легка – завдяки цьому людина не відчуває дискомфорту при її носінні;
 • таким чином, нарощені кучері можна вільно укладати.

Після процедури сендвіч-метода потрібно пам’ятати одну річ, що гумки можуть трохи сповзати вниз, тому не забувайте регулярно їх підбирати.

Сендвіч-способ: яка довжина і вартість, як часто повторювати

Для того щоб наростити волосся сендвіч-методом, необхідно виконати кілька умов. По-перше, жінка повинні мати кучері довжиною мінімум 15 сантиметрів

Наскільки можна наростити шевелюру сендвіч-методом? До натурального волосся можна прикріпити пасми довжиною 25 см, 40 см і 55 сантиметрів. Здається, що за допомогою цього методу можна вдало міняти зовнішність.

Процедуру нарощування необхідно повторювати регулярно. Як ми писали вище, пасма можуть сповзати разом з підростаючим волосінням, тому їх потрібно піднімати. Цю процедуру повторюють кожні 4-6 тижнів. Якщо швидко росте волосся, то процедуру потрібно буде повторювати частіше.

Штучні пасма відокремлюють, стрічку очищають, а потім знову прикріплюють до коріння волосся. Стрічки можна використовувати до 5 разів. Все залежить від того, чи правильно доглядається чуприна.

Можна наростити свої патли штучними пасмами, але можна прикріпити до них пасма з натурального волосся. Тоді процедура буде коштувати дорожче. В середньому за таку роботу потрібно заплатити близько 12 000 гривень. Але ефект буде приголомшливий.

 Чи безпечно нарощування методом сендвічів  

Що ж, нарощування волосся сендвічем — найменш інвазивне з усіх способів збільшення копиці. Стрічка не пошкоджує волосіння і легко знімається, тому не вириває його. Пасма легкі, тому не обтяжують зачіску. Для нанесення цих пасом не потрібна висока температура, тому виключається ще один шкідливий фактор. Жінці не потрібно боятися, що стрічка зрушиться і зашкодить сусідні пасми. З таким волосінням легко можна укладати зачіски.

Де краще виконувати процедуру вдома або в салоні?

Збільшення шевелюри – це процедура, яка покращує зовнішній вигляд зачіски. В результаті волосся стає не тільки довше, але і зачіска стає густішою. Волоси виглядають здоровими, а дівчина виглядає привабливіше.

Але яку методику вибрати, щоб клієнти були максимально задоволені результатом? Скільки це коштує?

Нарощування і таким чином потовщення волосин може дати відмінні результати ефектно змінюючи зовнішність людини.

Проте, тут потрібно знати, що процедура може погіршити натуральне волосся, що може бути важливо в разі дуже слабкої структури волосу клієнтки.

Тут є великий мінус, тому що після видалення прикріпленого волосся, на жаль, спостерігається посилене випадання своїх рідних волосин. Структура, особливо тонких і ніжних волосин, сильно пошкоджується. Так що жінкам з проблемними волосами потрібно бути особливо уважними

Скільки коштує нарощування волосся вдома і скільки в салоні?

Залежно від обраного методу. Домашній варіант обходиться близько 1,5 тисячі гривень іноді і 3 тисячі гривень, в салоні від 5 тисяч гривень і до 18 тисяч гривень.

Треси Clip in – нарощування волосся

Багато жінок застосовують дуже просте і доступне збільшення своєї шевелюри методом шпильки. Це найпростіший і, напевно, найдешевший спосіб. Цей спосіб застосовують жінки, які не носять постійно нарощену копицю.  Зробити це можна самостійно в домашніх умовах, без допомоги третіх осіб, завдяки цьому жінка економить гроші.

Але не все так добре в застосуванні цього способу. Тут є великі мінуси:

 • необхідно знімати треси на ніч;
 • якщо волосся дуже рідке або коротке, місця прикріплення можуть бути видні;
 • не рекомендується розчісувати мокру шевелюру;
 • не рекомендується наносити косметику;
 • для кращого ефекту, необхідно злегка змочувати свої патли.

Потовщення і подовження волосся в салоні

Скориставшись послугою в салоні, клієнтка отримає більш природний ефект, що дасть їй більше свободи і дозволить уникнути стресу, що виникає через острах сповзання накладних прядок.

З іншого боку, в салоні доведеться заплатити гроші за роботу фахівця. Причому, вартість роботи досить висока, в залежності від кількості використовуваних пасм. Іноді потрібно заплатити від декількох сотень гривень, до  декількох тисяч гривень.

У салоні є як мінімум кілька методів нарощування і потовщення волосся.

1). Наприклад, кріплення пасом спеціальними силіконовими стрічками. Їх можна фіксувати близько до шкіри, це практично непомітно.

Завдяки тонкощі стрічок можна отримати виключно природний ефект. Крім того, стрічки менше навантажують натуральні пасми. Нарощену таким чином шевелюру можна носити від 3 до 6 тижнів.

2). Італійський метод SO.CAP. Це найбезпечніший і надійний спосіб.  Під дією високої температури формується кератинова капсула, що прикріплює нове пасмо до наявного волосся. Кератинове нарощування – дуже  популярний метод. Для цього використовуються кератинові капсули. Використання кератину є гарною ідеєю, так як він є природним компонентом волосяного стрижня.

Ефект дуже природний, а ущільнення практично непомітне. Така подовжена і потовщена грива зберігається 3-4 місяці. На жаль, у деяких людей кератин  викликає місцеві алергічні зміни. Проте, можна знизити ризик їх виникнення, провівши тест на невеликій ділянці голови перед процедурою. Крім того, після цього процесу потрібен спеціальний догляд за волосами.

Вартість роботи в інтервалі від 3 тисяч гривень до 9 тисяч гривень.

3). Німецька технологія – це  тепловий спосіб, тут використовуються два термозажими, гільзи і спеціальні капсули. За таку роботу майстер бере від 7 000 гривень.

4). Ультразвуковий метод – це  надійне кріплення пасом, що дозволяє насолоджуватися ефектом до півроку. Все з’єднується лазером, виходить міцне з’єднання. З одного боку, це оберігає від випадкового випадіння нарощених волосин, з іншого боку, ускладнює від’єднання пасом. Цей метод дає, мабуть, самий природний ефект, на жаль, він надзвичайно дорогий.

5). Англійська методика відрізняється від італійського способу кріплення волосин тим, що тут застосовується спеціальний пістолет, який розплавляє смолу і склеює пасми. Вартість робіт за англійською методикою від 5 тисяч гривень.

Аналіз ринку послуг: цільова аудиторія  

 Цільова аудиторія в цій ніші – це  кілька груп споживачів:

 • люди, які страждають облисінням;
 • дівчата і молоді жінки, які використовують цю процедуру для дотримання свого стилю;
 • знаменитості, в силу своєї професії змушені часто міняти зачіску;
 • підприємці, які проходять майстер-клас і планують надалі відкрити свою справу;
 • учасниці конкурсів краси.

Головний позитивний фактор цього бізнесу в тому, що процедура нарощування волосся не залежить від сезону. Жінки користуються цією послугою цілий рік. Однак, як заявляють експерти сплеск попиту спостерігається навесні.

Так що нестачі в клієнтах не буде. А те, що стильні жінки проводять корекцію волосся не рідше одного разу на три місяці, дає гарантію постійного потоку клієнтів.

Крім того зняття пасом також оцінюється за прейскурантом. Додатковий дохід можуть принести перукарські та косметичні послуги, які також можна надавати в своєму салоні.

Як відкрити бізнес на плетінні афрокосичок з нуля

Бізнес у дворі приватного будинку: перспективні ідеї

Франчайзинг – що це таке: плюси та мінуси франшизи

error: Вміст захищений!!