Одяг з емблемою — бізнес із мінімальним ризиком

Продаж одягу з емблемою навчального закладу – чудовий бізнес із невеликими витратами та мінімальним ризиком. Перед тим, як зайнятися цією справою, необхідно отримати дозвіл керівництва школи або університету на використання символіки та реалізацію продукції.

Перший крок – придбання білих сорочок вільного крою (унісекс), а для спортивних занять – підійдуть білі футболки чи теніски, не забути про краватки та значки. Основні потенційні покупці – новачки або випускники, які цілком можливо захочуть придбати ці речі на згадку про навчання.

Одяг з емблемою - бізнес із мінімальним ризиком

Наступний крок – пошук емблеми. Її можна знайти на сайті школи чи університету. Але її зразок може зберігатись і в адміністрації. Потім виготовляється макет емблеми для нанесення на футболки та значки. З цим завданням швидко і професійно впораються компанії, що спеціалізуються на подібних процесах.

Далі потрібно приготувати пробну партію значків за допомогою готового макету. 50 штук коштують приблизно 250 рублів. Сюди входять витрати на макет та гравіювання. Аналогічна партія футболок коштуватиме до 750 рублів. Поки виготовляється перша пробна партія, можна обговорити знижку на замовлення.

Починати треба з 5-15 футболок, що відрізняються за дизайном. У запасі мають бути продумані додаткові варіанти дизайну футболок та значків. Їх можна буде виставити на продаж через інтернет-магазин.

Як тільки товар отриманий, можна приступати до його реалізації, принагідно зауважуючи, футболки якого дизайну мають великий попит. Ціну встановити – на 20-100% більше від собівартості товару. Наступну партію товару замовляти лише після реалізації поточної.

Продавати подібні вироби можна не лише на початку та наприкінці навчального року, а й у день ВНЗ, а також у професійні свята.

Ризик під час заняття даним видом бізнесу – мінімальний. У найгіршому разі на руках залишаться кілька футболок та значків. Їх можна потім використовувати як подарунки своїм друзям.

Бізнес-ідея: Робимо мохіто

Бізнес-ідея: організація та запуск феєрверків

Бізнес ідея: перукарня для собак