Щоб пройти співбесіду під час прийому працювати, потрібно як слід підготуватися і налаштуватися успішний результат. Багатьом бажаючим влаштуватися на престижну роботу важливо знати, що від того, як пройде співбесіда, залежить успішне працевлаштування в успішну компанію.
Всім відомо, що успішна кар’єра починається з вдалого пристрою на роботу і може бути продуктивною з використанням навичок та умінь вести діалог.
За порадами психологів, приходити на зустріч потрібно заздалегідь — це дасть можливість ефективного орієнтування в обстановці, що вимагає збереження самовладання та придушення зайвої тривожності.
Протипоказання при прийомі на роботу
- • У жодному разі не спізнюватися
- • Жувати жувальну гумку
- • Мати неохайний вигляд
- • Приходити на співбесіду з кимось із рідні чи друзів
- • Розмовляти по телефону
- • Зухвало і нетактовно поводитися
Правильне поведінка на співбесіді
Представитися роботодавцю потрібно чітко і виразно, і при цьому приємна та відкрита посмішка не завадить. Під час співбесіди потрібно продемонструвати зацікавленість охоче працювати на благо підприємства. Від першого враження залежить отримання підходящої вакансії і тут важливо усвідомлювати, що другого шансу, може, більше не представиться.
На важливій бесіді при прийомі на роботу потрібно найефективнішим способом привернути до себе і чітко надати необхідну інформацію про власні можливості та здібності. Для того, щоб справити гарне враження на роботодавця, потрібно перебувати в позитивному настрої і бадьорій фізичній формі.
Під час співбесіди важливо не хвилюватися і піднести свої професійні та особисті якості в вигідному світлі. Не варто привертати зайву увагу своїй персони і наголошувати на сильному бажанні отримати бажане місце.
Зайві емоції тут недоречні і вони не вирішать результату прийнятого рішення роботодавцем щодо позитивної відповіді на працевлаштування. Щоб впоратися із зайвим хвилюванням, можна тримати в руках блокнот та ручку – це дозволить заспокоїтися та зібратися з думками.
Під час співбесіди краще оминати теми, що стосуються особистих та сімейних проблем. Не треба занадто сильно звертати увагу на власну різноманітність знань і завантажувати надмірною інформацією.
Дуже важливо докладно обговорити умови роботи, тривалість випробувального терміну та розмір заробітної плати.
При прийомі на роботу в жодному разі не можна тиснути на жалість і намагатися викликати співчуття через бід і невдач.
Зайва балакучість може нашкодити і викликати небажання роботодавця брати на роботу такого співробітника. На співбесіді важливо вказати на власні позитивні якості характеру, які допомагають у професійній діяльності та успішно використовуються для вирішення важливих питань.
Майбутньому співробітнику важливо вірити у себе та свої можливості, а також правильно оцінювати значущість та важливість робочого процесу для продуктивності професійної діяльності.
На співбесіді слід обов’язково вказати на бажання довготривалої співпраці та подальшого розвитку професійних навичок з метою досягнення успішності улюбленої кар’єри.
Важливо виявити яскраво виражений інтерес до бажаної вакансії, а також заявити про згоду на навчання та підвищення кваліфікації. На важливій розмові з роботодавцем потрібно розповісти про минулий досвід при роботі з клієнтами та наявність професійних навичок продуктивного спілкування у колективі.
Якості, що допомагають знайти потрібну роботу
- • Відповідальність
- • Працездатність
- • Пунктуальність
- • Виконавчість
Впевненість у собі – головна умова успішного проходження важливої співбесіди прийому працювати. Пробувати сили на новій роботі – відмінне рішення для цілеспрямованої та працелюбної людини.
Чоловік безробітний: вигнати чи працювати самій?
[…] Як ефективно пройти співбесіду […]