Як відкрити Жіночий бізнес

Не кожна жінка має покликання бути домогосподаркою. Дуже у багатьох життя складається так, що доводиться самим викручуватися та шукати джерела доходу. Так що якщо ви вирішили розпочати свою справу, не бійтеся, у багатьох жінок це чудово виходить.

На думку фахівців, сьогодні відсоток зайнятості у малому бізнесі представниць прекрасної половини людства вже близько 70 відсотків. Може, й спробувати?

Як відкрити Жіночий бізнес

Великі доходи досягаються і за допомогою дрібних можливостей, які ми часом не помічаємо. (Білл Гейтс)

Чого ми боїмося?

Давайте подивимося своїм страхам в обличчя! Отже:

• Не знаємо де взяти початковий капітал. Відповідь: зайняти у своїх знайомих, нагромадити, взяти кредит у банку під бізнес-план, отримати субсидію від держави на розвиток своєї справи. І так далі.

• Не маємо зв’язків та контактів у тій сфері, яку вибрали. Відповідь: Зв’язки необхідно завести – знайти тих, хто має досвід, поспілкуватися з ними. Це справа наживна.

• Не впевнені, що правильно вибрали справу. Відповідь: зрозуміти це можна лише тоді, коли почнете діяти. Якщо не вийде, доведеться змінити сферу діяльності.

• А якщо не буде прибутку? Відповідь: розоритися завжди можна, але якщо постійно про це думати, краще не починати взагалі. Потрібна віра у свої сили.

• Не знаємо, чи впораємося навіть із першим клієнтом. Відповідь: так, перший клієнт може виявитися як ввічливим та поступливим, так і грубіяном. Але всі клієнти є різними. Вибирайте тих, з ким комфортно працюватиме вам.

• Немає впевненості, що зможемо поєднувати бізнес та сім’ю. Відповідь: це, дійсно складно, особливо спочатку. Вихід — або знайти помічника, або навчитися перемикатися.

• Не вміємо справлятися зі стресом. Відповідь: дійсно є трудоголіки, які заганяють себе в стан стресу. Необхідно працювати від і до, вчитися перепоручати справи, залишаючи час на відпочинок, заняття спортом, захоплення, подруг та друзів.

Тож ми вже не боїмося. Який же бізнес розпочати? Як відкрити жіночий бізнес?

Шукаємо вільну нішу:

По-перше, вивчаємо ринок. Наприклад, ви помічали, що влітку по всій окрузі не знайти лоток із морозивом. І ви починаєте продавати морозиво. Немає ще чогось — уперед, поки хтось інший не зайняв ваше місце.

Ідей – море. Варто добре подумати, і ви обов’язково знайдете свою нішу.
Можна продавати трикотажні речі власного виробництва, взявши в оренду невелику вітрину в найближчому до вас супермаркеті. Або створити сайт, відкрити свій інтернет-магазин. Та мало що ще…

Питання, які ви обов’язково маємо вирішити:

• Чи будуть у вас компаньйони. Це може бути юрист, економіст, бухгалтер, торговий представник, консультант тощо.

• Де ви купуватимете сировину, чи потрібен вам офіс.

• Яке необхідне обладнання та де ви його розміщуватимете.

• Загальний бюджет проекту, у тому числі суму оборотних коштів та суму основних (закупівля обладнання, інвентарю, інструментів).

• Як ви розкручуватимете ваш проект, яка буде реклама.
Фахівці кажуть, що жіночий бізнес загалом успішніший, ніж чоловічий.

Жінки вміють слухати свою інтуїцію, якщо справа стосується укладання контрактів, мудро ризикують, впевнено рухаються до мети, виконують обіцяне.

Будьте успішні у вашому новому починанні!

Як накопичувати ( відкладати ) гроші грамотно

Робота вчителя – особливості та способи

Бізнес з продажу б/у товарів в інтернеті