Як стати продавцем у магазині

Ми зустрічаємо продавців та касирів на кожному кроці. Це професія, з якою ми стикаємося щоразу, коли йдемо в магазин. Для одних ця робота нецікава, важка чи невдячна, для інших це професія, як і будь-яка інша, і вони із задоволенням її беруть. Хто саме є касиром, чим займається, і хто може стати ними?

Хто такий касир-продавець?

Як стати продавцем у магазині

Професія касира дуже впізнавана і насамперед пов’язана з обслуговуванням клієнтів як у прямій, так і в непрямій формі. Це поширена професія у сфері послуг та комерційної галузі, тобто. скрізь, де продаються якісь товари чи послуги. Найчастіше це магазини як великі супермаркети, так і невеликі приватні магазини. Касир займається експлуатацією касового апарату, тобто приймає плату певні товари та. Іншими словами, касир – це торговий працівник, який працює незалежно від профілю магазину або оптовика. Це може бути касир-продавець у цілодобовому магазині одягу, меблів, технічного чи будь-якого іншого.

Які вимоги стати касиром у магазині?

Щоб стати касиром у магазині, немає потреби відповідати високим вимогам. Зазвичай початкової або середньої освіти достатньо і не більше. Досвід роботи на посаді теж не потрібен, хоча часто вітається, адже обов’язки касира найчастіше засвоюються вже під час роботи, таким чином, набуваючи досвіду через практику. Все, звичайно, залежатиме від індивідуальних уподобань роботодавців та того, якого співробітника вони шукають.

Деякі вимагають спеціальних знань цієї галузі, знання роботи касового апарату чи певних рис характеру, що дозволяють працювати з клієнтом. Однак усьому цьому можна навчитися у процесі роботи. Людина, зайнята на цій посаді, має бути чесною, а також характеризуватись приємною вдачею та дружелюбним ставленням до людей. Добросовісність та високе почуття відповідальності також важливі.

Необхідно пам’ятати, що часто робота касира-продавця пов’язана з ручною працею, більшою чи меншою мірою.

Які обов’язки касира?

Що робить продавець? Безумовно, до основних обов’язків входитиме експлуатація касового апарату та платіжного терміналу для того, щоб приймати оплату за товар від клієнта. Однак це не єдине зобов’язання, яке може бути на плечах продавця. До цього необхідно додати прийом скарг, повернень, скарг клієнтів, а також розгляд обміну товаром, якщо це можливо. Також не можна забувати про розміщення товару на полицях або складі.

Касир-продавець також має контакт із клієнтом і в його обов’язки також входитиме консультування з питань покупок, а це потребує певного знання товарів, що продаються. Працюючи, наприклад, у господарському магазині, було б доречно знати види інструментів, види, призначення їх використання, а також порадити, що краще вибрати для цієї роботи. Також обов’язок продавця або касира полягає в тому, щоб дбати про робоче місце, яке часто поєднується зі збиранням шляхом прибирання магазину.

Який вигляд має заробіток касира-продавця?

Професія касира – одна з найнижчих у кар’єрних сходах, які ви можете мати. Через не дуже високі вимоги та кваліфікацію можна не розраховувати на занадто високий заробіток. Зазвичай вони коливаються у межах найнижчого національного рівня, хоча протягом деякого часу спостерігалися явні тенденції до зростання заробітної плати. Зараз часто чутно, що у багатьох популярних дисконтних магазинах можна заробити 50 тисяч рублів, а то й більше.

Де шукати роботу касира?

Оскільки це одна з найбільш поширених професій, знайти роботу касиром не важко. Багато магазинів, супермаркетів, оптовиків шукають таких співробітників, а крім того, у цій професії досить висока плинність кадрів, а значить, роботодавці практично постійно набирають. Найкраще шукати роботу продавцю-касиру в Інтернеті та на сайтах з оголошеннями про роботу. Їх так багато, що знайти індивідуальні пропозиції зовсім не складно.

Варто пам’ятати про ретельну перевірку та відстеження кожної такої пропозиції, особливо якщо ми маємо справу з невеликими та не дуже відомими компаніями. Також добре оглянути околиці, багато магазинів та точок продажу розташовані в нашій безпосередній близькості, часто зайшовши в магазин можна зустріти карту, підвішену на склі, з інформацією про пошук співробітника.

Власна пилорама – як бізнес ідея

Для чого потрібний компанії – логотип

Міні 3D кінотеатр – варіант власного бізнесу

error: Вміст захищений!!