Українські сайти для заробітку в гривнях

Інтернет дуже привабливе середовище для людей які цікавляться заробітком. Навіть ті люди, які мають постійну роботу хочуть знайти додаткову роботу, яку зможуть виконувати у вільний час. Вони періодично відвідують інтернет-ресурси в пошуку підробітку. Різні життєві ситуації рухають цими людьми, щоб накопичити потрібну суму грошей для придбання дорогих речей.

Багато українців шукають українські сайти, щоб отримувати гроші у гривнях. У статті вони знайдуть такі сайти.

Українські сайти для заробітку в гривнях

Проте українцям не варто боятися, якщо отримуватимуть іншу валюту, адже її просто обміняти при виведенні грошей із проекту.

1. Globus Inter – український сайт для заробітку у гривнях

Це дуже класний проект без вкладень, який дає можливість заробляти кошти просто переглядаючи рекламу на смартфоні, планшеті, ноутбуці або на комп’ютері. На будь-якому гаджеті за перегляд реклами система платить кошти, а якщо побудувати команду, то заробіток буде в рази більшим. Для роботи на сайті Глобус Інтер необхідно пройти реєстрацію.

Для цього натискаєте на опцію створити обліковий запис і проходьте просту реєстрацію. Після цього входите до свого особистого кабінету. У розділі «Завантаження», встановлюєте програму на гаджети: на телефон, планшет, ноутбук, комп’ютер та інше.

Тепер щоразу, коли ви включатимете свій ноутбук або смартфон з’являтиметься реклама на весь екран, її можна не дивитися, а просто закрити, і гроші підуть на баланс. Їх можна вивести на картку українського банку, і вони прийдуть у гривнях. Таким чином ви просто переглядайте рекламу і за це отримуєте грошові кошти.

Багато хто з людей не розуміє цього заробітку, кажуть, що це копійчаний прибуток, але ж ви нічого не робите. Для збільшення заробітку система пропонує реферальну програму та створене реферальне посилання. Його можна розповсюджувати і будувати свою команду. За кожного запрошеного реферала система зі свого рахунку виплачує встановлений відсоток комісії. Створюйте свою велику команду і будете заробляти набагато більше грошей у гривнях, ніж якби працювали на самоті.

2. Freelancerhunt – це одна з найпопулярніших бірж для українців

Тим українцям, хто хоче заробляти більше, потрібно звернути увагу на біржі фрілансу. На цих сервісах пропонують великі замовлення, на яких можна добре заробити. Біржа Freelancerhunt – це українська біржа, де все зроблено на совість: і інтерфейси, і підхід адміністрації, обсяги робіт та кількість виконавців. Для роботи на біржі необхідно зареєструватися. На біржі можна взяти участь у різноманітних конкурсах на виконання замовлень, можна подивитися замовників, хто що замовляв та скільки грошей платив. Можна переглянути всіх фрілансерів.

Але найцікавіша сторінка – це проекти, їх тут дуже багато, нескінченний потік. Є проекти від преміум-замовників. Є замовлення з різною оплатою: чи в рублях, чи в гривнях, можливо в доларах. Є фільтр, де можна відфільтровувати замовлення за своєю спеціалізацією, за ключовими фразами або просто за категоріями. Замовлення з’являються щодня, вони сюди надходять пачками і потрібно лише встигати їх схопити.

3. Weblancer – український сайт для заробітку

Проектів для заробітку загалом достатньо. Як на багатьох біржах фрілансу тут теж є деякі сортування за рубриками, за грошима, за спеціалізацією і так далі. Фрілансер може розмістити на продаж готові шаблони для того, щоб людина могла замовити щось за фіксованою ціною. Є статистика замовлень, скільки їх було і за якою ціною. Тому можна приблизно прикинути, скільки можна заробляти.

4. Толока — заробіток із виведенням на картку Приват Банку

Цей сервіс підходить всім користувачам як новачкам, які хочуть заробляти гроші в інтернеті, так і досвідченим українським блогерам, які люблять виводити гроші з російськомовних сайтів одразу на картку Приват Банку. Так, сайт Толока — це один із ресурсів Яндекса, який в Україні заблокований, але всі охочі заробляти гроші на Яндексі цю заборону легко оминають. Фішка цього проекту полягає в тому, що користувачі виконують за гроші роботу, яку не можуть виконати роботи.

Розмір оплати різний: за виконання простої роботи він невеликий приблизно в районі 0,01 долара, але виконання оригінального завдання може коштувати навіть 10 доларів. На вартість роботи впливає рейтинг виконавця, чим він вищий, тим більше йому доступно завдань. Є завдання, які можна виконувати лише завдяки мобільному додатку.

Роботи завжди дуже багато, як кажуть користувачі цього сервісу, можна хоч цілодобово сидіти перед монітором, а завдання все надходять і надходять. Зароблені гроші можна вивести на гаманець Яндексу, а громадяни України можуть без проблем виводити на Приват24 у гривнях. Тому новачки з України мають бути спокійними щодо балансу у проекті, який ведеться у доларах, але на рахунок Приват банку гроші надійдуть у гривнях. Тому особиста інформація в обліковому записі повинна співпадати з ім’ям та прізвищем власника картки банку.

5. SocPublic – легкий заробіток в інтернеті без вкладень

Проект Соцпаблік – це один із найпопулярніших сервісів для заробітку на виконанні простих завдань. Після реєстрації насамперед потрібно зайти в налаштування та вказати свої акаунти в соціальних мережах. Це знадобиться для того, щоб система могла враховувати ваші облікові записи при виконанні якихось дій пов’язаних з цими обліковими записами, за що вам будуть платити гроші.

Після цього заходьте у розділ фінанси та підключайте максимальну кількість гаманців, які у вас є. Це потрібно зробити відразу, тому що верифікація може займати якийсь час і краще, коли все оформлено на початку своєї діяльності на сайті.

В чому сенс цього проекту. Люди приходять сюди, щоб замовити якесь прохання, дати якесь завдання, яке інші люди повинні виконати і отримати за це гроші. Не потрібно плутати це з фрілансом, бо тут не буде завдань, наприклад, зробіть картинку або банер, тут будуть дуже прості та швидкі для виконання завдання, за які вам платитимуть гроші, нехай не дуже великі, але якщо поставити роботу правильно, можна отримувати навіть дуже великі гроші. .

Кому підходить проект SocPublic та скільки тут можна заробляти? Він потрібен тим людям, які лише починають свій шлях в інтернет комерції, які не мають фінансів для вкладень у відкриття бізнесу. Тут можна отримати стартовий капітал, починаючи з повного нуля.

Проект ідеально годиться для студентів та школярів, бо тут досить просто заробити свої перші гроші.

Втратити фінанси тут неможливо, якщо не будете щось купувати.

Для того, щоб підвищити свій дохід, на сервісі працює реферальна програма. Система створює реферальне посилання. Його треба розповсюджувати скрізь, де тільки можна, найкраще в соціальних мережах, де багато тусується народу. За кожного запрошеного реферала система сплачує фіксований відсоток комісії. Якщо вдасться створити велику активну команду, заробіток буде дуже хороший. Сайт платить у рублях, але можна виводити на банківську картку, де рублі автоматично конвертуються у гривні.

Заробіток в Інтернеті в гривнях без вкладень

Сайти для заробітку грошей без вкладень

Як підзаробити віддалено з дому в цьому році