Сайти де платять Гроші

Інтернет дуже привабливе середовище для людей які цікавляться заробітком. Навіть ті люди, які мають постійну роботу хочуть знайти додаткову роботу, яку зможуть виконувати у вільний час. Вони періодично відвідують інтернет-ресурси в пошуку підробітку. Різні життєві ситуації рухають цими людьми, щоб накопичити потрібну суму грошей для придбання дорогих речей.

Українські сайти для заробітку в гривнях

Нище будуть вказані сайти, які платять гроші

Українські сайти для заробітку в гривнях

1. Globus Inter – український сайт для заробітку у гривнях

Це дуже класний проект без вкладень, який дає можливість заробляти кошти просто переглядаючи рекламу на смартфоні, планшеті, ноутбуці або на комп’ютері. На будь-якому гаджеті за перегляд реклами система платить кошти, а якщо побудувати команду, то заробіток буде в рази більшим. Для роботи на сайті Глобус Інтер необхідно пройти реєстрацію.

Для цього натискаєте на опцію створити обліковий запис і проходьте просту реєстрацію. Після цього входите до свого особистого кабінету. У розділі «Завантаження», встановлюєте програму на гаджети: на телефон, планшет, ноутбук, комп’ютер та інше.

Тепер щоразу, коли ви включатимете свій ноутбук або смартфон з’являтиметься реклама на весь екран, її можна не дивитися, а просто закрити, і гроші підуть на баланс. Їх можна вивести на картку українського банку, і вони прийдуть у гривнях. Таким чином ви просто переглядайте рекламу і за це отримуєте грошові кошти.

Багато хто з людей не розуміє цього заробітку, кажуть, що це копійчаний прибуток, але ж ви нічого не робите. Для збільшення заробітку система пропонує реферальну програму та створене реферальне посилання. Його можна розповсюджувати і будувати свою команду. За кожного запрошеного реферала система зі свого рахунку виплачує встановлений відсоток комісії. Створюйте свою велику команду і будете заробляти набагато більше грошей у гривнях, ніж якби працювали на самоті.

2. Freelancerhunt – це одна з найпопулярніших бірж для українців

Тим українцям, хто хоче заробляти більше, потрібно звернути увагу на біржі фрілансу. На цих сервісах пропонують великі замовлення, на яких можна добре заробити.

Біржа Freelancerhunt – це українська біржа, де все зроблено на совість: і інтерфейси, і підхід адміністрації, обсяги робіт та кількість виконавців.

Для роботи на біржі необхідно зареєструватися. На біржі можна взяти участь у різноманітних конкурсах на виконання замовлень, можна подивитися замовників, хто що замовляв та скільки грошей платив. Можна переглянути всіх фрілансерів.

Але найцікавіша сторінка – це проєкти, їх тут дуже багато, нескінченний потік. Є проекти від преміум-замовників. Є замовлення з різною оплатою: чи в рублях, чи в гривнях, можливо в доларах. Є фільтр, де можна відфільтрувувати замовлення за своєю спеціалізацією, за ключовими фразами або просто за категоріями. Замовлення з’являються щодня, вони сюди надходять пачками і потрібно лише встигати їх схопити.

3. Weblancer – український сайт для заробітку

Проектів для заробітку загалом достатньо. Як на багатьох біржах фрілансу тут теж є деякі сортування за рубриками, за грошима, за спеціалізацією і так далі. Фрілансер може розмістити на продаж готові шаблони для того, щоб людина могла замовити щось за фіксованою ціною. Є статистика замовлень, скільки їх було і за якою ціною. Тому можна приблизно прикинути, скільки можна заробляти.

4. Freelance ua

Фріланс біржа – дистанційна в робота на дому в Україні. Кожен початківець, незалежно від свого поля діяльності, може знайти для себе тут своїх клієнтів.

Як заробити гроші в інтернеті в гривнях

Мало хто вірить в те, що в інтернеті можна заробляти набагато більше ніж на звичайній роботі. Звичайно, тут не роздають гроші на халяву, і щоб мати достойний заробіток необхідно активно працювати і докладати чимале зусилля, але це того варте. Інтернет постійно змінюється, додаються можливості вести підприємницьку діяльність онлайн, тому тут крутяться величезні гроші.

На це треба вважати і коли у людей складається важка ситуація відносно отримання роботи офлайн, варто спробувати себе в інтернет-бізнесі.

Заробіток в інтернеті в гривнях без вкладень

Для цього є відразу кілька способів, але спочатку доведеться підготуватись. Українці часто заганяють себе в рамки отримання заробітків саме в гривнях, і вперто шукають такі варіанти. Вони дійсно є, але вибір варіантів невеликий. Але вихід є, бо в інтернеті передбачені сайти обмінники де з легкістю можна конвертувати любу валюту у гривні.

Перш за все, до заробітку в Інтернеті варто підійти з великим терпінням і регулярністю. Ніхто не отримує багато грошей за кілька днів. Все залежить від відданості та винахідливості людини, яка займається підприємницькою діяльністю віддалено. Але треба вважати на те, що в інтернеті, як і в реальному житті є обман, тому до пропозиції заробляти по кілька тисяч гривень на день потрібно ставитися з певною обережністю.

Найкращі підприємці встигають заробити таку суму лише за місяць.

Існує багато способів заробітку в Інтернеті, але варто вибрати ті, які можуть принести найбільшу фінансову вигоду.

Торгівля: як заробити на життя

Це одна з найпривабливіших форм заробітку в Інтернеті в доларах, рублях чи в гривнях. Продажі через Інтернет збільшують можливості охоплення потенційних одержувачів товарів або послуг, одночасно зменшуючи витрати, пов’язані з утриманням приміщення магазину. Нові канали дистрибуції пропонують глобальні інтернет-портали, такі як Allegro або eBay, які охоплюють мільйони користувачів. Продавати через Інтернет надзвичайно просто, потрібно лише зареєструватися на сайті аукціону та розмістити товар.

Найкраще почати свою кар’єру продавця з перепродажу дешевих товарів або застосування різноманітних акцій. Таким чином завойовується довіра та позитивні відгуки клієнтів. З часом ви зможете збільшити обсяги торгівлі і розширити свій бізнес.

OLX – один із найпопулярніших порталів де можна заробляти в гривнях

На сайті OLX можна продавати все, що дозволено законодавством і положеннями порталу. Є можливість розміщувати оголошення про продаж транспортних засобів, продавати товари для дому, саду та городу, одяг, взуття та аксесуари, а також електроніку, товари для дітей та навіть живих тварин.

На OLX також є пропозиції роботи та послуг, а також оголошення для людей, які хочуть роздати щось безкоштовно. Насправді, на OLX ви можете продати більшість своїх невикористаних речей – одяг, електроніку, меблі, прикраси, будівельні матеріали, що залишилися після ремонту, або кімнатні рослини.

Є група товарів, які не можна виставити на продаж або віддати безкоштовно, наприклад, медичні вироби (ліки), стимулятори, тютюн, алкогольні напої, психотропні речовини, феєрверки або петарди та інші піротехнічні засоби.

Афіліація та маркетинг – це поєднання, яке стає все більш популярним

Партнерський маркетинг – що це таке? Це модель взаємної дії зацікавлених осіб, які ведуть бізнес. Як правило, в ньому беруть участь три сторони:

  • • Рекламодавець – компанія, яка продає свою продукцію в партнерській мережі.
  • • Партнер, тобто людина, яка просуває продукцію через свої ресурси.
  • • Користувач – одержувач повідомлення, який натискає на партнерське посилання і виконує дію, за яку партнер отримує гроші.

Іноді є також четверта сторона, це партнерська програма яка об’єднує рекламодавця і партнера для співпраці. Спосіб обчислення винагороди за просування продуктів і послуг залежить від домовленостей сторін, які співпрацюють.

Це може бути певний відсоток від вартості покупок або фіксована ставка за дії, які виконують користувачі, наприклад, натискання на партнерське посилання.

Партнерський маркетинг працює в різних галузях:

  • електронній комерції,
  • фінансах
  • і страхуванні,
  • а також у взутті та одязі.

Суть афілійованого маркетингу полягає в просуванні продуктів або послуг. Видавець, який просуває товар може це робити або через оголошення на своєму блозі, або через соціальні мережі, або через розсилку своєї бази підписників.

Тут обмежень немає, головне, щоб партнерське посилання було доставлено до споживача. Це посилання дуже важливе до виконавця, бо за ним продавець визначає партнера, якому він платить гроші за роботу.

Партнерська програма Аліекспрес

AliExpress, найбільша багатомовна роздрібна платформа, пропонує власну партнерську програму. Люди, які приєдналися до нього, можуть просувати товари чи магазини з усіх категорій. Це не тільки прикраси та годинник, жіноча та чоловіча мода чи взуття, але й DIY та інструменти, товари для дому, домашніх тварин та побутова електроніка. Є також багато способів поділитись партнерськими посиланнями. Партнери роблять це через, зокрема, Facebook (в тому числі через тематичні групи), інші соціальні мережі або власний сайт чи блог.

SellAction – надійна партнерська мережа

Високі відрахування по ряду популярних програм, якісні інструменти, щоденні виплати гарантують стабільний рівень монетизації для будь-якого типу трафіку від перевірених рекламодавців.

Переваги партнерської мережі: регулярно проводяться звіряння з рекламодавцями, що гарантує своєчасну оплату.

Просунуте навчання з інтернет-маркетингу (цінність від 500 $). Реферальні виплати в гривнях 5% від ціни всіх замовлень, які згенерували партнери та 55% від оплати за систему.

SalesDoubler – партнерська мережа

Орієнтована в основному на фінансові оффери: переважно кредити на картку, кредити готівкою, страхування. Сервіс обіцяє зручну адмінку, різноманітну тематику офферів, готові та спеціально написані промо-матеріали, регулярні виплати та реферальну програму. На сайті є блог із добіркою статей про інтернет-маркетинг за СРА-принципом.

Щоб веб-майстру почати заробляти з SalesDoubler, необхідно зареєструватися. Процес реєстрації дуже простий і триватиме лише кілька хвилин. Після вказівки електронної адреси та імені на пошту надійде логін та пароль для входу в систему та роботу з нею.

Як заробити гроші без вкладень

Перший спосіб заробітку, який не вимагає сайту – САР. Що ж таке САР? САР – Сервіс Активної Реклами. Ну, а у народі називають просто – букс. Букси, швидше за все, відомі багатьом, навіть деякі на них розпочинали свою інтернет-кар’єру. Отже, як заробляти на буксах?

Є чотири способи заробітку на буксі, спробуємо докладно розглянути кожен спосіб.

Перший спосіб заробітку на буксі – читання оплачуваних листів.

Відразу скажу, зароблені гроші будуть малі. Один оплачуваний лист принесе Вам близько шести-семи центів, залежно від часу перегляданого сайту. На день буває не більше десяти листів, а найчастіше листів надходить близько трьох-чотирьох.

Ну і тут можна збільшити заробіток, для цього Вам потрібно буде реєструватися на 10 і більше буксах. При цьому Ви повинні будете читати оплачувані листи всіх буксів, тоді і заробіток буде більше, тому що ми переглянемо більше сайтів.

Також, Ви можете створити кілька облікових записів (де це можна тому, що деякі букси не дозволяють мати більше одного облікового запису).

Отримуючи листи відразу на дві (якщо у Вас два облікові записи) електронні пошти, Ви збільшите свій заробіток вдвічі! Врахуйте, що абсолютно ніде не можна реєструватися за своїми реферальними посиланнями, інакше заблокують всі акаунти! Так, ну ніби все, більше про цей спосіб сказати нічого.

Перейдемо до другого способу заробітку – введення капчі.

Упевнений, хоч раз Ви зустрічали захисні картинки – капчу. Що таке капча? Це зображення, що містять числа, а іноді і довільні літери англійською мовою, які потрібні для захисту від спаму.

Вам потрібно ввести зображені символи в нижнє віконце і якщо символи співпадають із зображеними на картинці, Ваш матеріал буде успішно доданий на сайт. Думаю, що докладніше принцип описувати не потрібно, кожен знайомий з капчею, тому вистачить і цього невеликого опису.

Навіщо існують послуги, які платять за правильне введення захисних зображень? Все дуже просто. Багато людей користуються автоматичними програмами розміщення матеріалів на велику кількість сайтів.

Наприклад, існують програми, які допомагають заробляти на файлообмінниках, вони працюють за принципом автоматичного додавання матеріалів на сайт, але пізніше.

Так ось, програми все роблять автоматично, крім одного – введення захисних зображень. І тоді програма звертається до спеціальних сервісів, які наймають людей для введення захисних зображень.

Заплуталися? Прочитайте ще кілька разів, повинні зрозуміти.

За тисячу введених захисних картинок Ви зможете отримати від 50 до 60 центів. А при замовленні введення картинок рекламодавець платить близько одного долара, тобто 40-50 центів залишається в адміністрації сервісу з введення захисних картинок. У чому плюси та мінуси цього заробітку? Хотілося б спершу відзначити переваги.

  1. По-перше, цей спосіб заробітку не вимагає жодних знань. Вам потрібно вводити символи з картинки у нижнє віконце та отримувати свою оплату.
  2. По-друге, не потрібно мати власний сайт.
  3. По-третє, не обов’язково мати гарні знання у граматиці та інших правилах, вводити захисні картинки зможе навіть п’ятирічний малюк.

До мінусів можна віднести те, що дуже невелика оплата. Тисячу картинок Ви вводитимете близько 2-4 годин, якщо Ви ще новачок у цій справі.

Як заробити гроші в Інтернеті

Потім, звичайно, Ви зможете вводити швидше за 1-1,5 години, але це теж довго.

Другий мінус – напруга. Безумовно, працюючи по 5-10 годин на день, Ваші очі будуть сильно втомлюватися, що несприятливо позначиться на здоров’ї очей. Недоліків досить багато, але решта недоліків менш значні. Думаю, що можна закінчити опис цього способу заробітку.

спосіб заробітку в інтернеті

Заробіток на біржах посилань та статей.

У чому полягає спосіб заробітку на біржах посилань?

Ви розміщуєте спеціальний код біржі посилань. Потім додаєте сайт у саму біржу та налаштовуєте ціну за розміщення посилань рекламодавців (ціни вказуються за один місяць!). І все! Більше нічого не потрібно, просто спостерігаємо приємне видовище – збільшення нашого прибутку! Класно, так?

Для того, щоб заробіток збільшувався, нам потрібно додавати нові унікальні матеріали на сайт та розкручувати наш сайт.

Принцип заробітку на біржах статей той же, за винятком того, що на Вашому сайті будуть розміщуватись не посилання, а статті з посиланнями.

Другий спосіб заробітку на сайті – біржі трафіку.

В інтернеті існує багато сервісів з викупу та перенаправлення трафіку. Тобто за тисячу перенаправлених відвідувачів платять від 1 до 15 доларів, залежно від якості трафіку. Але для цього потрібні сайти з великою кількістю унікальних відвідувачів на день.

Для заробітку на біржі трафіку нам потрібно встановити код їхньої системи та спостерігати за зміною балансу. Недолік заробітку в тому, що це може призвести до песимізації з боку пошукових систем, що зменшить позицію Вашого сайту. До переваг можна віднести те, що цей спосіб є повністю пасивним і Вам нічого не потрібно буде робити, крім зняття грошей.

Третій, останній, спосіб заробітку на сайті.

Для цього теж потрібен сайт із гарною відвідуваністю. Заробіток на партнерських програмах. Існує величезна кількість партнерських програм, які платять за різні послуги (реєстрація на інших сайтах, реєстрація в онлайн іграх, кліки по зображеннях і багато іншого).

Найприбутковіші партнерські програми, мабуть, ті, які платять за реєстрацію в онлайн-іграх.

Для того щоб розпочати заробіток на партнерських програмах, нам потрібно зареєструватися та встановити промо матеріали (прості банери, flash банери, анімації, картинки тощо). За переходи та реєстрацію в онлайн іграх Ви отримуватимете оплату.

Цей метод заробітку теж пасивний і не призводить до песимізму з боку пошукових систем! Але хотілося б відзначити невеликий недолік, наприклад, те, що для нормального заробітку нам потрібен сайт з високою відвідуваністю (бажано, щоб відвідуваність була кілька тисяч унікальних людей на день).

Як заробити Гроші за 5 хвилин з виводом на Карту

error: Вміст захищений!!