Як заробити гроші в домашніх умовах

Якщо ви хочете виконувати постійну офісну роботу вдома через інтернет,  то домовтеся зі своїм начальником, щоб виконувати її не в офісі а віддалено, з дому і добре сплануйте свій день. Домашня обстановка трохи відволікає, тому необхідно дотримуватися дисципліни. Не відкладайте доручену роботу на останній момент, зосередьтесь на обов’язках, а не на відосах в YouTube, і подбайте про власний комфорт: зручне робоче місце і хороше інтернет-з’єднання.

Дистанційна робота: 3 способи заробітку грошей в домашніх умовах

Як заробити гроші в домашніх умовах

Якщо ви шукаєте пропозиції про роботу з дому або маєте бажання працювати фрілансером, то уважно перевіряйте кожну пропозицію про співпрацю. Якщо не впевнені в порядності компанії, перевірте її наявність в Державному реєстрі.

 Можливо, вам цікаво дізнатися, чи можна заробити багато грошей з дому? То, як стверджують експерти, звичайно можна, і найкраще працювати віддалено у великій і перевіреній компанії, що пропонує хороший заробіток, замість того, щоб постійно шукати в Інтернеті чарівні способи заробітку.  

Також врахуйте, що за прогнозами аналітиків ринку праці, в 2022 році близько 30% всіх співробітників будуть виконувати свої обов’язки з дому, а значить, місце роботи позитивно вплине на розмір зарплати, і ви будете заробляти непогані гроші з дому.

Тому варто докласти деяких зусиль в пошуку роботи:

·       написати гарне резюме;

·       скласти супровідний або мотиваційний лист;

·       підготуватися до співбесіди.

Якщо ваш роботодавець прагне найняти вас і цінує ваш досвід, то вам, безумовно буде приємно заробляти гроші з дому. 

1. Фріланс – це віддалена проектна робота, де у виконавця немає постійного роботодавця

Якщо ви запитаєте у експертів, що таке фріланс, і як називаються люди, які там працюють, яку роботу вони виконують і скільки їм вдається заробляти? То фахівець цієї ніші вам відповість дуже коротко і простими словами, що фрілансер – це людина вільної професії має високу кваліфікацію, хороші знання, велику практику і досвід роботи. Заробіток його не обмежений і залежить тільки від нього.

Фріланс – це віддалена робота. Якщо пояснити простими словами, то це такий тип зайнятості, коли не потрібно десь влаштовуватись на офіційну роботу і виконувати посадові обов’язки строго по інструкції. У цій ніші кожна людина сама вирішує, з ким співпрацювати і які послуги пропонувати замовникам. Для деяких людей це виглядає як підробіток, в той час як для підприємців – це стабільний, високий дохід.

 Звичайно, все не так просто в цій ніші, і не кожен зможе заробляти гарні гроші, бо в цій роботі є багато тонкощів. З іншого боку, якщо вам цікаво, як заробити гроші на дому і у вас є конкретна професія, то фріланс може бути хорошим рішенням.

Працюючи фрілансером, людина може займатися найрізноманітнішою професійною діяльністю, наприклад, графічним дизайнером, програмістом, журналістом та інше, не виходячи з дому.

Звичайно, спочатку фрілансеру буває важкувато з отриманням замовлень, але з часом і отриманим досвідом його заробіток буде рости, і він зможе розраховувати на все більш і більш вигідні замовлення.

Де фрілансери шукають замовлення? На розкручених, популярних біржах:

·       Work-zilla – це найкраща біржа, на думку користувачів;

·       Fl – одна з найбільш відвідуваних бірж;

·       Textbroker – сервіс для копірайтерів ;

·       Kwork – ресурс, який позиціонується як магазин фріланс-послуг;

·       Weblancer – популярна фріланс платформа для новачків;

·       Free – lance – проект, де багато цікавих замовлень;

·       Freelancehunt – величезна кількість користувачів: замовники і виконавці;

·       Superjob – сервіс який більшою мірою придатний для пошуку роботи;

·       Citycelebrity – це платформа для великих компаній;

·       Огкѕрасе — ресурс для розробників сайтів.

 2. Транскрибатор – фахівець з конвертації  аудіо в текст

Це робота, яка, перш за все, вимагає навичок швидкого набору тексту, терпіння і багато вільного часу. Вона полягає в роз шифровці аудіофайлу і перекладу його в текст. Спеціаліст транскрибатор уважно слухає аудіо або відео записи, отримані від замовників, і переводить цю інформацію в текст. 

Якщо ви хочете заробляти на дому таким способом, уважно перевіряйте компанії, які пропонують таку роботу — деякі з пропозицій можуть бути спробою шахрайства.

Гарне професійне резюме і супровідний лист може переконати кадрового агента в тому, що ви саме той фахівець, котрого вони шукають. Для цього не потрібно нічого винаходити заново: виберіть в інтернеті складене експертом резюме і налаштуйте його під себе в редакторі LiveCareer CV.

 Транскрибацію легко освоїти і на цьому терені можна непогано заробляти, а крім того — це простий процес без нервів і стресів, тому цей заробіток добре підходить новачкам.

Знайти роботу транскрибатора не складно. Для цього напишіть в пошуковому рядку потрібну вакансію, «транскрибатор» і з пропонованого списку вибирайте потрібний варіант, який влаштує вас і по оплаті і за складністю і за часом виконання замовлення.

Хто пропонує замовлення? В основному це інфобізнесмени, комерційні компанії, різні установи, лектори, автори навчальних курсів і семінарів та інше.

Знайти замовлення можна на біржі фріланса:

·       Freelance – одна з вельми популярних бірж;

·        FL – популярний сервіс для різних фахівців фрілансерів;

·       Freelancehunt – платформа в основному для копірайтерів, транскрибаторів і дизайнерів;

·       FreelanceJob. – це ресурс для професіоналів, з солідним портфоліо.

3. Партнерські програми – це популярний спосіб заробітку, як активно, так і пасивно

Є програми, в яких користувачеві досить розмістити посилання на рекламований продукт в своєму блозі або в акаунтах соціальних мереж, а є такі, в яких потрібна активна участь в просуванні і продажах товарів. 

 Головне завдання знайти для продавця, який дав посилання, потенційного покупця, і, якщо той зареєструється на сайті продавця або купить у нього товар, то ви, як партнер отримаєте фіксований відсоток від вартості покупки.

Є такі партнерки, які не пов’язані з торгівлею, а гроші можна отримати за те, що клієнт, перейшов по партнерському посиланню і виконав якесь завдання, наприклад, взяв участь в опитуванні.

Все залежить від того, якого типу партнерську програму вибере користувач і стане партнером. Ніяких особливих навичок від учасника не потрібно, але йому знадобиться терпіння, адже заробіток на початку шляху навряд чи буде вражаючим.

Якщо ви хочете заробляти вдома таким способом, використовуйте тільки перевірені партнерські програми. Ось список надійних партнерських програм: 

1).Admitad – одна з найпотужніших партнерських мереж, де працюють такі відомі рекламодавці, як Aliexpress, Альфа-банк, Lamoda, Booking та інші. Партнерська мережа для заробітку працює з 2010 року. Вона пропонує різні партнерські програми в нішах ігор, e-commerce, фінансів, та інші;

2). 7Offers – це мережа партнерських програм з оплатою за конкретну дію. Ця партнерка пропонує два види оплати: фіксована сума грошей і відсоток від вартості замовлення.

3). Advaction – це теж партнерська мережа з оплатою за дію. Її тематика: e-commerce, фінанси та інше;

4). Salesdoubler – партнерська програма в ніші мікрофінансів. Вона заточена під український трафік. Серед її рекламодавців: ПриватБанк, Альфа-банк і Moneyveo.

 Висновки

Зі статті читачеві стало відомо, що заробляти гроші сидячи в дому геть можливо, і це доступно кожній людині.

З втручанням в життя людей Інтернету, постійно змінюється стиль праці заробітчан і підприємців. І таки види заробітку які доступні людям сьогодні, колись вважалися неможливими для виконання. 

5 кращих криптовалют, в які варто інвестувати

Як вибрати смарт-годинник: на що звертати увагу при покупці

Як створити пасивний дохід без вкладень

error: Вміст захищений!!