Клуб друзів на один вечір — бізнес ідея

У світі, де самотня кожна друга людина, дуже просто організувати бізнес, відкривши своє шлюбне агентство або клуб знайомств, і тому багато хто займається подібним.

Але ми пропонуємо вам трохи відійти від загальних правил і придумати щось своє.

А саме – відкрити клуб, у якому люди знайомитимуться, щоб провести разом лише один вечір, щоб потім більше ніколи не зустрічатися.

Вони можуть разом піти у кіно, у театр чи на концерт. Багато хто не проти прихопити партнера протилежної статі, щоб піти на вечірку або день народження, роблячи так для того, щоб ніхто не думав, що вони самотні.

Клуб друзів на один вечір

Хтось просто не хоче сидіти вдома один, але не збирається заводити постійних стосунків та дружби, а тому із задоволенням прогуляється вечірнім містом із малознайомою людиною, щоб більше не зустрітися з ним ніколи.

Варіантів може бути дуже багато, але ви повинні передбачити їх усіх, щоб будь-який потенційний клієнт, який прочитав вашу рекламну пропозицію на вашому сайті або у вашому буклеті, зрозумів, що ваш клуб – саме те, що він так давно мріяв.

А платитимуть вам саме за членство клубу, хоч насправді ніякого клубу не буде.

Ви просо збиратимете у своїх клієнтів анкети та фотографії, і коли комусь із них знадобиться один на один вечір, знаходити для нього пару.

Брати за це можна приблизно 200-300 гривень за послугу.

Або ви можете запропонувати вашим клієнтам оформити місячний або річний абонемент, що буде для них куди вигідніше.

Тож якщо хочете заробити, не вкладаючи у свій майбутній бізнес навіть копійки, то клуб друзів на один вечір – саме та ідея, яка допоможе вам у цьому.

Кожен має шанс стати багатим

Як може Жінка стати багатою

5 важливих особливостей багатих людей

error: Вміст захищений!!