Кожен має шанс стати багатим

Якщо людина не народилася в забезпеченій сім’єю, у неї немає звичок, які мають багаті люди. Як їм сформуватися? При цьому існує чимало прикладів, коли люди без допомоги сім’ї та зв’язків ставали багатими.

Просто одного разу вони вирішили, що не хочуть жити, як їхні батьки, і набули нових навичок, які допомагають їм забезпечити собі достаток.

Перестаньте відкладати справи потім. Немає сенсу чекати на сприятливий момент. Якщо щось задумали, приступайте до виконання завдання з тими ресурсами, які у вас є зараз. Інакше ви ризикуєте так і не братися за справу. А, можливо, хтось інший реалізує ваш задум раніше вас.

Кожен має шанс стати багатим

Використовуйте шанс.

Якщо ви можете розпочати бізнес або влаштуватися на престижну роботу, не відмовляйтеся. Ви не знаєте, звідки до вас прийде успіх. Поки що ви займаєтеся одноманітною справою, нових результатів не побачите. Звичайно, не варто наражати себе на великі ризики, погоджуючись на будь-які пропозиції, але закриватися від нових можливостей – це неправильно. Можливо, ви зазнаєте невдач, сприймайте провал як отримання безцінного досвіду.

Плануйте майбутнє.

Цілі — це не мрії про те, як все у вас буде добре. Вміти планувати – значить, прораховувати всі кроки наперед. Припустимо, ви хочете взяти кредит на покупку автомобіля.

Порахуйте, яку суму вам доведеться віддавати з бюджету і скільки ви переплатите.

Можливо, ви вирішите самостійно нагромадити на машину. Адже через кілька років вона застаріє, і вам захочеться придбати новішу модель. Що тоді буде? Знову візьмете кредит? Якщо навчитеся дивитися на перспективу, самі врятуєте себе від неприємностей.

Ставтеся до грошей спокійніше.

Не заздріть людям, у яких фінансове становище краще, і самі не бійтеся залишитися без засобів для існування. Будьте вдячні за те, що ви вже маєте. А з багатих людей беріть приклад. Вони навчать вас самодисципліни та правильного ставлення до грошей.

Імпульсивні покупки.

Іноді люди купують те, що їм не потрібно. Вони сліпо піддаються власним бажанням. У результаті будинку накопичується безліч непотрібних речей. Але як виправити становище? Перед походом у магазин пишіть список необхідного. А якщо щось захотіли купити, відкладіть задумку на 3 дні. Якщо через цей час, ви досі хочете придбати річ, що сподобалася, то сміливо повертайтеся в магазин.

Володіння активами.

У багатих людей немає мети накопичити якнайбільше грошей. Вони вкладають свої кошти у різні інвестиції. Деякі починають із невеликих сум, купуючи у прибуткових підприємств 2-3 акції. Поступово їхній капітал зростає. Гроші легко втратити, але активи залишаться, особливо якщо у вас їх кілька.

Нагромаджувати свій досвід.

У багатих людей є чому повчитися. Але такі знання марні, якщо ви не почнете застосовувати їх на практиці. Перестаньте слухати людей, які нічого не досягли у житті. Яким досвідом вони можуть поділитися з вами? Навчать вас жити в боргах, брати кредити та купувати телефони, які стоять як дві їхні зарплати? Слухаючи таких людей, ви прийдете до руйнування, а не багатства.

Підтримуйте баланс між активами та пасивами.

Не варто витрачати всі зароблені гроші на покупку речей. Автомобіль, який ви хочете зараз, вже через місяць стане вашим пасивом. Доведеться витрачати гроші на бензин, техогляд тощо. Активи, навпаки, створюють вам дохід. Здавайте гараж в аренду, купуйте цінні папери.

Зверніть увагу, чого у вас зараз більше, постарайтеся зрівняти цей баланс.

Не беріть кредити.

Бідолашні люди залазять у борги, щоб купити собі дорогі речі, розраховуючи, що потім зможуть якось розплатитися. Багаті теж можуть взяти гроші у банку, але витрачають їх на свій розвиток, щоб потім заробляти ще більше грошей. Те саме стосується і боргів. Займати гроші можна лише в крайніх випадках. А якщо ви берете кредити на свої бажання, то створюєте зайвий вантаж на бюджеті.

Візьміть свої фінанси під контроль.

Перестаньте чекати на диво. Ви не зможете накопичити навіть невелику суму, якщо не навчитеся планувати та вести облік своїх коштів. Але коли зможете взяти все під контроль, то накопичіть капітал, щоб створити фінансовий потік, що приносить вам гроші на постійній основі.

Як може Жінка стати багатою

5 важливих особливостей багатих людей

Як беспечно робити покупки онлайн

error: Вміст захищений!!