Чи можна заробити на перегляді реклами

Якщо ви хочете заробити додаткові гроші віддалено, то для вас є кілька варіантів, які ви можете спробувати. Наприклад, простий спосіб заробити гроші онлайн – це дивитися платну рекламу. Хоча деяким людям це може здатися несерйозно, але як тільки ви дізнаєтеся, як це працює, вам сподобається, і можливо зрозумієте, що цей заробіток для вас. Заробляти додаткові гроші на перегляді реклами можуть як школярі, так і пенсіонери. Звичайно, це не принесе вам багато грошей, щоб кинути свою основну роботу, але як додатковий заробіток кишенькових грошей, то на нього варто звернути увагу. Якщо ви прийняли рішення дивитися рекламу за гроші, тоді ця стаття для вас, тут зібрані 6 кращих сайтів і мобільних додатків, які допоможуть вам заробити додаткові гроші.

6 найкращих платформ і мобільних додатків для перегляду реклами за гроші

Чи можна заробити на перегляді реклами

Ці ресурси мають деякі цікаві функції, крім перегляду реклами, користувачі можуть грати в ігри, проходити опитування, виконувати прості завдання і за все це сайти платять. У пропонованому списку побачите деякі закордонні сайти, які за перегляд реклами платять в доларах, є відомі сайти Рунета, які працюють більше 10 років і платять людям гроші.

1. SEO-FAST – це надійний і вельмишановний юзерами сайт

Коли справа доходить до заробітку на перегляді реклами, то SEO-FAST – це назва, яка зазвичай відразу спадає на думку. Це неймовірно популярний сайт з грошовими винагородами і онлайн-ресурс, на якому при бажанні можна отримувати дуже хороші додаткові гроші у вільний від основної роботи час. Сайт пропонує кілька різних способів заробити гроші: переглядати рекламу, дивитися відео, виконувати прості завдання.

Зароблені гроші можна виводити різними зручними способами на електронні гаманці, починаючи від WebMoney, AdvCash, і закінчуючи дуже зручним гаманцем Payeer.

2. AVISO – це відносно молодий ресурс, де дуже багато реклами для заробітку на її перегляді

Якщо ви шукаєте зручну і надійну платформу, на якій можете заробляти гроші, просто переглядаючи рекламу і відео, загляньте на цей дивовижний сайт під назвою AVISO. Не замислюючись, створіть обліковий запис на головній сторінці ресурсу, просто натиснувши на кнопку» Зареєструватися», яка висить в правому верхньому куті, і почніть відразу заробляти гроші.

Ви можете заробляти тільки клацаючи по рекламі, але заробити більше можна якщо переглядати відео. Їх на сайті більше сотні. Ви отримаєте додатково пристойний дохід якщо почнете рекламувати сайт і запрошувати людей. Для цієї мети на ресурсі передбачена реферальна програма, яка може збільшити в рази ваш щоденний заробіток.

3. Swagbucks – це популярний закордонний сайт для заробітку на кліках по рекламі

Цей популярний ресурс, є привабливим для тих, хто хоче дивитися рекламу за гроші. Він пропонує безліч різних способів додаткового заробітку, таких як ігри, участь в опитуваннях і, звичайно ж, перегляд реклами. Бали, які заробляє користувач (так звані Swagbucks) за перегляд реклами можна обміняти на готівку при виводі в PayPal. Swagbucks також має вітальний грошовий бонус у розмірі 20 доларів, з кількома доступними категоріями відео.

Тут можна побачити, скільки можливо заробити за кожне переглянуте відео. Це може допомогти користувачеві планувати заздалегідь, скільки інвестувати свого часу на перегляд відео, щоб заробити більше грошей. Тим не менш, перегляд реклами і відео в Swagbucks не дуже прибутковий заробіток і може принести тільки кілька центів за перегляд фрагмента відео. Але якщо ви не заперечуєте проти того, щоб ролик був включений у фоновому режимі, поки ви займаєтеся іншими справами, то можна, значно підняти розмір заробітку.

4. PrizeRebel – ще один закордонний сайт, що пропонує готівку за перегляд реклами

Реєстрація виконується швидко і не вимагає багато особистої інформації. Тут можете зареєструватися, вказавши E-mail електронної пошти, або через свій обліковий запис у Facebook.

PrizeRebel існує з 2017 року і виплатив своїм користувачам більше 22 мільйонів доларів, так що це безумовно законний спосіб дивитися рекламу за гроші.
Він також має сотні варіантів подарункових карток, включаючи Amazon, PayPal, Visa та Google Play. Мінімальна виплата зовсім низька і швидка, починається з 2 доларів.

5. Earn Cash & Money Rewards або «музичний екран» – додаток для телефону

Отже, чого очікувати від програми Earn cash Reward? Як випливає з назви, кожен користувач, який завантажить цю програму і встановить її на свій телефон, зможе весело проводити час, слухаючи музику і при цьому заробляючи гроші. Це дуже простий вид заробітку, причому не нав’язливий. Підходить всім, хто дуже любить слухати музику. У цьому додатку є більше 100 тисяч радіостанцій, які надають учасникам можливість слухати музику, пісні різних жанрів і заробляти гроші.

Додатково можна заробляти, беручи участь в опитуваннях і перегляді реклами. Додаток Earn Cash & Money Rewards встановили більше 100 000 разів, і число користувачів продовжує зростати. Ця програма отримала дуже хороші оцінки в рейтингах і оглядах. Вона має загальний рейтинг 4,4 в Google Play Store .

Тому всякий раз, коли користувач слухає музику на своєму смартфоні, він буде заробляти гроші, переглядаючи рекламу. Згідно з правилами гри, всі гравці, коли досягнуть мінімального порогу на грошовому балансі, можуть виводити гроші. Але, є випадки, коли у відгуках деякі люди скаржаться, що доводиться довго чекати надходження грошей на їх гаманець. Як і багато інших додатків, цей тип бізнес-моделі призначений для залучення людей до перегляду реклами.

6. iRazoo – це американський сайт для заробітку на перегляді реклами і проходженню опитувань

Кожен, хто створить обліковий запис на iRazoo, отримає 100 балів бонусу. Додатково до цього він буде отримувати ще по 500 балів кожен раз, коли хто-небудь з його друзів приєднається до iRazoo за реферальним посиланням. Що хорошого в правилах сайту, так це те, що не обов’язково проживати в США, брати участь можуть і іноземці.

На жаль, немає мобільного додатку iRazoo, так що для заробітку потрібно буде відвідувати сайт.

Як і на більшості сайтів такої моделі за роботу Irazoo нараховує бали, які при виведенні конвертуються в долари. По суті, користувачам платять за перегляд реклами.

Є багато інших способів заробити бали на iRazoo.

1). Завантаження додатків. Сайт платить гроші за завантаження нових додатків. Це досить простий спосіб заробітку. Асортимент додатків оновлюється щодня, а це означає, що є з чого вибрати. Учасник буде отримувати бали за кожне завантаження додатку.

2). Перегляд відео. Кожному користувачеві iRazoo платить бали за перегляд відео онлайн. Тут є короткометражні фільми, нова реклама, трейлери додатків, огляди фільмів, кулінарні майстер-класи та багато іншого. Насправді доступно більше 50 каналів контенту. Оскільки відео на сайті оновлюється щодня, є багато можливостей заробити гарні бали.

3). Заробіток на опитуваннях — це ще один спосіб заробити на сайті. Кожен учасник може поділитися своєю думкою і заробити бали. Доступні опитування з безлічі різних тем, від спорту до шопінгу. Як і у випадку з відео і завантаженням додатків, список опитувань на сайті оновлюється щодня, тому на вибір пропонується безліч опитувань.

4). Заробіток на іграх, за це теж нараховуються бали. Це досить цікавий спосіб заробітку. Гравець отримує гроші за те , що розкладає пасьянси, розгадує кросворди, грає в різні ігри. Доступно більше 50 варіантів ігор. Потрібно просто вибрати гру, грати, щоб заробляти бали. Чим довше гравець грає в гру, тим більше балів він заробляє. Список ігор оновлюється щодня, як і інші завдання на сайті, так що є можливість заробити не погані гроші.

Правила створення якісної візитної картки

Як зробити зовнішню рекламу ефективною?

Ідея бізнесу – міні-пекарня

Комментарии 1

Добавить комментарий