5 навичок бідності, з якими потрібно боротися

Поведінка людини найчастіше залежить від її звичок, що укорінилися вже за одне десятиліття її життя. Давайте поговоримо про те, які звички відносяться до бідності і чому їх потрібно позбуватися.

Щоб стати успішною особистістю, варто прислухатися до порад психологів.

5 навичок бідності, з якими потрібно боротися

Перша звичка бідності — набувати лише те, що потрібно людині зараз

Багато хто знає, що робити покупки оптом набагато вигідніше. Знають, але все-таки роблять інакше, думаючи, що придбання одного флакона бальзаму сильно заощадить кошти. Так, сьогодні – це економія, а ось завтра доведеться витратити набагато більше за аналогічний бальзам для волосся.

Такий приклад можна навести і з покупкою весняного одягу. Усім зрозуміло, що набувати її вигідніше в зимовий час, коли вона не дуже котирується, і ціна на неї не така висока, як у період пік.

Але, на жаль, багато хто в майбутнє мало заглядає і не прислухається до гарної приказки: купуй сани влітку, а віз — взимку.

Друга звичка бідності – гроші підраховувати до дрібниці

Зауважимо, що люди з статком менше середнього, завжди в курсі, скільки грошей у них у запасі є.

Звичка така лише від нестачі грошей, яка ґрунтовно засіла у свідомості людини. І навіть у той момент, коли грошей у людини буде достатньо, вона все одно не перестане перераховувати свою дрібницю в кишені та кошти на рахунку в банку.

Третя звичка бідності – стрімко позбавлятися «зайвих» грошей

Лотерейний виграш, премія за місяць та приробітків поза основною роботою моментально витрачається на першочергові придбання.

Сумно, але відкласти на щось глобальне у цій ситуації ми навіть не замислюємось. Через час на оновлення сантехніки або косметичний ремонт грошей, на жаль, немає, а щоб накопичити їх потрібно чимало часу і жорстка економія.

Четверта звичка бідності – продукти низької якості

Одна з найяскравіших рис бідності — харчуватися недорогими та напівфабрикатними продуктами.

Звичайно, якщо у людини немає грошей, то їй доводиться багато в чому заощаджувати. Їжа в цьому випадку – не виняток. Не забувайте, що їжа — це не тільки задоволення, а й здоров’я людини, без якої жодні гроші не на радість.

Отже, цієї жахливої ​​звички потрібно позбавлятися, якнайшвидше, щоб не нагородити себе купою хвороб.

П’ята звичка бідності – заміна економії подарунками на свою адресу

Багато людей свою економію на всьому намагаються якось компенсувати.

Найчастіше така компенсація реалізується як подарунки та сюрпризи собі коханій. Наприклад: «Я заощадила 500 рублів, отже, тепер я можу себе чимось винагородити». На жаль, на таку компенсацію грошей витрачається набагато більше, ніж було задумано, тому сенс економії явно втрачається.

Звички людські – штука серйозна та небезпечна. У жодному разі не можна дозволити, щоб вони керували нашою поведінкою, благополуччям та життям загалом.

Секрети успіху ділової жінки

Як доглядати за грошовим деревом

Відкриваємо меблевий бізнес