Як стати багатим та набути фінансової незалежності

Як збільшити кількість грошей? Як стати багатим? Як набути фінансової незалежності? Ці питання хвилюють майже всіх. І підходити до їх вирішення потрібно комплексно. Щоб суттєво збільшити кількість грошей у своєму житті, вийти на зовсім інший рівень, треба використовувати системний підхід та працювати відразу у кількох важливих напрямках. Ця справа вимагає часу і сил, але це дуже захоплююче, і, безумовно, результат того вартий.

У цій статті подивімося на загальну схему досягнення фінансової свободи.

Як стати багатим та набути фінансової незалежності

Що потрібно зробити, щоб стати багатим? Все просто. Збільшити доходи та зменшити витрати!

Одна з помилок, яка зводить нанівець всі спроби вибратися з щурів і стати, нарешті, фінансово незалежним, полягає в тому, що всі люди чудово розуміють, що заробляти необхідно більше, а ось, стежити за витратами більшість чомусь геть-чисто забуває.

Тим часом це дуже важлива частина. Саме собою урізання витрат, звичайно, багатим не зробить, та й гроші таки заробляються для того, щоб їх витрачати, але без контролю та оптимізації витрат, збільшення доходу марне.

Як правило, людина витрачає всі гроші, що заробляються, а часто, і ще трохи зверху, скільки б він не отримував. І навіть якщо за рік відбулося збільшення доходу вдвічі, на вільній сумі коштів це не позначається.

Звісно, ​​зі збільшенням добробуту збільшення витрат неминуче й цілком логічно. Витрати доларового мільйонера від витрат людини із зарплатою в 30 тисяч рублів відрізняються багато разів і це нормально.

Важливо стежити, щоб витрати зростали повільніше, ніж доходи. Необхідно їх контролювати, стежити за їх якістю та доцільністю. І ніколи не забувати важливе правило про 10%! Спочатку при отриманні доходу 10% від нього (а краще більше) необхідно платити собі і лише потім виплачувати борги чи робити якісь покупки.

Якщо взагалі немає жодної можливості відкласти 10%, почніть хоча б з 1% і збільшуйте цю суму. Починайте жити на 90% суми доходу. Дуже скоро ви звикнете і зовсім не відчуватимете різницю.

Завжди, щоб вам не захотілося купити, запитуйте себе: а воно тобі треба? Часто відповідь негативна. В цьому випадку радіємо, що не витратили гроші на непотрібне, емоційне придбання і йдемо далі.

Позитивна відповідь має бути аргументована. Тут допомагає додаткове запитання: навіщо? І, звичайно ж, відповіддю не повинно бути просте «хочу!».

Поки не виробиться звичка ставити собі це питання, можна в гаманець вкласти кольорові стікери з ним, щоб при відкритті гаманця для оплати покупки вони впадали у вічі.

І друге питання, яке також дуже корисно ставити собі перед покупкою, особливо дороге: за що я плачу? Це питання дуже добре допомагає, якщо треба зробити вибір між декількома варіантами, наприклад, купуючи електроніку або квитки. Також подвійно корисно його ставити, коли хочеться купити чіпсів, газування та інших шкідливих продуктів. В цьому випадку, якщо ви любите себе і свій організм, швидше за все, бажання поласувати шкідливими смаколиками зникне повністю. І гроші збережені та здоров’я

До речі, якщо з відповіддю на запитання, за що ж ви платите, при покупці якої-небудь їжі виникла проблема, погляньте на склад продукту. Вирішили таки його придбати? Прийшовши додому, не полінуйтеся подивитись в Інтернеті про кожен інгредієнт. Ну а далі вирішувати вам, чим підживлювати свій організм, тільки пам’ятайте: що посієш, те пожнеш, що вклав, те й отримаєш.

Про витрати можна говорити дуже багато, про доходи можна говорити нескінченно. Найголовніше, що необхідно пам’ятати: джерел прибутку має бути багато! Треба працювати не тільки над збільшенням їхньої кількості, а й їхньої якості. Постійно підвищувати свою кваліфікацію, свій рівень знань, виробляти навички, необхідні підвищення ефективності і результативності.

Досягнення фінансових цілей необхідно працювати як над доходами, і над витратами. Не забувайте про це, а також про те, що знання без їхнього застосування марні. Контролюйте витрати та збільшуйте доходи. Дійте!

Як відкрити Жіночий бізнес

Як накопичувати ( відкладати ) гроші грамотно

Робота вчителя – особливості та способи