Як стати консультантом Оріфлейм

Напевно, в наш інформативний час уже не залишилося такої людини, яка б не чула про цю компанію або хоча б раз не тримала в руках їх барвистий каталог. Для тих же, хто не в курсі можна коротко сказати, що це найбільша у світі Шведська компанія, яка виробляє побутову хімію, парфумерію, косметику та багато іншого, але не реалізує свою продукцію у відкритому продажу на прилавках магазинів та супермаркетів, а має величезну мережу представників та консультантів, які й реалізують ці товари.

Стати консультантом компанії «Оріфлейм» може практично кожен.

Як стати консультантом Оріфлейм

Для цього необхідно тільки з’явитися в регіональне представництво, виявити своє бажання стати консультантом, заплатити чисто символічні гроші за реєстрацію та вихідні робочі матеріали (методички, каталоги, палітру кольорів тощо), та ось ви вже при справі.

А що далі? А далі треба взятися за справу з розумом, вивчити нюанси та не поспішати.

Принцип роботи самої компанії у тому, що кожні 25 днів випускається новий каталог продукції, який має обмежений час для замовлень, дати дії каталогів вказуються на обкладинці.

Кожен з них є за своїм унікальним — розрізняється дизайн, перелік товарів, на які є суттєві знижки, з’являються цікаві новинки, проводяться всілякі акції тощо. , волею — неволею хоч якусь дрібницю, та й захоче придбати.

Тому, пропонуючи подивитися його своїм:

  • друзям,
  • знайомим,
  • сусідам,
  • родичам,
  • навіть просто продавцю в магазині, немає потреби просити їх зробити замовлення, навіть навпаки.

Часто буває так, що побачивши каталогу, людина відразу починає скаржитися на те, що грошей у нього немає і він нічого замовляти не буде, а ви ж на це скажіть, що ви і не просите його про це, просто хочете зробити йому задоволення, а каталог все зробить за вас.

Може бути не з першого разу, але за певної частки терпіння та сталості, тобто пропонуйте кожен новий каталог найбільшій кількості людей, щоразу, незалежно від того – робили вони замовлення до цього чи ні, і у вас вийде не тільки заробити на цьому, але й придбати для себе якісну косметику та парфумерію, а також отримати насолоду від спілкування з новими людьми.

Висновок

Отже, шановний читачу, якщо ви бажаєте мати додатковий дохід, завжди бути в курсі цікавих новинок, працювати в зручний для себе час, ходити в гості з користю для своєї кишені, то це те, що вам потрібно!

Електронний гаманець – як користуватись

Як правильно скласти резюме

Як захистити статті свого сайту від копіювання

Комментарии 1

Добавить комментарий