Бізнес-ідея для малого бізнесу: послуги для тварин

Утримувати в міській квартирі домашню тварину – це для сучасних сімей ізольованих від природи не просто дивацтво або данина моді – це можливість єднання з природою. Домашні улюбленці стають членами сім’ї і поводяться на рівних з господарями. Крім того вони приносять людині хвилини радості при спілкуванні, вони можуть зняти стрес, здатні подарувати любов своїм господарям. Тому бізнес-ідея для своєї справи, в ніші надання послуг собакам надзвичайно актуальна для впровадження.

Наприклад, готель для тварин або опікун для собак життєва необхідність для господарів, які їдуть на відпочинок або у відрядження.

Як заробити на послугах для тварин: мова піде про догсіттерах

послуги для тварин

На вмінні спілкуватися з кішками і собаками можна добре заробляти. На ринку домашніх тварин склалася така ситуація, що вони стали символом людей з хорошими доходами.

Тому з’явився попит на послуги для тварин. У містах почали активно розвиватися онлайн-сервіси догсіттерів. Так називають фахівців, які на платній основі беруть під опіку собаку або кота.

Догсіттером може працювати людина, яка любить собак і вміє про них піклуватися. Якщо взяти, наприклад, собаку дрібної породи, то це не вимагає ніяких навичок.

Для великих, а тим більше бійцівських собак, потрібні знання, вміння спілкуватися з собакою і досвід роботи.

Часто говорять, що потрібно поєднувати роботу з захопленням. Безсумнівно, людям, які люблять собак, є чим похвалитися в цій області. Зростає ринок    послуг для собак, зростає попит на професіоналів по догляду за тваринами і не тільки.

Так що, якщо ви хочете щось змінити у своєму житті і пов’язати свою професійну кар’єру з собаками, ознайомтеся з рекомендаціями і виберіть щось для себе.

1.Грумер, або перукар тварин – це професія не проста. Собаки можуть бути дуже нетерплячими, іноді агресивними, а їх власники іноді мають непомірні вимоги до створення зачіски.

Тому, щоб зайнятися цією діяльністю, спочатку необхідно пройти відповідний навчальний курс. Можна бути грумером без свідоцтва, але це знизить ваш авторитет.

Після проходження навчального курсу варто шукати роботу за професією, набиратися досвіду і тільки потім відкривати свій салон.

  1. Petsitter, або догсіттер – це гостро затребувана послуга, особливо у великих містах. У багатьох власників іноді немає часу належним чином доглядати за своїми собаками, тому вони звертаються за професійною допомогою.

Догсіттер виводить собаку на прогулянку, відвозить до ветеринара, якщо за нею потрібно доглядати кілька днів. На цьому можна заробити нормальні гроші, але потрібно мати досвід і вмілий підхід до собак.

  1. Ветеринар – кращої професії для людини, яка щиро любить тварин і бажає їм допомогти, при цьому заробляючи хороші гроші, напевно, немає.

Щоб стати ветеринаром, звичайно, потрібно отримати вищу освіту. Після цього можете зробити солідну кар’єру. Всі дослідження показують, що в найближчі десять років ветеринари не будуть скаржитися на відсутність роботи.

  1. Кінолог-психолог – це фахівець з поведінки тварин. Багато власників не справляються з прирученням своїх собак і звертаються за допомогою до фахівців.

Тим часом, не кожен тренер є може бути гарним психологом. Тому попит на так званих собачих психологів ростуть. Це не тільки мода, але й свідчення зростаючої обізнаності власників тварин.

Щоб стати кінологом, потрібно пройти навчальний курс і мати великий досвід роботи з домашніми тваринами.

  1. Готель для собак — відмінна ідея для «собачого бізнесу», особливо у великих містах. Власники, які не можуть взяти свого улюбленця на відпочинок, змушені залишати його під професійним наглядом.

Якщо вони не можуть розраховувати на допомогу своєї сім’ї, вони шукають готелі для собак. Щоб домогтися успіху в цьому бізнесі, потрібно вкладатися в дуже хорошу інфраструктуру, рекламу і мати правильний підхід до тварин.

Висновок

Як бачите, існує безліч ідей, як поєднати пристрасть до собак з веденням бізнесу. Однак треба пам’ятати, що справжня любов до тварин завжди є основою успіху в цій галузі.

Як запустити бізнес з продажу шкарпеток з нуля

Бізнес-ідеї для старту з мінімальними вкладеннями

Бізнес ідеї для села — яку справу відкрити у селі новачку

error: Вміст захищений!!