Фен-шуй для залучення багатства

Сильний магніт для залучення багатства – акваріум з декоративними рибками. В ідеальному варіанті в акваріумі має бути 9 рибок: 1 чорна та 8 золотих. Найчарівніша рибка, яка допомагає залучати великі гроші, — аррована. Вона навіть отримала назву «рибка фен-шуй». Однак, на жаль, це дуже рідкісний екземпляр і вартість її настільки висока, що ви можете обмежитися і звичайними акваріумними декоративними рибками.

Фен-шуй для залучення багатства

Безпосередньо акваріум з рибками слід ставити на південному сході, оскільки це класичний напрямок багатства. Крім того, є одна обставина, яку слід враховувати.

Якщо у вас загинула рибка, вважається, що вона забирає із собою весь негатив у житті її власника, так що засмучуватися з цього приводу не варто (а ось купити нову рибку, щоб вирівняти рахунок, бажано). Взагалі риби, особливо керамічні та мідні зображення коропа, поширені на сході в оформленні інтер’єру офісу, тому що є символами процвітання та багатства.

На столі або біля нього бажано поставити будь-яку «грошову» рослину, яка у фен-шуй символізує процвітання. Наприклад, товстунку. Якщо ви хочете, щоб ваше грошове дерево дійсно «працювало», потрібно не купувати або просити живці або листя рослини, якими воно розмножується, а просто вкрасти. Народне повір’я говорить, що ті рослини, які з’явилися в будинку своїх нових власників завдяки безневинній крадіжці, мають чудодійну силу в плані принесення в житло матеріального благополуччя.

Для зони багатства найкращими рослинами будуть прості фіалки (сенполії) з квітками фіолетового кольору.

Листки цієї рослини теж нагадують монетки, а фіолетовий відтінок має безпосереднє відношення до матеріального успіху. Разом з тим, якщо здійснювати за сенполією правильний догляд, вони цілий рік радуватимуть вас своїм ніжним цвітінням і забезпечуватимуть енергію процвітання.

Щоб підняти настрій і життєвий тонус, рекомендується розмістити в кімнаті зображення оленя або журавля. Для того, щоб посилити позитивну енергетику, навпроти вхідних дверей бажано розмістити зображення Золотого Дракона, яке обов’язково має бути на червоному тлі. Дракон є символом мудрості та енергії.

Не слід забувати і про «грошові» прикмети. Не можна класти сумку з гаманцем, що знаходиться в ній, на підлогу — не буде грошей. Погана прикмета — брати гроші у борг увечері або перераховувати їх увечері в понеділок.

Не рекомендується стояти на порозі, інакше можна «застояти» добробут, що тече в будинок. Після заходу Сонця не можна рахувати гроші і підмітати — щоб їхня кількість не зменшувалася. Крім того, не можна класти гроші на стіл — це спричинить збитки.

Гроші, що несподівано з’явилися, які виникли буквально з нізвідки (зайва здача в магазині, знайдений на вулиці гаманець) — це зовсім не нагорода згори, а з точністю до навпаки. За цей матеріальний сюрприз потім доведеться розплатитись недугами, псуванням, нещастями з родичами.

ПАММ-рахунки: поняття та принцип роботи

Як керувати грошима у сім’ї?

Який повинен бути стиль ділової Жінки?