Заробіток в YouTube на простих роликах

YouTube — це майданчик, на якому можна заробляти тисячі доларів, знімаючи найпростіші відео з телефону або комп’ютера. І люди, які зрозуміли цю нехитру істину, вже не перший рік отримують високий прибуток із цього майданчика.

Чи може вистачити безцільно проводити час на цьому ресурсі? Чи не настав час, перетворити YouTube на стабільне джерело доходу?

На даний момент дуже популярні ролики з гри Fnf mod. Навіть канали створені нещодавно збирають величезну кількість переглядів. А це говорить про популярність та затребуваність даної ніші.

На даний момент гра Fnf mod, це саме ніша, куди можна зайти без вкладень. Досить просто встановити її на свій пристрій, грати та записувати те, що відбувається на екрані. А потім викладати ці ролики на власний канал у YouTube. В середньому всі відео тривають по 2-3 хвилини.

Заробіток в YouTube

Сама гра досить примітивна і графіка бажає кращого, але відео з цієї гри подобаються величезній аудиторії. Fnf mod є симулятором музичного баттла між мультяшними персонажами і дозволяє додавати нових героїв.

Для телефону цю програму можна завантажити через Play Market або App Store. Із цим не виникає складнощів. А ось щоб встановити гру на комп’ютер, доведеться перейти на офіційний сайт. Його можна легко знайти через пошукову систему браузера. Там потрібно вибрати розрядність Windows. Зазвичай у старих комп’ютерів і ноутбуків розрядність 32, а у нових 64.

Сенс гри в тому, щоб під музику натискати стрілочки, потрапляючи до ритму. Не треба нічого озвучувати, не треба показувати себе. Достатньо записати екран свого пристрою зі звуком або накласти на відео відповідну музику з безкоштовної фонотеки. І все ролик готовий.

Але під російську аудиторію такий контент заходить набагато слабше, ніж зарубіжних глядачів. За кордоном такий контент набирає мільйони переглядів, у той час як у Рунеті лише десятки тисяч.

Хорошим прикладом є зарубіжний канал CommunityGame. Має 2,29 млн передплатників. І якщо заглянути на цей канал, можна побачити, що він знімає відео за простими іграми.

Ролик, що вийшов 2 дні тому під назвою Friday Night Funkin’ Blueballs Incident 2.0 FULL WEEK + Cutscenes, зібрав 1 мільйон переглядів і більше 2300 коментарів.

Навіть за найскромнішими підрахунками, тільки на одному цьому відео автор каналу заробив щонайменше 3000$. Вдумайтесь у цю цифру, у рублях це 228 000 тисяч. 228 000 рублів з одного відео з найпростішим контентом. Для деяких людей це річна зарплатня. А якщо порахувати загальний дохід цього каналу, то можна зрозуміти, що йдеться про величезні суми.

Нові закордонні канали теж збирають величезні перегляди і регулярно виводять кругленькі суми. Причому якщо подивитися на сам контент таких каналів, здається що в роликах показана, якась безглузда нісенітниця.

Проте такий контент набирає мільйонні перегляди і приносить автору нечувані гроші. Адже при відкритті роликів прокручується реклама, що говорить про те, що канал знаходиться на офіційній монетизації. Чи не спробувати повторити успіх цього каналу?

YouTube дозволяє знімати ролики під закордонну аудиторію. Для цього потрібно, щоб назва, всі описи та самі ролики були англійською мовою. Обов’язково у кожному відео потрібно вказувати правильні теги англійською мовою.

Щоб не витрачати час на підбір потрібних тегів, їх можна запозичити у популярних каналів. Для цього потрібно перейти на сайт Prozavr та вставити посилання на потрібне відео. Ресурс покаже всі теги, що є у відео. Їх потрібно скопіювати та розмістити під своїми роликами.

Щоб здійснити запис екрана, необхідно встановити спеціальну програму. Для комп’ютера можна використовувати OBS STUDIO. Для телефону AZ Screen Recorder або іншу аналогічну на власний розсуд. Головне, щоб запис здійснювався якісно та зі звуком.

Щоб відео швидше набирали популярності, рекомендується встановлювати до гри різні доповнення. Це дозволить одержати нових популярних персонажів. Є безліч сайтів, де ці доповнення можна завантажити та встановити. Детальну інструкцію щодо встановлення модів можна переглянути в інтернеті.

У назві відео необхідно вказувати імена персонажів із відео. Так як ці персонажі користуються популярністю, відео завдяки їм набере добрі перегляди. Якщо немає глибоких знань англійської мови, рекомендується користуватися онлайн-перекладачем, щоб випадково не спотворити сенс назви. Онлайн-перекладачі зараз перекладають на досить хорошому рівні.

На кількість переглядів впливає наявність якісної обкладинки. Її можна зробити самостійно у сервісі Canva, завантажити у конкурентів або знайти схожу на сервіс картинок.

Набравши 1000 підписників та 4000 годин перегляду, можна підключити офіційну монетизацію. Саме з неї подібні канали й одержують основний дохід.

На початковому етапі потрібно заходити на канали з подібними відео та активно рекламувати свій канал. Бажано не використовувати посилання. Потрібно писати цікаві коментарі, тим самим привертаючи увагу людей. Таким чином частина аудиторії цих каналів перейде на ваші відео. І якщо їм сподобається, стануть передплатниками.

Необов’язково знімати відео про цю гру, можна визначити аналогічну і знімати про неї, головне зрозуміти загальний принцип. Тренди можуть з часом змінюватись, але загальний принцип залишається незмінним.

Важливо не забувати, що не всі канали наберуть великі перегляди з перших відео. Потрібно набратися терпіння та не кидати розпочату справу. Успіх любить терплячих та працьовитих людей.

Як стати сексуальною та привабливою

Дитина краде: чому і що робити?

Способи пошуку приміщення для офісу

Комментарии 1

Добавить комментарий

error: Вміст захищений!!