Заробіток в Інтернеті в гривнях без вкладень

Мало хто вірить в те, що в інтернеті можна заробляти набагато більше ніж на звичайній роботі. Звичайно, тут не роздають гроші на халяву, і щоб мати достойний заробіток необхідно активно працювати і докладати чимале зусилля, але це того варте. Інтернет постійно змінюється, додаються можливості вести підприємницьку діяльність онлайн, тому тут крутяться величезні гроші. На це треба вважати і коли у людей складається важка ситуація відносно отримання роботи офлайн, варто спробувати себе в інтернет-бізнесі.

Як українцю заробити гроші в інтернеті в гривнях: 5 перевірених сайтів

Заробіток в інтернеті в гривнях без вкладень

Для цього є відразу кілька способів, але спочатку доведеться підготуватись. Українці часто заганяють себе в рамки отримання заробітків саме в гривнях, і вперто шукають такі варіанти. Вони дійсно є, але вибір варіантів невеликий. Але вихід є, бо в інтернеті передбачені сайти обмінники де з легкістю можна конвертувати любу валюту у гривні.

Перш за все, до заробітку в Інтернеті варто підійти з великим терпінням і регулярністю. Ніхто не отримує багато грошей за кілька днів. Все залежить від відданості та винахідливості людини, яка займається підприємницькою діяльністю віддалено. Але треба вважати на те, що в інтернеті, як і в реальному житті є обман, тому до пропозиції заробляти по кілька тисяч гривень на день потрібно ставитися з певною обережністю.

Найкращі підприємці встигають заробити таку суму лише за місяць.

Існує багато способів заробітку в Інтернеті, але варто вибрати ті, які можуть принести найбільшу фінансову вигоду.

1. Торгівля: як заробити на життя

Це одна з найпривабливіших форм заробітку в Інтернеті в доларах, рублях чи в гривнях. Продажі через Інтернет збільшують можливості охоплення потенційних одержувачів товарів або послуг, одночасно зменшуючи витрати, пов’язані з утриманням приміщення магазину. Нові канали дистрибуції пропонують глобальні інтернет-портали, такі як Allegro або eBay, які охоплюють мільйони користувачів. Продавати через Інтернет надзвичайно просто, потрібно лише зареєструватися на сайті аукціону та розмістити товар.

Найкраще почати свою кар’єру продавця з перепродажу дешевих товарів або застосування різноманітних акцій. Таким чином завойовується довіра та позитивні відгуки клієнтів. З часом ви зможете збільшити обсяги торгівлі і розширити свій бізнес.

2. OLX – один із найпопулярніших порталів де можна заробляти в гривнях

На сайті OLX можна продавати все, що дозволено законодавством і положеннями порталу. Є можливість розміщувати оголошення про продаж транспортних засобів, продавати товари для дому, саду та городу, одяг, взуття та аксесуари, а також електроніку, товари для дітей та навіть живих тварин.

На OLX також є пропозиції роботи та послуг, а також оголошення для людей, які хочуть роздати щось безкоштовно. Насправді, на OLX ви можете продати більшість своїх невикористаних речей – одяг, електроніку, меблі, прикраси, будівельні матеріали, що залишилися після ремонту, або кімнатні рослини.

Є група товарів, які не можна виставити на продаж або віддати безкоштовно, наприклад, медичні вироби (ліки), стимулятори, тютюн, алкогольні напої, психотропні речовини, феєрверки або петарди та інші піротехнічні засоби.

3. Афіліація та маркетинг – це поєднання, яке стає все більш популярним

Партнерський маркетинг – що це таке? Це модель взаємної дії зацікавлених осіб, які ведуть бізнес. Як правило, в ньому беруть участь три сторони:

 • • Рекламодавець — компанія, яка продає свою продукцію в партнерській мережі.
 • • Партнер, тобто людина, яка просуває продукцію через свої ресурси.
 • • Користувач — одержувач повідомлення, який натискає на партнерське посилання і виконує дію, за яку партнер отримує гроші.

Іноді є також четверта сторона, це партнерська програма яка об’єднує рекламодавця і партнера для співпраці. Спосіб обчислення винагороди за просування продуктів і послуг залежить від домовленостей сторін, які співпрацюють.

Це може бути певний відсоток від вартості покупок або фіксована ставка за дії, які виконують користувачі, наприклад, натискання на партнерське посилання.

Партнерський маркетинг працює в різних галузях:

 • електронній комерції,
 • фінансах
 • і страхуванні,
 • а також у взутті та одязі.

Суть афілійованого маркетингу полягає в просуванні продуктів або послуг. Видавець, який просуває товар може це робити або через оголошення на своєму блозі, або через соціальні мережі, або через розсилку своєї бази підписників.

Тут обмежень немає, головне, щоб партнерське посилання було доставлено до споживача. Це посилання дуже важливе до виконавця, бо за ним продавець визначає партнера, якому він платить гроші за роботу.

1). Партнерська програма Аліекспрес

AliExpress, найбільша багатомовна роздрібна платформа, пропонує власну партнерську програму. Люди, які приєдналися до нього, можуть просувати товари чи магазини з усіх категорій. Це не тільки прикраси та годинник, жіноча та чоловіча мода чи взуття, але й DIY та інструменти, товари для дому, домашніх тварин та побутова електроніка. Є також багато способів поділитись партнерськими посиланнями. Партнери роблять це через, зокрема, Facebook (в тому числі через тематичні групи), інші соціальні мережі або власний сайт чи блог.

2). Партнерська програма СreditBox

Безвихідних ситуацій не буває. Онлайн кредит на банківську картку без черг та принижень. Не варто просити гроші, їх можна просто отримати у CreditВox. Просте подання заявки, без довідки про доходи та без застави. Компанія працює без вихідних, без обіду та без свят. Сума позики від 500 до 20 000 гривень.

3). SellAction – надійна партнерська мережа

Високі відрахування по ряду популярних програм, якісні інструменти, щоденні виплати гарантують стабільний рівень монетизації для будь-якого типу трафіку від перевірених рекламодавців.

Переваги партнерської мережі: регулярно проводяться звіряння з рекламодавцями, що гарантує своєчасну оплату.

Просунуте навчання з інтернет-маркетингу (цінність від 500 $). Реферальні виплати в гривнях 5% від ціни всіх замовлень, які згенерували партнери та 55% від оплати за систему.

4). M1-SHOP.RU – товарна партнерська мережа

 • • Понад 800 офферів у системі.
 • • Понад 7 років успішної роботи.
 • • Вже 300 000 партнерів (вебмайстри, арбітражники).
 • • Понад 80 авторських офферів.
 • • Ексклюзивні промо на кожен товар, що підключається.
 • • Власний call-center.
 • • Перший дзвінок надходить протягом 10-30 хвилин.

5). SalesDoubler – партнерська мережа

Орієнтована в основному на фінансові оффери: переважно кредити на картку, кредити готівкою, страхування. Сервіс обіцяє зручну адмінку, різноманітну тематику офферів, готові та спеціально написані промо-матеріали, регулярні виплати та реферальну програму. На сайті є блог із добіркою статей про інтернет-маркетинг за СРА-принципом.

Щоб веб-майстру почати заробляти з SalesDoubler, необхідно зареєструватися. Процес реєстрації дуже простий і триватиме лише кілька хвилин. Після вказівки електронної адреси та імені на пошту надійде логін та пароль для входу в систему та роботу з нею.

Сайти для заробітку грошей без вкладень

Як підзаробити віддалено з дому в цьому році

Заробіток 500, 1000 грн в Інтернеті з дому

Як заробити гроші на телефоні