Заробіток в Інтернеті грошей без вкладень

Поговоримо про заробіток в інтернеті, спробуємо описати більшість способів заробітку. Обговоримо всі способи, які вимагають наявність свого сайту і ті, на яких можна було б заробляти без сайту. Повірте, таких методів дуже багато. Але, на жаль, на багатьох способах не можна заробляти, про ці способи ми теж поговоримо, щоб Ви не траплялися на це.

Ну, все вистачить передмов, приступимо до самої статті.

Як заробити гроші в Інтернеті новачку і не тільки

Заробіток в Інтернеті без вкладень

Перший спосіб заробітку, який не вимагає сайту – САР. Що ж таке САР? САР — Сервіс Активної Реклами. Ну, а у народі називають просто – букс. Букси, швидше за все, відомі багатьом, навіть деякі на них розпочинали свою інтернет-кар’єру. Отже, як заробляти на буксах?

Є чотири способи заробітку на буксі, спробуємо докладно розглянути кожен спосіб.

Перший спосіб заробітку на буксі — читання оплачуваних листів.

Відразу скажу, зароблені гроші будуть малі. Один оплачуваний лист принесе Вам близько шести-семи копійок, залежно від часу перегляданого сайту. На день буває не більше десяти листів, а найчастіше листів надходить близько трьох-чотирьох.

Ну і тут можна збільшити заробіток, для цього Вам потрібно буде реєструватися на 10 і більше буксах. При цьому Ви повинні будете читати оплачувані листи всіх буксів, тоді і заробіток буде більше, тому що ми переглянемо більше сайтів.

Також, Ви можете створити кілька облікових записів (де це можна тому, що деякі букси не дозволяють мати більше одного облікового запису).

Отримуючи листи відразу на дві (якщо у Вас два облікові записи) електронні пошти, Ви збільшите свій заробіток вдвічі! Врахуйте, що абсолютно ніде не можна реєструватися за своїми реферальними посиланнями, інакше заблокують всі акаунти! Так, ну ніби все, більше про цей спосіб сказати нічого.

Перейдемо до другого способу заробітку – введення захисних картинок.

Упевнений, хоч раз Ви зустрічали захисні картинки – капчу. Що таке капча? Це зображення, що містять числа, а іноді і довільні літери англійською мовою, які потрібні для захисту від спаму.

Вам потрібно ввести зображені символи в нижнє віконце і якщо символи співпадають із зображеними на картинці, Ваш матеріал буде успішно доданий на сайт. Думаю, що докладніше принцип описувати не потрібно, кожен знайомий з капчею, тому вистачить і цього невеликого опису.

Навіщо існують послуги, які платять за правильне введення захисних зображень? Все дуже просто. Багато людей користуються автоматичними програмами розміщення матеріалів на велику кількість сайтів.

Наприклад, існують програми, які допомагають заробляти на файлообмінниках, вони працюють за принципом автоматичного додавання матеріалів на сайт, але пізніше.

Так ось, програми все роблять автоматично, крім одного – введення захисних зображень. І тоді програма звертається до спеціальних сервісів, які наймають людей для введення захисних зображень.

Заплуталися? Прочитайте ще кілька разів, повинні зрозуміти.

За тисячу введених захисних картинок Ви зможете отримати від 50 до 60 центів. А при замовленні введення картинок рекламодавець платить близько одного долара, тобто 40-50 центів залишається в адміністрації сервісу з введення захисних картинок. У чому плюси та мінуси цього заробітку? Хотілося б спершу відзначити переваги.

  1. По-перше, цей спосіб заробітку не вимагає жодних знань. Вам потрібно вводити символи з картинки у нижнє віконце та отримувати свою оплату.
  2. По-друге, не потрібно мати власний сайт.
  3. По-третє, не обов’язково мати гарні знання у граматиці та інших правилах, вводити захисні картинки зможе навіть п’ятирічний малюк.

До мінусів можна віднести те, що дуже невелика оплата. Тисячу картинок Ви вводитимете близько 2-4 годин, якщо Ви ще новачок у цій справі.

Як заробити гроші в Інтернеті

Потім, звичайно, Ви зможете вводити швидше за 1-1,5 години, але це теж довго.

Другий мінус – напруга. Безумовно, працюючи по 5-10 годин на день, Ваші очі будуть сильно втомлюватися, що несприятливо позначиться на здоров’ї очей. Недоліків досить багато, але решта недоліків менш значні. Думаю, що можна закінчити опис цього способу заробітку.

Третій спосіб заробітку в інтернеті без сайту – заробіток на файлообмінниках.

Напевно, на цьому закінчиться опис способів заробітку в інтернеті, де нам не знадобиться свій сайт.

За що платять файлообмінні мережі? У чому їм користь завантаження файлів? По-перше, вигода полягає у оплаті за рекламу.

Для того, щоб завантажити файл, користувач повинен сплатити покупку преміум-акаунта або завантажити безкоштовно, але переглянувши рекламу близько шістдесяти секунд. У будь-якому результаті файлообмінники опиняються у плюсі.

За перегляд однієї реклами вони отримують близько одного цента від рекламодавця, за покупку одного преміум акаунта вони отримають від трьох до двадцяти доларів (залежить від терміну дії акаунта).

Отже, давайте порахуємо, скільки ж заробляє файлообмінник із тисячі безкоштовних завантажень.

За тисячу безкоштовних завантажень адміністрація файлообмінника отримує близько десяти доларів, але п’ять доларів вони мають заплатити вебмайстру, всього п’ять доларів чистого прибутку (можна сказати, що нічого не роблячи) з тисячі безкоштовних завантажень.

А скільки адміністрація файлообмінника отримає з тисячі оплачуваних завантажень? Припустимо, що тисяча завантажень була оплачена преміум-аккаунтами на тиждень.

У результаті виходить близько п’яти тисяч доларів із тисячі завантажень! Це при тому, що вебмайстер отримує не більше десяти доларів з усіх оплачуваних завантажень! Непогано, правда? Так, із заробітком адміністрації на файлообмінниках розібралися, а як заробляють самі вебмайстри?

Для того, щоб почати заробляти на файлообміннику, нам потрібно наступне:

  • 1. Цікавий файл.
  • 2. База відвідуваних сайтів.
  • 3. Прямі руки та тверезий розум.
  • 4. Швидкий інтернет.

Для початку нам потрібно скласти опис файлу. Якщо це фільм, то ми маємо написати його назву, написати опис фільму тощо.

Далі шукаємо сайти, де ще немає цього фільму. Розміщуємо туди наш матеріал, прочитавши і виконавши всі правила сайту, інакше нашу новину не опублікують.

Потім опубліковуємо новину, розміщуючи посилання для завантаження нашого фільму з файлообмінних мереж. Після цього не забуває переглядати нашу новину та за необхідності відповідати на коментарі. Думаю, що тут все зрозуміло, на цьому закінчимо.

Перший спосіб заробітку на сайті (найактуальніший вид заробітку на сайті!).

спосіб заробітку в інтернеті

Заробіток на біржах посилань та статей.

У чому полягає спосіб заробітку на біржах посилань?

Ви розміщуєте спеціальний код біржі посилань. Потім додаєте сайт у саму біржу та налаштовуєте ціну за розміщення посилань рекламодавців (ціни вказуються за один місяць!). І все! Більше нічого не потрібно, просто спостерігаємо приємне видовище – збільшення нашого прибутку! Класно, так?

Для того, щоб заробіток збільшувався, нам потрібно додавати нові унікальні матеріали на сайт та розкручувати наш сайт.

Принцип заробітку на біржах статей той же, за винятком того, що на Вашому сайті будуть розміщуватись не посилання, а статті з посиланнями.

Другий спосіб заробітку на сайті – біржі трафіку.

В інтернеті існує багато сервісів з викупу та перенаправлення трафіку. Тобто за тисячу перенаправлених відвідувачів платять від 1 до 15 доларів, залежно від якості трафіку. Але для цього потрібні сайти з великою кількістю унікальних відвідувачів на день. Для заробітку на біржі трафіку нам потрібно встановити код їхньої системи та спостерігати за зміною балансу. Недолік заробітку в тому, що це може призвести до песимізації з боку пошукових систем, що зменшить позицію Вашого сайту. До переваг можна віднести те, що цей спосіб є повністю пасивним і Вам нічого не потрібно буде робити, крім зняття грошей.

Третій, останній, спосіб заробітку на сайті.

Для цього теж потрібен сайт із гарною відвідуваністю. Заробіток на партнерських програмах. Існує величезна кількість партнерських програм, які платять за різні послуги (реєстрація на інших сайтах, реєстрація в онлайн іграх, кліки по зображеннях і багато іншого).

Найприбутковіші партнерські програми, мабуть, ті, які платять за реєстрацію в онлайн-іграх.

За одну реєстрацію Ви можете отримати від десяти до п’ятисот рублів, залежно від країни, типу гри, та ще й деяких ознак.

Для того щоб розпочати заробіток на партнерських програмах, нам потрібно зареєструватися та встановити промо матеріали (прості банери, flash банери, анімації, картинки тощо). За переходи та реєстрацію в онлайн іграх Ви отримуватимете оплату.

Цей метод заробітку теж пасивний і не призводить до песимізму з боку пошукових систем! Але хотілося б відзначити невеликий недолік, наприклад, те, що для нормального заробітку нам потрібен сайт з високою відвідуваністю (бажано, щоб відвідуваність була кілька тисяч унікальних людей на день).

Висновок

Ну ось і все, в цій статті було описано найбільш поширені та актуальні способи заробітку, як для новачка, так і для професіонала, з сайтів або без. Сподіваємось, що Ви змогли знайти те, що шукали. Вдалого заробітку в інтернеті!

Шлях до душевного спокою під час пандемії

Як пройти співбесіду на роботу

Де можна терміново заробити гроші

Комментарии 1

Добавить комментарий