Заробіток на новинках фільмів та серіалів

Після важкого трудового дня багато людей вважають за краще розслаблятися за переглядом різних кінофільмів і серіалів. Причому роблять це на регулярній основі. І на цій потребі людей можна заробляти чималі гроші.

Роблячи заздалегідь канали на YouTube з новинками найпопулярніших фільмів і серіалів, можна збирати великий пошуковий трафік. Головне, щоб серіал мав попит і його активно шукали. А потім цей трафік легко можна перетворити на справжні гроші.

Заробіток на новинках фільмів та серіалів

Телекомпанія, лідер за кількістю серіалів із кримінальним ухилом, здійснює вихід нових серій, одночасно на своєму офіційному телеканалі та YouTube.

Серіал сподобався глядачеві і його виходу чекала велика кількість людей. Про це свідчать перегляди та численні коментарі під серіями нового сезону. А люди – це трафік. А там, де є трафік, є гроші. Людина, яка вміє видобувати трафік, ніколи не залишиться з порожньою кишенею.

Якщо в пошуковому рядку YouTube вбити назву цього серіалу, можна побачити десятки фейкових каналів з логотипом відомих телеканалів. Ці канали створені для того, щоб збирати трафік та перетворювати його на гроші.

Але саме так, чинити не рекомендується. Компанія може подати судовий позов на фейкові канали, які видають себе за офіційний канал. І цей позов може бути дуже великою сумою. Краще так не ризикувати.

Набагато безпечніше створити тематичний канал на тему кіно і викладати туди серії з офіційного каналу. Але при цьому залишати під відео посилання на першоджерело. Такий варіант допустимо і не несе за собою негативних наслідків.

Канал зазвичай створюють за 1 – 2 місяці до офіційної прем’єри. Тут автори більшості каналів йдуть на обман та нібито викладають усі серії нового серіалу. Але по факту, це трейлери в яких говориться, що YouTube блокує розміщення серій і потрібно перейти на сайт або Telegram канал, щоб подивитися ці серії.

Так, як шукають серіал безліч глядачів, автори таких каналів збирають велику кількість переглядів на свої сайти та спільноти у соціальних мережах.

Але навіщо їм усе це треба? А все дуже просто. На своїх сайтах такі люди розміщують безліч рекламних банерів. За кожен клік реклами вони отримують гроші.

Окрім цього, через такі сайти можна рекламувати різноманітні товари та послуги. У Telegram крім товарів та послуг, продаються рекламні місця. А реклама там досить дорога і її розміщення приносить добрий прибуток. Залежно від розкрученості каналу, його тематики та активності на ньому, за один рекламний пост можна отримати від 1000 до 50 000 рублів.

Крім цього, у самих відео на YouTube можна рекламувати різні товари за партнерською програмою. Наприклад, з популярного інтернет-майданчика AliExspress. За рахунок великого потоку людей ці товари будуть продаватися.

Трафік, що одержується з таких каналів, можна також спрямовувати на різні онлайн-кінотеатри. Це такі майданчики, де глядачам пропонують оформити платну місячну підписку і на законних підставах дивитися фільми та серіали.

Направивши глядача за особливим рекламним посиланням можна з нього тривалий час отримувати дохід. Прибуток нараховуватиметься доти, доки користувач оплачує платну передплату.

Численні сайти, де викладаються різні фільми Безкоштовно, згідно із законодавством є піратським контентом. Адже відбувається пряме порушення авторських прав. І багато користувачів інтернету, воліють дивитися контент за невелику щомісячну плату.

Ще одним способом монетизації безкоштовного трафіку, що отримується з новинок, є створення приватних каналів в Telegram. Тут можна надавати платний доступ (зазвичай це сума 99 рублів) до нових серій або просити донати.

Тут, звичайно, виникає питання, а де власне брати нові серії раніше за інших? Тут усе просто. Крім основного телеканалу, є канал, який мовить на 2 години раніше, для тих міст, де час відрізняється. Він називається +2, зазвичай він надається у платних пакетах кабельного телебачення. Але, якщо пошукати, можна знайти його і в інтернеті.

Достатньо включити запис екрану, записати серії та викласти у своєму приватному каналі.

Але в жодному разі не варто викладати на YouTube прем’єрні серії, раніше за офіційний канал, це може закінчитися не тільки блокуванням вашого каналу, але й судовим позовом.

Але мало створити канал, потрібно, щоб він показувався за правильними запитами і його бачила лише цільова аудиторія. Люди яким це справді цікаво. Для цього всі відео потрібно ретельно оптимізувати. Про те, як це зробити, можна дізнатися з інтернету.

Для початкового залучення трафіку. Потрібно створити унікальний хештег, в якому має бути назва серіалу. Цей хештег необхідно прописувати під кожним своїм відео. Хештегов рекомендується зробити кілька штук.

Далі слідує перейти на офіційний канал і почати активно розміщувати свої хештеги в коментарях під останніми відео. Бажано писати у коментарях, які зібрали багато відповідей. На такі коментарі й надалі відповідатимуть люди, а отже, вони побачать ваші хештеги. Перейшовши по хештегу, вони потраплять на все відео з цим хештегом. Тому він і повинен бути унікальним, щоб по ньому видавалися тільки ваші відео.

Таким чином, на відео будуть залучатися перші глядачі. Оскільки вони будуть зацікавленою аудиторією, то дивитимуться відео, переходитимуть за посиланнями. А коли серіал вийде офіційно, активність зросте в рази. А отже, за правильного підходу, підвищиться і рівень доходу.

Витративши трохи часу на вивчення ситуації в цій ніші, можна побачити, що й прості канали збирають непоганий трафік. А якщо робити ролики відразу під кілька серіалів, досить швидко можна вийти на хороший дохід.

Заробіток в YouTube на простих роликах

Як стати сексуальною та привабливою

Дитина краде: чому і що робити?

Комментарии 2

Добавить комментарий