Заробіток грошей в Інтернеті на іграх

Сьогодні, завдяки стрімкому розвитку інтернету значно спрощується побут людей, і з’являються можливості працювати в інтернеті, про які кілька років тому навіть важко було собі уявити. Наприклад, заробіток у мережі віддалено, працюючи вдома. Причому, якщо раніше такий вид заробітку вважався підробітком, оскільки заробіток був мізерний, то сьогодні він може значно перевищувати зарплату в приватній компанії. Проекти для роботи онлайн забезпечують високу прибутковість і люди можуть забезпечити собі гідну зарплату. Що це за проекти і як у них працювати описано у статті.

Заробіток реальних грошей в інтернеті на іграх: ТОП-3 проекта

Заробіток реальних грошей в інтернеті на іграх

Сайти, які реально почали приносити високий дохід, з’явилися нещодавно – це були платформи для швидкого заробітку із вкладенням коштів. Маркетинг таких сайтів побудований на технології фінансових інвестицій, коли людина вносила суму грошей на якийсь термін і отримувала їх назад із добавкою. Але в цю технологію втрутилися шахраї і почали з’являтися фінансові піраміди.

У зв’язку з явним обманом ці проекти були заборонені в Україні, в Росії та в багатьох країнах. Тоді розробники круто змінили маркетинг проектів та з’явилося поняття економічні ігри з виведенням зароблених грошей. Вони стали популярними серед користувачів, оскільки реально давали дохід.

Експерти такий заробіток відносять до нових способів отримання доходу в мережі інтернет. Тому економічна гра – це новий вид інвестиційних проектів, що з’явилися. На таких технологіях заробіток будується на інвестуванні коштів у актив, який збільшить свою вартість упродовж довгострокового періоду.

Тобто користувач робить внесок у цінний актив, наприклад, вартістю 1000 рублів, і через якийсь час повертає свої гроші в сумі 1100 рублів. Застосовано технологію отримання прибутку за рахунок приєднання нових учасників до проекту. Постає питання: чи можливо заробити гроші насправді? Експерти відповідають, що теоретично можна, але не завжди.

Економічні ігри, як правило, представляють заробіток на віртуальних об’єктах, а гроші віддавати треба реальні. Найбільшу популярність набули ігор без вкладень коштів, тобто учасники заробляють у проекті за принципом буксів, а потім зароблені гроші інвестують у проект. Так, у такому разі людина реально заробить гроші. Представляємо такі проекти, у яких реально можна заробити.

1.Bizoninvest. – економічна гра, де кожен може заробити безкоштовно

Насамперед звертаємо увагу не на термін життя проекту, тому що термін це не так важливо, важливіше це резерв коштів. Тому завжди звертайте увагу на резерв грошей, якщо в резерві є гроші для виплат, то в гру заходити ще можна. На даний момент резерв гри величезний – 15 мільйонів рублів та 6 300 доларів. У проекті є біржа та аукціон, де можна продавати та купувати об’єкти, також є оренда. Працює Bux, де є багато способів заробітку. Щодня в проект приходять люди, отже, проект живе та процвітає, у цю гру можна входити.

2. TOP-CARS – економічна онлайн гра від топового адміну

Це гра із виведенням грошей. На головній сторінці сайту – «Ласкаво просимо до економічної гри від адміну з Ізраїлю. Приєднуйтесь до гри та починайте заробляти вже сьогодні» Що таке Top-Cars? Це економічна онлайн гра, в якій кожен учасник може заробляти реальні гроші. Сенс гри полягає в придбанні машини та заробітку на ній. Машини щогодини приносять прибуток, який зараховується на баланс для виводу. Зібрані гроші можна вивести у будь-який зручний час.

Перевіряємо статистику проекту. Усього користувачів 15 тисяч, Резерв – 160 тисяч рублів, Поповнено 1 мільйон 600 тисяч рублів, виведено – 1 мільйон 500 тисяч рублів. Аналізуючи ці дані, можна зробити висновок, що проект платить. Але, насторожує те, що мала аудиторія користувачів та прихід нових людей невеликий до 10 людей на день.

Але відгуки про проект дуже хороші. Тут надійний адміністратор, який працює 1300 днів. Проект функціонує за сезонами, тобто коли гроші закінчуються в резерві, сезон закривається. Потім знову відкривається, всі учасники знову інвестують, і продовжують заробляти. Що найголовніше, адмін компенсує втрати, тобто якщо, наприклад, вклали 10 тисяч рублів, зайшли пізно і не встигли відбити, то ці гроші він переводить на наступний сезон. Звичайно, найкраще заходити у проект на початку сезону.

В середньому сезон триває 165 днів. За цей час учасники заробляють від 10% до 20% профіту. Так, прибутковість невелика, багато хто хоче подвоїти або потроїти депозити, але де супер відсотки, там великі ризики втратити кошти.

За маркетингом, заходите в проект, отримуєте в подарунок машину і починаєте інвестувати. Клацаєте по кнопці «Купити» і система пропонує різного класу машини. Купити одразу найдорожчу машину не вийде, по правилах все починається з найдешевшої машини. Прибутковість тут фіксована, і залежить від суми грошей, яку інвестує гравець, з неї отримає 20 відсотків за весь термін роботи депозиту. А, депозит працює 250 днів.

Чим більше вкладаєте грошей, тим коротший термін роботи депозиту, але прибуток той самий. Наприклад, внесли дванадцять тисяч рублів, депозит працює не 250 днів, а 200 днів за ті самі 20 відсотків. Так що, чим вищий розмір депозиту, тим вигідніше інвестору. Маркетинг продуманий, довгостроковий і можна сказати надійний.

3. Luxury-cars-israel.com – це економічна гра з виведенням коштів від адміну з Ізраїлю

Про проект. Дохід у грі кожні 10 хвилин, від 15% до 18.2% на місяць. Встановлена автоматична система накопичення монет. Збирання монет йде без втрат, та без обмежень за термінами. Гравець може збирати монети, коли йому зручно: хоч раз на годину, чи раз на день, або раз на місяць. Системний ринок дозволить миттєво обміняти монети на карбованці. Розподіл доходу: 5% на баланс для покупок, а 95% – на баланс для виведення.

Маркетинг проекту дає змогу працювати без рефералів. Тому не потрібно кликати людей у гру для того, щоб отримати більший прибуток, система все робить сама. Зручні ручні виплати на електронний гаманець будь-якої суми грошей без додаткових лімітів та обмежень протягом 24 години. Завдяки продуманій системі завжди можна переглянути резервний фонд проекту, він відображається в реальному часі і всі користувачі завжди в курсі.

Резерв системи на викуп монет гарантує користувачам автоматичний викуп та отримання стабільного доходу. Він показується та оновлюється в онлайн режимі. Адміністрація проекту гарантує викуп монет на суму, яка є у резерві. Резерв системи – це гарантована сума коштів, яку адміністрація зобов’язується виплачувати. Кожен користувач стабільно отримуватиме дохід. Машини будуть приносити прибуток доти, доки резерв проекту не закінчиться.

Як заробляти в ТікТок – 5 найкращих способів

Як заробити гроші на Ютубі – 10 ідей

Заробіток на лайках – список сайтів де платять за лайки