Заробіток художника і комп’ютерні технології

Наші художні школи досі навчають техніки малювання, використовуючи олівці та фарби. І ніхто не замислюється, чи знадобляться дітям такі знання в майбутньому і чи принесуть дохід. Мальовані плакати, ілюстрації та мультфільми вже втрачають свою актуальність. Комп’ютер на службі художника – це сучасна реальність.

Комп’ютерна графіка вражає своїми унікальними та безмежними можливостями.

Заробіток художника і комп'ютерні технології

Зараз творчі люди, щоб досягти успіху, мають або створювати малюнки за допомогою шоу, або реалізувати свої ідеї за допомогою комп’ютерних технологій.

На сьогоднішній день об’єктом для наслідування можна вибрати неординарного художника Джошуа Харкера (Joshua Harker). Він першим створив ажурну 3D модель черепа, і його творіння зайняло перше місце в рейтингу скульптур (проект KickStarter .com).

Цей незвичайний череп приніс художникові доход у розмірі 77 тисяч доларів. Джошуа примудрився виконати 894 замовлення за 1,5 місяці!

Для виготовлення ажурної 3D-моделі черепа творцю знадобилися нейлон (поліамід) та 3D принтер. Ця модель особливо вигідно виглядає обсягом на відео.

Цікавий факт, що автор даного витонченого черепа і не припускав такого попиту на своє творіння. У планах у нього було зібрати на проекті KickStarter хоча б 500 доларів, а «іграшка» зібрала у 155 разів більше!

В інтернет-магазині Джошуа Харкера є багато всяких сувенірів, в основному виготовлених вручну, тому дорогих.

Свої «3D printed» моделі черепа він продає за ціною від 50 доларів за маленьку модель, до 100 доларів за середню модель і відповідно 250 доларів за велику модель (майже природний розмір).

Можна сміливо стверджувати, що нові технології з автоматизованими процесами дають можливість знизити ціну за предмети мистецтва, при цьому образотворча якість не втрачається.

Яке мистецтво до вподоби сучасним людям?

Ви тільки подумайте, чому ажурна черепушка набула такої популярності серед інтернет користувачів?

По-перше, він – кумедний, і чудово підійде у ролі подарунка-приколу.
По-друге, ця модель поєднує в собі непоєднуване. Частина скелета (останки людини) та ажурне плетіння – начебто, ці речі кардинально не поєднуються. А виявилося, що така ідея приносить добрий дохід!

Та й ціна – досить приваблива. Зараз люди не бажають платити дорого за предмети, що становлять якусь цінність у мистецтві, і сучасні технології підтримують таке бажання.

Як розповісти про новинки мистецтва простим обивателям?

Відповідь одна – використовувати Інтернет-ресурси!

У Facebook ажурна 3D-модель черепа сподобалася 6000 користувачам, а на YouTube його відео побачили 13000 людей. Саме тому про цей винахід так швидко стало відомо.

Як діяти сучасному художнику?

  • — Отже, якщо ви творча людина, і хочете отримувати гідний дохід від мистецтва, то комп’ютер повинен бути на службі художника.
  • — Не лінуйтеся та опановуйте комп’ютерні технології.
  • — Купуйте 3D принтер, цікавтеся новинками оргтехніки.
  • — Робіть прикольні та недорогі вироби для звичайних людей.

Як швидко збільшити продажі в інтернет-магазині

Як відкрити Детективне агентство

Закони бізнесу: з чого почати новачкові

error: Вміст захищений!!