Заробіток 500, 1000 грн в Інтернеті з дому

Ви шукаєте ідеї для заробітку в Інтернеті, щоб заробляти 500 чи 1000 гривень в день, якщо так, то цей список для вас! У статті нижче ми зібрали найпопулярніші ідеї для професій, які дозволяють без проблем працювати віддалено та вільно заробляти в Інтернеті. Сподіваємося, що наведений нижче список надихне вас вибрати правильний шлях дистанційної кар’єри.

Ідеї для віддаленої роботи: робота в Інтернеті з дому

Як заробити 1000 чи 500 грн в день

1. ІТ-робота: розробка та створення сайтів

Якщо у вас є хист до будь-якої роботи, пов’язаної з графікою, дизайном або веб-розробкою, це може бути для вас дуже корисною спеціальністю при пошуку роботи онлайн. Багатьом роботодавцям байдуже, де ви працюєте, адже все, що вам потрібно, це пристойний ноутбук і належне підключення до Інтернету.

2. Фрілансер: віддалена робота – праця вдома за ноутбуком

Якщо ви не хочете працювати в компанії, та маєте бажання працювати як фрілансер, то можете використовувати такі популярні платформи, як:

1). FL.ru – це найбільша біржа фрілансерів у Рунеті. Надає широкий спектр послуг, від дизайну до менеджменту та консалтингу. Може надавати послугу “безпечної угоди” у вигляді власної платіжної системи. Дозволяє шукати як виконавців на окремі завдання, так і на постійну роботу. Є рейтинг фрілансерів.

2). Weblancer.net – одна з найпопулярніших російськомовних бірж фрілансерів. Є сервіс безпечного проведення угод. Дозволяє розміщувати проекти та вакансії, проводити тендери та конкурси. Є послуга платного розміщення проектів. Замовники також мають свій рейтинг, який формується з урахуванням загальної суми виплат за проектами.

3). Freelance.ru – біржа фрілансерів з безкоштовним розміщенням проектів, каталогом виконавців, безпечною угодою, робочою зоною для обговорення роботи по замовленню, з торговим центром для купівлі логотипів, шаблонів сайтів, графіки тощо.

4). FreelanceJob – це портал для професійних фрілансерів. Тут для замовників зручний пошук виконавців, в свою чергу для виконавців є багатий набір фільтрів для пошуку створених замовлень,. FreelanceJob – єдина біржа, що реєструє фрілансерів зі значним портфоліо.

Тут багато великих високо бюджетних проектів. Виконавці мають фах в області: дизайну, побудови веб-сайтів, копірайтенгу та журналістики, seo-фахівці, програмісти.

6). Kwork – це невелика біржа послуг фрілансерів за фіксованою ціною (500 р.). Продавці-фрілансери самі вирішують, який обсяг роботи вони готові закласти у цю суму.

7). Workspace – біржа фрілансерів. Допомагає замовникам послуг обрати підходящого виконавця, а агенціям знайти свого клієнта.

8). WORKZILLA – сервіс аутсорсингу технічних та бізнес-завдань дозволяє домовитися з виконавцем, обмінятися файлами та зробити оплату. Сервіс сам знаходить виконавця з найвищим рейтингом та гарантує здійснення грошових переказів, причому оплата здійснюється лише після виконання роботи.

3. Аніматор – віддалена робота для фахівців з анімації

Не тільки великі кінокомпанії потребують досвідчених спеціалістів з анімації. Багатьом невеличким фірмам також потрібні короткометражні анімаційні фільми в рекламних або навчальних цілях. Це чудовий спосіб для творчих і талановитих людей отримати добре оплачувану віддалену роботу.

4. UX / UI дизайнер – особа яка відповідальна за функціональний дизайн

Попит на фахівця, який має досвід у створенні дизайну інтерфейсу та функціоналу ресурсу в наші дні дуже високий, оплата зазвичай велика і її можна легко здійснити з будь-якої точки світу. Обидві ці категорії роботи вимагають спеціальних знань і досвіду. Тож ви не повинні бути повним новачком, якщо плануєте заробляти на одному з сайтів найближчим часом.

5. Надомна робота: розробник програми

Ще одна добре оплачувана робота незалежно від місця розташування: розробник програми. Якщо ви фахівець з програмування, то можете створювати власні програми, якщо у вас є якісь цікаві ідеї, або можете працювати в компанії. Це можуть бути стартапи або створені компанії, які планують надавати мобільні послуги клієнтам.

6. Заробіток в інтернеті: тестування зручності та контролю якості ресурсів

Гаразд, ця робота може не зробити вас багатим, але вона дає можливість заробити хороші кишенькові гроші. Компанії по всьому світу шукають людей, які могли б для них тестувати нові програми, веб-сайти, сервіси, а іноді навіть гаджети. Робота не складна: передивляєтесь сайт, якщо знайшли помилку, повідомляєте про неї та даєте загальне враження про те, що ви тестували. Вартість роботи зазвичай не перевищує 10 доларів за тест, але може збільшуватися.

7. Технічна підтримка онлайн

Якщо у вас є технічне розуміння та терпіння, щоб мати справу з людьми, які цього не мають, то це для вас. Тож будьте фахівцем з онлайн-технічної підтримки, це може стати чудовою роботою для вас. Ви можете виконувати роботу за допомогою електронної пошти, чату або телефону, що робить працю ідеальним способом заробітку в Інтернеті.

Багато компаній хочуть надавати підтримку своїм клієнтам цілодобово і шукають фахівців для виконання цієї роботи віддалено через інтернет. Це означає, що різні часові пояси не будуть проблемою, можливо, вони навіть будуть для вас перевагою. Все, що вам потрібно, це надійне інтернет-з’єднання, щоб залишатися на зв’язку під час спілкування або розмови з клієнтами.

8. Онлайн-підтримка клієнтів: реальна віддалена робота

Однією з найкращих вакансій цифрових кочівників (фрілансерів) є робота в якості представника служби підтримки клієнтів. Часто проводиться консультація та навчання щодо продуктів або послуг компанії. Крім того, потрібно бути дуже доброзичливим (якими б грубими не були клієнти) і терплячим.

Хоча оплата часто не найкраща, це робота, яку ви можете легко виконати з будь-якої точки світу, якщо ваше інтернет-з’єднання достатньо надійне для надсилання електронних листів, дзвінків чи чатів. Роботу можна знайти в компанії The Chat Shop. Це єдина компанія, яка надає повний спектр консультаційних послуг.

9. Віртуальна допомога

Ви вмієте організовувати та працювати в режимі багатозадачності? Чому б не стати приватним або діловим помічником? Це один з найпопулярніших квестів цифрових кочівників. Багатьом менеджерам, художникам чи підприємцям потрібна допомога, щоб організувати своє повсякденне життя. Це можуть бути проблеми, пов’язані з їхнім особистим життям, наприклад, пошук ідеального дилера автомобілів, або завдання, пов’язані з бізнесом, як-от дослідження ринку.

Часто в обов’язки входить планування зустрічей, копірайтинг, робота в соціальних мережах або загальне адміністрування.

Як заробити гроші на телефоні

Варіанти пасивного доходу в Інтернеті

Віддалена робота з дому – 5 ефективних способів