Як збільшити кількість підписників у TikTok

Ось правда: у TikTok зараз підйом натурального охоплення відео. Це означає, що новому користувачу не потрібно багато часу, щоб отримати першу тисячу підписників на свій канал. Але ось у чому фішка: потрібно обов’язково залучати якісну аудиторію, яка насправді цікавитиметься вашим бізнесом, бо який сенс бути знаменитим у TikTok, якщо це ніяк не позначиться на вашому бізнесі та на доходах? У статті наведені перевірені рекомендації, які багатьох тіктокерів вивели у ТОП. Але про це по порядку.

Щоб ви повірили, наскільки швидким може бути зростання підписників у ТікТок, читайте статтю.

Як залучити нових підписників у TikTok за допомогою безкоштовних способів просування каналу

Як збільшити кількість підписників у TikTok

Тисяча підписників лише за місяць публікації відео – непогано, правда? Якщо ви опублікуєте пару відео протягом місяця, ваш канал дійсно не буде зростати. Але, коли ви почнете постійно публікувати цікаві відео, та й ще по два на день, то протягом місяця публікацій ви наберете свою першу 1000 підписників.

Безкоштовні способи отримання 1000 підписників TikTok

  1. Будьте послідовні, щоб збільшити кількість підписників TikTok

Золоте правило практично кожної платформи соціальних мереж – це регулярність та послідовність. У деяких користувачів, які тільки-но починають свою діяльність, «постійність» означає розміщення одного відео на день. Навіть якщо відео TikTok не відразу набере багато переглядів, вони все одно збільшуватимуть кількість переглядів протягом місяців і навіть років. Тому, якщо будете послідовними в публікації навіть один раз на день, то нове відео, обов’язково залучить нових підписників, і цього правила потрібно дотримуватися завжди.

  1. Створюйте відео для цільової ніші

Це дуже важливо. В даний час у TikTok багато користувачів, але вам не потрібно, щоб різні люди за вами стежили. В ідеалі вам потрібно, щоб за вами стежив ваш цільовий клієнт.

Коли ви знаходите тенденції в TikTok, які вам дійсно подобаються, переконайтеся, що ви дійсно адаптуєте контент, який викладаєте або показуєте у своєму відео, що він відповідає вашій цільовій аудиторії. Виберіть тип відео, яке дійсно сприятиме розвитку вашого бізнесу.

  1. Застосовуйте стратегію хештегів, щоб збільшити кількість підписників

Порада від професіоналів: використовуйте хештеги, які вже використовують ваші ідеальні підписникі. Вважається, що хештеги у TikTok досить надійний інструмент в просуванні відео. Система каналів спрощує пошук хештегів, що підходять для вашого контенту, пропонуючи їх зі свого архіву, коли ви починаєте їх вводити до свого відео.

Ви можете побачити, скільки переглядів пов’язано з кожним хештегом.

У Тік Току, подібно до Instagram, можна бачити, скільки постів пов’язано з хештегом, можна вибрати нішеві хештеги, які є специфічними для ваших підписників – ті, які їх цікавлять.

Як і в Instagram, ви поміщайте свої хештеги в простір для опису.

  1. Відповідайте на всі коментарі до свого відео

Коли ви публікуєте повідомлення на каналі, то залучаєте користувачів у свій профіль, а допомагає вам у цьому система TikTok, вона пропонує ваші відео іншим людям, які цікавляться вашою нішою.

Коли люди на ваші відео залишають коментарі, у будь-якій соціальній мережі, то вважається гарним тоном залишати коментарі у відповідь.

Алгоритм TikTok мало чим відрізняється від алгоритму Instagram. Отже, всі ті тактики набору підписників, які працюють у Instagram, обов’язково застосовуйте в TikTok.

Резюме

Спілкуйтеся зі своєю аудиторією будь-яким способом, який вам зручний, чи то на камеру, чи повідомленнями.

Залучайте стабільний трафік до своїх відео та бізнесу, застосовуючи інші соціальні мережі.

Використовуйте контекстну рекламу.

Не купуйте штучний трафік та підписників на спеціальних сайтах, це лише зашкодить вашому каналу.

Як започаткувати власну справу

Як знайти роботу в офісі

Як стати моделлю