Як завантажити відео в Instagram з ПК

Instagram — це соціальна мережа, яку багато людей використовують, зазвичай завантажуючи в неї зображення та відео зі смартфона. Однак, також можна завантажувати відео в Instagram з настільного комп’ютера або ноутбука.

Цей варіант, який хоч і використовується рідше, але має своїх послідовників. Ця опція також дуже корисна для більш професійного редагування фотографій або відео з використанням фільтрів та інструментів, недоступних у програмі.

Як використовувати Gramblr для завантаження кількох відео в Instagram з ПК

Як завантажити відео в Instagram з ПК

Одним із найкращих інструментів для завантаження відео в Instagram з ПК є Gramblr. Перевага цієї програми в тому, що вона дозволяє завантажити в соціальну мережу більше одного фото або відео, головне, щоб вони були збережені на комп’ютері.

Gramblr також має інші функції, такі як широкий вибір фільтрів (більше 50) та інші програми для ретушування, такі як обрізка країв. Як тільки процес редагування буде завершено, ваше зображення або відео готове до завантаження в Instagram.

Використовувати цю програму дуже просто:

· Зайдіть на сайт Gramblr.

· Клацніть піктограму Windows або MAC OS X, залежно від того, чи хочете ви завантажувати відео в Instagram з Mac або ПК.

· Завантаження виконується у файлі .zip, тому вам потрібно лише розархівувати його.

· Двічі клацніть, щоб запустити.

· Створіть обліковий запис (вона запитується лише при першому відкритті інструменту).

Після цього можна почати публікувати потрібні відео. Все, що потрібно зробити, це перетягнути кліп, який ви хочете завантажити, у поле, в центрі, і виконати вказані кроки для виконання налаштувань. Як тільки весь процес буде завершено, вам просто потрібно натиснути кнопку «Надіслати».

Ще одна схожа програма, яка може знадобитися для завантаження відео і фото в Instagram — це Video Squarer. За допомогою цієї програми можна налаштувати всі свої файли для сумісності з Instagram та іншими соціальними мережами, не обрізаючи їх.

Ще один хороший варіант для завантаження відео в Instagram з ПК — Ramme. Цей інструмент показаний для всіх комп’ютерів, які використовують операційну систему Linux, хоча є також версії для Windows і MAC OS X.

Ramme, крім можливості публікації відео та зображень, також включає функції пошуку контактів, тем або профілів у Instagram і навіть дозволяє переглядати свій власний профіль. Хоча це більш обмежений варіант, ніж Gramblr, цей інструмент також дозволяє редагувати вміст перед його публікацією.

Будучи зовнішнім інструментом, потрібно встановити Ramme на свій комп’ютер, обравши версію відповідно до операційної системи. Після його встановлення необхідно:

· Запустити програму з меню програми.

· Зареєструватися, вказавши своє ім’я користувача та пароль у Instagram (він також зазвичай приймає дані Facebook).

Коли ви це зробите, програма дозволить вам використовувати обліковий запис у звичайному режимі, як якщо б ви були в Instagram з мобільного додатка.

Як завантажити відео в Instagram з ПК за допомогою Chrome

Хоча Chrome відомий як браузер, він має багато функцій, що виходять за рамки цього. Однією з цих функцій є завантаження відео в Instagram з Windows або Mac, особливо якщо на комп’ютері інстальовано версію Windows 10. Кроки, які ви повинні виконати для цієї опції, трохи складніше:

· Відкрийте нову вкладку Chrome.

· Перейдіть в меню можна за допомогою кнопки, розташованої у верхньому правому кутку екрана.

· Перейдіть до розділу із зазначенням «Додаткові інструменти» або «Інструменти для розробників».

· Натисніть панель інструментів пристрою Toogle (натисніть клавіші Ctrl+Shift+M), щоб вибрати тип пристрою, який ви хочете емулювати на екрані.

· Потягніть вниз список пристроїв у верхній частині сторінки і виберіть один із смартфонів, що з’явилися.

· Натисніть клавішу F5, щоб оновити вигляд браузера. Ви побачите, що після цих кроків усередині з’явиться панель піктограм мобільного додатка Instagram.

· Натисніть + в центрі.

· Знайдіть відео, яке бажаєте опублікувати на своєму комп’ютері.

· Нарешті, вам просто потрібно виконати ті ж кроки, що використовуються для завантаження відео з мобільного додатка Instagram.

Як стати блогером-інфлюєнсером у Instagram

Додатковий заробіток для бухгалтера

Як розвинути впевненість у собі?

Комментарии 1

Добавить комментарий