Як заробити в інтернеті звичайній людині

Проблеми заробітку в Інтернеті турбують багатьох. І справді, навіщо сидіти в нудному офісі по дев’ять і більше годин, якщо є хороша можливість заробити набагато більше, сидячи у себе вдома перед монітором у зручній та затишній атмосфері? Проте не все так просто. Насправді, шансів легко і без вкладень з нуля заробити в Інтернеті гроші, які можна порівняти із зарплатою менеджера молодшої ланки, практично неможливо.

Якщо ви почали читати цю статтю, значить цікавитеся заробітком в інтернеті. Це дуже добре, я постараюся вам у цьому допомогти і застерегти від прикрих помилок.

Як люди взагалі заробляють у мережі Інтернет?

Як заробити в інтернеті звичайній людині

Величезна тема, на яку можна довго говорити. З’являються нові технології IT, нові можливості, нові ідеї і т.д. Скоро пробіжимося, ок?

  1. По-перше, це професіонали своєї справи – web-дизайнери, розробники сайтів, програмісти.
  2. По-друге, надання послуг із розміщення самого сайту, так званий хостинг.

Ці два варіанти простим користувачам інтернету для заробітку в мережі не підходять!

А, втім, всьому можна навчитися, та й є друзі, які завжди готові допомогти! Заробляють на рекламі, на обмані статті). Це убезпечить вас від неправильних кроків.

Багато людей наткнувшись на такі проекти-лохотрони розчаровуються взагалі в ідеї заробітку в інеті, їх можна зрозуміти, продаж через інтернет цифрових товарів і реальних і ще багато на чому люди роблять гроші в мережі.

Непрацюючі види заробітку в Інтернеті

Тепер давайте подивимося, як можуть заробити в мережі всі інші. Я перепробував багато всього. Отже, чим не варто займатися і витрачати час: піраміди, по-моєму задум чудова, але ніхто в це не вірить у нашій улюбленій країні, вважають що це лохотрон, тому цей вид заробітку відпадає, може зустрітися назва MLM, в принципі одне і те саме;

Серфінг, на ньому багато не заробиш.

Існують звичайно ж різні програми, скрипти, але зрештою ваш аккаунт можуть заблокувати, і ви не зможете вивести свої гроші. А якщо кликати «по-чесному», то це знову ж таки йде багато часу і отримайте копійки;

Читання листів, суть цього виду заробітку полягає в наступному. Вам на шухляду приходять листи, ви їх читаєте, переходите за певним посиланням.

Щоб вивести гроші вам потрібно набрати кругленьку суму, а це чимало листів і не факт, що ви виведете звідти свої зароблені гроші, тому що вам можуть пред’явити, що ви порушили якийсь пункт договору. Багато праць за дарма. Начебто все ну чи майже все. Зараз у рунеті дуже багато бізнес-пакетів, які обіцяють близько 1000 $ на місяць і більше.

Суть цих пакетів полягає в наступному — вигадуєте свій цифровий товар, рекламуєте його, отримуєте свої $$$. Все просто, але складно! Але якщо буде реальний свій цифровий товар, то вперед!

Рекламуй, продавай, багатіший. Головне створити якісний цифровий товар, щоб він був затребуваним, конкурентоспроможним і т.д. Цим можна займатися, але ти маєш бути професіоналом у якомусь виді діяльності. І приготуйтеся до критики.

Інвестиції я з цим ще не працював, але в планах. Тут потрібний великий багаж знань. Потрібно обов’язково радитись із фахівцями, гуру своєї справи.

Торгівля на аукціонах.

Так Так. Дуже вигідно. Колись чули про інтернет-аукціони? E-bay – найвідоміший інтернет-аукціон, там продається все, але він англомовний. У рунеті є аукціони, де продається все. Головне завдання в цьому напрямку — знайти те, що Ви продаватимете, і що буде з успіхом продаватися. А чим займатиметеся Ви — залежить тільки від Вас самих! Запорука успіху – довіра покупців!

P.S. Халявно і швидко розбагатіти не вийде, як кажуть багато інтернет-проектів. Потрібно багато вчитися і багато працювати. І ще раз, не піддавайтеся на рекламні тексти, які Вам обіцяють мільйони за 2-3 години, тільки заплатіть 30 доларів.

P.P.S. Але не розчаровуйтесь. Є відмінні платні інструменти, які дійсно працюють та приносять бажаний прибуток.

Рестораний бізнес: опис, концепція, рентабельність, ризики

Інвестування у золото – 3 правила від експертів

Заробіток в Інтернеті на кліках – 5 кращих сайтів

error: Вміст захищений!!