Як заробити на Facebook ( 5 працюючих способів )

Якщо ви годинами просиджуєте в Facebook і вам іноді стає шкода втраченого часу, то у вас є шанс монетизувати його, щоб потім не було прикро. Адже тисячі людей навчилися заробляти пристойні гроші на цій платформі. Останнім часом багато користувачів вважають заробіток у Facebook одним з найбільш вигідних, занять. На перший погляд здається, що ця справа не варта зусиль, тому що там вже така конкуренція, що новачкові туди соватися не варто.

Однак якщо вивчити описані в Інтернеті доступні способи заробітку, то для отримання доходу все-таки можна вибрати оптимальний варіант.

6 реальних способів заробітку на платформі Фейсбук

Як заробити на Facebook

Facebook – це не тільки майданчик для обміну фотографіями і сидінням в чаті, це ще й джерело доходу. Ось перевірені способи, які деяких людей зробили багатими.

1.Створи акаунт, розкрути його і продай

Перший спосіб базується на розвитку сторінок Facebook і групи для подальшого продажу і заробітку на цьому. Розвиток здійснюється за рахунок розміщення цікавого контенту який має достатню популярність для того щоб залучати нову аудиторію. Чим кращий контент, тим швидше зростання групи і товариства. Крім розвитку сторінок і груп необхідно також проявляти активність на сторінках своїх друзів, робити репости, писати коментарі, лайкати контент. Для прискорення процесу варто купляти рекламу у інших відкритих групах і в інших спільнотах на Facebook. Але хорошого контенту буває цілком достатньо щоб спільнота росла без залучення платної аудиторії. Чим більша і якісніша спільнота тим дорожче зможете продати свій ресурс. Ціни коливаються і залежать від тематики та активності аудиторії.

Іншими словами заробіток на Фейсбук від продажу акаунту і спільноти прораховується індивідуально. Якщо приблизно прикинути вартість ресурсу, то мінімальна ціна буде складати від 20 російських копійок за підписника тобто 20 тисяч рублів за 100 тисяч підписників. Таку кількість фанів можна отримати за 6 – 7 місяців наполегливої роботи.

Наприклад, розкручену сторінку Facebook зі спільнотою 100 000 підписників на тему цифрових грошей можна продати за 50 тисяч рублів. Це 50 копійок за підписника. Ця інформація від користувача, який веде цей бізнес і на ньому заробляє.

2. Створи акаунт на Facebook, розкрути його і зв’яжи зі своїм сайтом

Колега поділився своєю статистикою і заробітком на своїй сторінці Facebook якою він активно займається. Зараз на ній підписано понад 310 тисяч осіб і аудиторія постійно зростає. Як йому вдається набирати стільки живих реальних фанів. Перше, що він зробив – це завів сайт на однакову тему зі спільнотою і своєю сторінкою на Facebook.

Далі на сайті розміщує рекламу від Google Adsense. Щодня публікує тематичні статті на сторінці facebook і у товаристві, які ведуть на сайт де розміщена контекстна реклама від Adsense. Заробіток залежить від того чи сподобалася стаття підписникам. Якщо вона зібрала достатньо лайків, репостів, коментарів і багато трафіку, тобто відвідувачів, то така стаття може принести до 10 Євро в день. Якщо матеріал не дуже сподобався, то така стаття заробляє 2 чи 3 євро в день.

В середньому при публікації 1 статті в день заробіток становить 150 євро на місяць і продовжує зростати з ростом кількості аудиторії на сторінці. Якщо гарний сайт і має гарний трафік, то можна не обмежуватися публікаціями лише на одній своїй сторінці у Facebook, можна створити сіточку сторінок.

3. Як заробити у Фейсбуці? Партнерські програми

Ще один гарний спосіб заробітку на платформі Facebook – це участь у партнерських програмах. Для цього треба знайти дієву партнерку на тему своєї спільноти і сайту, писати тематичні статті і рекламувати партнерське посилання. Автор партнерської програми виплачує певний відсоток за придбання його товарів або послуг яке пройшло по його партнерському посиланню.

Наприклад, можна зареєструватися у партнерській програмі книжкового інтернет-магазину, де продаються книжки по тематиці сайту і спільноти Facebook, гарно зв’язати щоденний контент з рекламним матеріалом, то вдається заробити 100 – 150 доларів за місяць. В інтернеті існує маса партнерських програм з яких можна вибрати по своїй тематиці.

1). Заробіток на грошових закордонних партнерських програмах – фішка Фейсбуку

Facebook – це соціальна мережа, яка дає можливість заробляти на зарубіжних партнерках. На перший погляд здається, що різниці нема, бо там, так само як і у нас потрібно шукати покупців і лити трафік на сторінку FB і сайт.

Однак іноземні партнерські програми дають набагато вище дохід.

Дивлячись на курс гривні і євро – це явне підтвердження факту. Якщо проаналізувати іноземні партнерки, то побачимо, що їх продавці навіть за простеньку рекламу платять, на наш погляд, колосальні гроші.

Для роботи з іноземцями можна вільно створити бізнес сторінку FB і групу з певної тематики та строго її дотримуватися. Таким чином можна залучити певну категорію людей, рекламуючи популярний у них товар, що буде приносити постійний дохід.

4. Заробіток у соціальній мережі Facebook: пряма реклама

Якщо акаунт і спільнота у Фейсбуці мають велику кількість підписників, то можна заробляти на прямій рекламі розміщеної у своїй групі. Але тут слід зробити застереження, що до вас не буде стояти черга з рекламодавців як це відбувається зараз в Telegram. Тут доведеться попрацювати для пошуку бізнесменів які погодяться дати платну рекламу на вашому ресурсі. Для цього необхідно скласти свою комерційну рекламну пропозицію і активно пропонувати свої послуги потенційним покупцям. Тобто займатися прямими продажами і пошуком зацікавлених клієнтів.

Наприклад, у вас спільнота про здоров’я і здоровий спосіб життя, то ваші потенційні рекламодавці це продавці всіляких БАДів, спортивного інвентарю, програм про оздоровлення і так далі. Шукаєте виробників таких товарів, продавців інтернет магазинів за цією тематикою і звертаєтеся до них зі своєю пропозицією про розміщення платної реклами на своїх ресурсах. Заробіток буде залежати тільки від вашої працьовитості і навичок продавця.

5. Заробіток у Фейсбуці: продаж свого товару або послуг в спільноті

Це може бути як фізичний товар так і цифровий. Наприклад у товаристві про фітнес і здоров’я ви можете продавати спортивний інвентар для тренувань якщо не хочете возитися з пошуком постачальників і логістикою фізичних товарів, можна продавати цифрові товари Це програми тренувань, дієти і всілякі чек-листи. Тут маса можливостей, головне щоб ваш продукт був якісний, бо якщо один раз впарите нісенітницю то втратите довіру своєї аудиторії

6. Монетизація контенту у Фейсбуці

Заробіток на відео в цій соціальній мережі – це досить серйозний спосіб, і він дуже мало застосовується користувачами. А, даремно, тому що тут можна спокійно розміщувати короткі ролики з рекламними оголошеннями на початку. Саме від такої реклами йде дохід у розмірі 55% від оплати рекламодавця. Якщо ви думаєте, що тільки Youtube монетизує відео контент, то помиляєтеся, тому що і Фейсбук застосовує цю технологію..

Тут є кілька способів. Один з них – це відеореклама in-stream. Принцип заробітку такий як і на Youtube, вам будуть платити за розміщення реклами у вашому відео контенті. На Facebook дуже жорсткі вимоги до відео – це стовідсоткова унікальність і ваше авторство. Якщо будете заливати чужі відео, то просто можете забути про цей спосіб, бо система його забанить.

Вправи, які допоможуть мислити креативно

Як мислити неординарно та оригінально

Як розвивати свій самоконтроль

Коментарі 1

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!