Як заробляти на Парі Матч

Паріматч – це відома усьому світу українська букмекерська компанія. Вона є багаторічним лідером ринку спортивних ставок України. Це знаменитий букмекер із двадцяти семирічним досвідом надійної роботи, перевіреної часом та бетторами багатьох країн. Компанія пройшла складний шлях становлення на ринку беттінга, який тільки з’являвся в Україні. Сьогодні у Parimatch функціонує багатосторінковий сайт, розвинена мережа точок прийому ставок по всій Україні, розвиваються закордонні представництва, де офіційними представниками бренду та активними гравцями є американці Майк Тайсон та Конор Макгрегор.

Як стати активним учасником компанії Паріматч та віддалено заробляти гроші

Як заробляти на Парі Матч

У цій статті розглянемо букмекерську контору Parimatch, розберемося із реєстрацією та ідентифікацією на сайті компанії. Оцінимо інтерфейс та зручність сайту, розглянемо коефіцієнти, оцінимо службу підтримки, розглянемо лінію та вибір ставок. Розповімо про введення та виведення коштів, а також проаналізуємо бонуси, пропоновані букмекерською конторою, а наприкінці статті зробимо висновки – чи така гарна ця букмекерська компанія.

Parimatch – це букмекерська компанія, заснована в Києві у 1994 році.

За період майже тридцятирічної діяльності стала одним із провідних гравців на ринку інтерактивних ставок пострадянського простору. Основними подіями в історії компанії можна назвати 1998 р., коли компанія вийшла на російський ринок, 2001 рік, коли був запущений інтернет ресурс і період з 2014 по 2016 рік, коли компанією була отримана міжнародна ліцензія. Зараз Паріматч швидко завойовує міжнародний ринок.

Реєстрація та ідентифікація на сайті компанії

Реєстрація на офіційному сайті не створює особливих проблем і зводиться до конкретного заповнення запропонованих форм, після того, як користувач клацне по кнопці «Реєстрація», розташованої в правому верхньому куті.

При проходженні процесу реєстрації в першу чергу потрібно звернути увагу на попередження адміністрації про блокування аккаунту за створення мульти акаунтів, тому до правил компанії слід ставитися гранично уважно. Також слід знати, що при зміні пароля потрібно відповісти на секретне питання, встановлене при реєстрації. Відповідь необхідно добре пам’ятати, тому що її в подальшому змінити неможливо.

Перед реєстрацією обов’язково уважно прочитайте правила компанії, а також її політику конфіденційності, щоб уникнути непорозумінь під час роботи зі ставками.

Введення і виведення коштів

Парі-матч має цілий набір фінансових інструментів для введення коштів на ігровий рахунок і виведення зароблених грошей. Поповнити рахунок можна багатьма варіантами. Найпоширеніший і зручний спосіб – це переказ грошей за допомогою банківської карти Visa або Mastercard. У кого зареєстровані електронні гаманці, то можна з них. Перелік гаманців, з якими працює система Паріматч, представлений на сайті.

Крім цього гроші можна перевести з терміналів оплати мережі салонів зв’язаних з інтернет-банкінгом, поштовим переказом, а також мобільним платежем з телефону. Можна оплатити криптовалютою, наприклад, біткойнами, лайткойнами, ефіріумом, ripple.

При використанні будь-якого з сервісів зарахування грошей на рахунок відбуваються миттєво, крім поповнення через мобільних операторів, там букмекер показує витрати гравця перед відправкою грошей. Для всіх інших способів сума мінімального поповнення 25 гривень або 10 доларів, для банківських карт максимальна сума поповнення залежить від наявності грошей на рахунку.

Для виведення коштів використовуються банківські картки Visa або Mastercard, електронні гаманці Вебмані, Ківі, Skrill, AdvCash та інші, переказ на банківський рахунок, Приват-24. Виведення коштів на електронні гаманці проходить миттєво, на банківські картки кошти можуть бути зараховані протягом 3 днів, комісія за виведення коштів букмекером не стягується.

Інтерфейс і зручність сайту

В якості кольору фону розробники платформа букмекерської компанії Parimatch використали сірі і чорні кольори. Матовий однотонний задній план додає порталу строгості. Ключовий колір жовтий, в ньому виконаний логотип букмекера їм же підсвічені найважливіші місця сайту.

У плані навігації все просто. Стартова сторінка сайту являє собою спортивну книгу. У розділі ставок на спорт зліва знаходяться лінії, які розташовані в стовпчик і розбиті по дисциплінах. Все місце посередині займає краща пропозиція букмекера. Праворуч знаходиться купон ставки, переходи на всі інші розділи з послугами прибрані на верхню панель. На сайті можна подивитися трансляції ігор НХЛ і великих тенісних турнірів.

Для зручності клієнтів букмекерська контора Паріматч на своєму сайті надає інформацію про результати спортивних подій, а також деякі статистичні викладки, посилання на відповідні розділи можна знайти в самому низу стовпчика ліній. Розділ результати містить безліч підсумків матчів зі зручним пошуком за датою і виду спорту. У розділі статистика користувач може подивитися основні деталі того чи іншого матчу або турніру.

Лінія і коефіцієнти

У список пропозицій компанія включає ставки на спорт в режимах Паріматч і life Кіберспорт, а також політичні події, розваги, такі як Євробачення, КВК, кіно тощо. Всього близько 20 видів спорту. Однак основною дисципліною на сайті надано футболу, як найбільш популярному виду спорту у європейців.

Коефіцієнти на Parimatch залежать від ступеня популярності подій. Якщо на головні матчі маржа тримається в районі гідних трьох чотирьох відсотків, то на менш статусних поєдинках вона значно падає.

Служба підтримки

Як один з найстаріших букмекерів на вітчизняному ринку Parimatch має добре налагоджену службу підтримки клієнтів, що працює в режимі 24 на 7. Оператори швидко реагують на звернення гравців в живому чаті, по телефону або електронною поштою.

Бонуси та акції

У компанії Parimatch є кілька видів бонусів.

  • 1). Вітальний бонус, який нараховується у вигляді грошей на бонусний рахунок новим клієнтам, які внесли депозит на певну суму.
  • 2). Візуальні бонуси і заохочення в рамках реферальної програми, наприклад, бонуси за запрошення друзів.

3). Бонуси нараховуються в рамках програми лояльності.

Висновок

У Паримач величезний досвід-близько 30 років на ринку країн пострадянського простору. У них солідний, барвистий і повнофункціональний сайт, що привертає увагу потенційних гравців. Розроблена мобільна версія сайту. А, також додаток до портативних пристроїв: до смартфонів і планшетів. В теперішній час це є просто необхідним для розширення клієнтської бази та надання послуг у сфері інтерактивних ставок. Паріматч – це гібридний букмекер в якому лінію пише не тільки власний аналітичний відділ а й постачальники ІТ послуг в результаті за якістю наповнення лінія знаходиться на високому рівні і в деяких випадках навіть випереджає конкурентів.

Дисконтні картки – особливості їх виготовлення

Реальний заробіток на коментарях та відгуках

Як набрати першу 1000 підписників в Тік Ток з нуля