Як залучити у своє життя гроші

Гроші – це щастя. Це хороше, а часом — необхідне, підмога, коли необхідно досягти мети (навчання для підвищення на роботі, лікування хвороби, придбання нових речей, ремонт у будинку тощо).

Розглянемо методи залучення коштів:

Як залучити у своє життя гроші

Працюйте над психологічними настановами.

Необхідно проаналізувати які думки виникають під час вирішення фінансових питань. Якщо з’являються страх, зайва ощадливість і відмова бути успішним і багатим, то потрібно розібратися чому виникають дані почуття і ліквідувати привід, який не дає вам отримати гроші.

Позбавляйтеся ментальних «перешкод».

До них можна віднести: загострення уваги на боргах та нужді; засудження багатих особистостей; заздрість стосовно тих, у кого грошей більше і таке інше.

Для боротьби з ними необхідно акцентувати увагу на позитивні прояви фінансового потоку, стежити за роздумами та словами (як тільки з’являється негативна думка, краще відразу змінювати її на позитивну). Наприклад, замість засудження багатих людей можна порадіти, що вони чогось досягли, мають засоби для існування. Не витрачайте свої фізичні, ментальні сили та час на зневіру. Якщо ви робите інвестицію у вигляді часу та сил у непотрібні переживання, то в результаті можете отримати невроз, а не вирішення проблеми.

Також для боротьби з «перешкодами» відмінно підійде робота з афірмаціями. Для ефективного використання потрібно щодня протягом 10-15 хвилин промовляти позитивні твердження та фрази. Це допоможе побудувати усвідомлення того, що ви гідні стати забезпеченою людиною і заслуговуєте на це.

Формулюйте бажання отримати гроші.

Зверніть увагу, що необхідно висловити думки таким чином, щоб відображався результат. Наприклад: «Я вільна від кредитів та боргів», «Я купила квартиру». Під час роботи з цією практикою не думайте, звідки надійдуть кошти, і не вказуйте часові рамки.

Підвищуйте фінансову грамотність.

Гроші не повинні просто лежати, вони мають працювати. Фахівці радять відкладати приблизно 10% від зарплати. Далі ці кошти можна розподілити між вкладами у банк (наприклад, на депозит), придбанням валюти (або дорогоцінних металів) та акцій на біржі.

Завжди контролюйте всі витрати.

Це дозволить побачити на які статті бюджету йде найбільше. Результати необхідно постійно аналізувати і вживати заходів для раціональнішого використання коштів.

Створіть джерело пасивного заробітку.

Завдяки інтернету можна створити будь-який вид пасивного заробітку: блог, відеоканал, свій сайт і так далі. При грамотному вкладенні грошей та часу можна отримувати стабільний пасивний дохід.

Підробіток в Інтернеті.

Завдяки високим технологіям можна легко та швидко продати свої знання та навички. Існує безліч бірж та онлайн-ярмарків, де шукають певні послуги або продають результат своєї роботи.

Непоганою підмогою можуть бути езотеричні практики та різні ритуали.

Різні змови, рунічні формули, фінансові талісмани – все допомагає, дає початковий імпульс для подальшої діяльності, підвищує впевненість у собі. Але при використанні пам’ятайте, що основну роботу необхідно робити самому.

Twitter – 5 способів заробітку за допомогою сервісів

Як знайти найкращу роботу? Поради та рекомендації

Як заробляти гроші в Інтернеті під час кризи