Як захистити статті свого сайту від копіювання

Напевно, в мережі вам траплялися сайти, контент яких ідентичний. Пошукові системи вміють боротися з плагіатом, іноді сам факт плагіату дуже складно довести. І, тим не менш, контент сайту, створений простими діями, копіювати-вставити, ніякої користі сайту не принесе. Забанити такий сайт не завжди можуть, а ось знизити у видачі пошукача просто.

Фахівці SEO чудово розуміють, що для вдалого просування сайту потрібний цікавий, унікальний контент. Тільки ось за такий контент доводиться багато платити, а для тих, хто хоче заощадити на просуванні в мережі, це не дуже вигідно, тому плагіат для Інтернету — події звичайна, хоч і неприємна.

Як захистити контент сайту від копіювання

Якщо на сторінках вашого сайту є цікавий, унікальний, оригінальний і популярний текст, його рано чи пізно скопіює собі на сайт зловмисник, якому просто не хочеться платити зайві кошти за унікальний контент. Завадити копіюванню ви не зможете.

Ніяк.

Зрозуміло, якщо ви обчислите зловмисника, можете писати йому гнівні листи, пояснювати, що така поведінка негативно впливає на просування вашого сайту. Можете залишати коментарі на його сторінці, але це несерйозно. Можете подати до суду за порушення авторських прав, але знову ж таки всі ці дії результативністю не відрізняються.

Багато книжок з психології вчать, що, якщо життя підкинуло вам кислий лимон, то не потрібно засмучуватися, потрібно просто знайти спосіб зробити з нього лимонад або прикупити текіла.

Так само і з сайтом, якщо з вашого сайту постійно крадуть контент, потрібно знайти способи, повернути це собі не користь.

Отже, перший спосіб такої боротьби – постійне оновлення контенту сайту.

Можна оновлювати, як унікальними статтями, написаними з нуля, тобто цілком і повністю взяті з голови. Чи можна звернутися до рерайту, що набагато дешевше, а унікальність при цьому не постраждає. Рерайт — такий спосіб написання вже проіндексованої статті, у якому унікальність нового тексту так само висока.

Другий спосіб, щоб ви в кожній статті свого контенту розміщували посилання на свій ресурс.

Таким чином, якщо з вашого сайту буде скопійовано текст, посилання вашої статті, розміщені на інших сайтах, будуть побічно працювати на ваше просування. Завдяки цим посиланням ТІЦ та PR вашого сайту поступово збільшуватимуться.

Єдине застереження, ТІЦ і PR будуть підвищуватися, якщо сайт, який розміщує у себе на ресурсі ваш контент, має більш високий ТІЦ і PR, ніж ваш.
В іншому випадку це ви втрачатимете вагу.

Спосіб третій, перегукується з другим.

Якщо в другому способі є небезпека, що зловмисники видаляють посилання з тексту, тобто наступний варіант. Кожен текст обов’язково повинен включати картинку, а посилання з цієї картинки повинна вести на ваш сайт. Якщо велика ймовірність, що картинки з тексту все ж таки видалятися не будуть, а ви будете збирати вагу з цих сторінок. Знову ж таки діє застереження щодо величини ТИЦ і PR. Якщо ці параметри вищі на сайті зловмисника, то вага вашого сайту зростатиме, якщо навпаки, то вага знову ж таки втрачатимете ви.

Якщо всі ці способи будуть діяти виключно вам на користь, то ви збільшите масу посилань, придбаєте нових відвідувачів і, можливо, збільшите прибуток. І все це без зайвих витрат.

Як написати якісні описи товарів в інтернет-магазині

Заробіток на новинках фільмів та серіалів

Заробіток в YouTube на простих роликах

Комментарии 2

Добавить комментарий

error: Вміст захищений!!