Як вижити у жіночому колективі

Будь-який колектив — це певні засади та правила. У будь-якому колективі, а особливо в жіночому, є свої стерви та ізгої, але ж не йти з роботи тільки через те, що тебе не влаштовує ставлення колег. Зрештою, тільки від вас залежить — як до вас ставитимуться.

Щоб вам було морально зручно в колективі, можна поводитися по-різному, але слід засвоїти кілька правил.

Як вижити у жіночому колективі

Принципи

Цей момент дуже важливий особливо у колективі, де є конкуренція, причому, не важливо – чи буде вона на тлі професіоналізму чи особистих якостей. Завжди і скрізь знайдеться людина, яка вже є лідером і не хоче ділитися своїм «п’єдесталом» із будь-ким. Зважайте на це, потрапляючи в новий колектив.

Якщо у вас є принципи, керуючись якими ви завжди робите, то дайте про них дізнатися оточуючим. Не варто в цьому питанні перегинати ціпок, щоб не стати ізгоєм колективу з власної дурості. І навпаки, якщо ви вирішили бути особняком, то дотримуйтесь цього до кінця.

У будь-якому випадку, відстоюйте свою точку зору за будь-яких обставин. Це дуже необхідна навичка для виживання. Показавши свою слабину одного разу, ви відразу потрапляєте у залежність своїх слабкостей. Незалежно від обставин, стійте на своєму, навіть якщо ваше начальство вимагає переступити через принципи. Не бійтеся звільнення, розумний керівник обов’язково оцінить наполегливість та впертість.

Спілкування

На початку роботи у колективі ви будуєте свій імідж. Якщо ви заявили гордо про себе, то тримайте марку, чого б це не стосувалося. Пам’ятайте, ваше падіння довгоочікувана радість для лідерів, що сформувалися в колективі.

Ви обов’язково зможете трохи знизити планку за кілька місяців роботи в новому колективі, але чи потрібно вам це!

Поки ви не розібралися, хто є хто, краще не поширюватися на особисте, професійне тощо. Більше слухайте! Причому можна уникати питань досить м’яко і нікого при цьому не образивши. Вчіться цьому мистецтву воно завжди знадобиться.

Я не ханжа, тому припускаю, що знайдуться і такі жінки, які самі не проти збирати і розпускати чутки. Ну що ж, нехай так, але майте на увазі, що одне невірно сказане слово і весь колектив може повернутись до вас спиною. Думайте, що говоріть чи мовчите.

Ціль

Мати мету — це чудово та правильно. Якщо ваша мета — професійне зростання в цій компанії, то ви повинні усвідомлювати, що для того, щоб зайняти чиєсь крісло, його потрібно звільнити!

Якщо ви з тих людей, які йдуть на багато чого заради посади, то вперед, але враховуйте один важливий момент — один ваш промах: неправильний погляд, неправильна фраза чи дія, можуть не лише віддалити від вас бажане крісло, а й відправити на пошуки нової роботи .

Одним словом — поводитися так можна, тільки якщо вам це дозволяє наявність розумових здібностей! До речі, те саме стосується і різних інтриг на роботі, потрібно мати рухливий і гострий розум для того, щоб не впасти в яму, яку риєш іншому.

Як же бути

Пам’ятайте, що посмішка у ваш бік чи спроби посекретничати, не завжди говорять про щиру дружбу. Іноді втрата пильності може перевернути ситуацію не на вашу користь.

1. Не будьте мігерою! Говоріть з усіма, хто забажає, але не кажіть найголовнішого. Чому б не поспілкуватися за чаєм про те, як добре відремонтували ваш новий кабінет чи якісь смачні пончики в їдальні.

2. Не забувайте усміхатися. Я не маю на увазі лицемірити, я маю на увазі щиро посміхатися. Висловлюйте свої щирі емоції до симпатичних вам людей.

3. Живіть за правилами колективу, якщо вони вам підходять. Якщо ж вам не подобаються сформовані підвалини, то м’яко йдіть від них. Пам’ятайте, що якщо ви йдете на конфлікт, то доведеться так поводитися завжди.

Насамкінець, хочу побажати вам залишатися собою, справжньою у будь-якій ситуації, але при цьому бути по-жіночому мудрою. Не забувайте, що відігравати роль постійно з часом ставати стомлюючим, а можливості показати свою справжню особу може і не бути, крім як на самому початку шляху.

Як тратити менше грошей на косметику та салон красоти

Чи можна заробляти в Інстаграмі?

Чим зайнятися у декретній відпустці?

Комментарии 1

Добавить комментарий

error: Вміст захищений!!