Як вийти заміж за багатого

Мабуть, усі дівчата мріють вийти заміж за багатого, щоб у майбутньому мати купувати собі норкові шуби, коштовності та дорогі автомобілі, відвідувати спа-салони та відпочивати за кордоном.

Але чи всім дівчина вдається здійснити свою мрію? І які дії потрібно вжити, щоб вийти заміж за мільйонера?

Якщо ви дійсно поставили собі за мету незабаром познайомитися з багатим чоловіком і вийти за нього заміж, задумайтеся над тим, а може не все так і просто, як вам могло здатися на перший погляд.

Може, ця мрія і збудеться в майбутньому, але чи будете ви задоволені кінцевим результатом, це вже питання!

Ваш багатий наречений може мати цілу купу неприємних вад і поганих звичок, з якими ви не зможете.

В основному, всі багаті чоловіки заводять собі коханок, які постійно намагатимуться посварити вас і зайняти ваше місце. Адже вам відомо, що мисливців за заможними чоловіками цілком вистачає.

Якщо ж ваш майбутній чоловік буде старшим за вас на десять або навіть більше років, вже через кілька років ви навряд чи захочете бути з ним? Тут є лише один плюс – і це великі гроші.

Але маючи в «кишені» кілька мільйонів ваш чоловік може виявитися дуже ревнивим і жадібним. Він забороняє вас в золоту клітку, а в майбутньому він проміняє вас на іншу молоду особу.

Якщо ж на вас не вплинули всі наші перераховані доводи, і щоб там не було, ви все одно хочете вийти заміж за мільйонера, у такому разі обов’язково дослухайтеся наших порад.

Існує кілька простих порад, за допомогою яких ви зможете познайомитися зі справжнім мільйонером, а після цього при позитивному збігу обставин і правильному підході ви вийдете за нього заміж.

Насамперед, щоб вийти заміж за багатого, постарайтеся визначитися з певним об’єктом і після цього привернути його увагу. Зверніть увагу на дівчат моделей у глянцевих журналах, саме так має виглядати і ви.

Постарайтеся бути доглянутою та підтягнутою, молодою та красивою. Не варто одягати собі коротку спідницю, нарощувати груди і робити собі зухвалий макіяж. У такому вигляді не вас дивитимуться як на дівчину сумнівної поведінки.

Саме тому, щоб ви мали великі шанси на успіх, ви повинні бути найдоглянутішою і найкрасивішою особою, щоб заможні чоловіки звертали увагу саме на вас і хотіли з вами познайомитися, і надалі, щоб вийти заміж.

Намагайтеся регулярно відвідувати ті заклади, де можна познайомитися з багатими чоловіками: дорогі ресторани та елітні клуби, іноземні курорти.

Для цього вам знадобляться певні фінансові вкладення, але ви повинні погодитися з тим, що набагато більше шансів зустріти майбутнього чоловіка на якомусь закордонному курорті, ніж у провінційному місті.

Якщо ви маєте можливості купувати собі дорогий одяг від відомих брендів, в такому разі краще виберіть для себе, і особливу увагу приділіть виборі взуття та аксесуарів, оскільки саме за ними визначають соціальний статус у вищому суспільстві.

Щоб стати дружиною багатого чоловіка, намагайтеся завжди стежити за своїм манікюром, зачіскою, формою брів та гладкістю ніг. Саме ці складові визначають ставлення чоловіків до жінки за їхнього першого знайомства.

Якщо раптом вам пощастило, і ви познайомилися з багатим чоловіком, у жодному разі не потрібно показувати йому, що маєте якісь матеріальні проблеми з грошима. Всі багаті чоловіки бажають бачити біля себе впевнену в собі жінку, що відбулася в житті.

Якщо ви хочете вийти заміж за багатого і вас зовсім не лякають великих труднощів у майбутньому, ви повинні пам’ятати про те, що ваша особиста незалежність і гідність мають бути пріоритетними.

Подорожуючи за кордон, живучи у величезному особняку, їздячи на дорогому автомобілі, постарайтеся зберігати свою фінансову незалежність від свого чоловіка, оскільки в майбутньому можуть скластися форс-мажорні обставини, в яких ви не дасте себе образити.

Можна витрачати гроші чоловіка не лише на дорогі речі, а й на свою власну освіту та кар’єрне зростання.

Ділові переговори як запорука успіху у бізнесі

Як навчитися правильно розпоряджатися часом

Як прокачати себе для кращого життя