Як викласти фото в Інстаграмі з комп’ютера

Соціальні мережі з кожним днем ​​все міцніше входять у наше життя: люди обмінюються за допомогою особистими фотографіями, відео, повідомленнями, тим самим розширюючи межі міжособистісного спілкування. Тому все популярнішим стає питання, як викласти фото в Інстаграмі з персонального комп’ютера, щоб їх миттєво змогли побачити, оцінити і навіть зберегти собі тисячі користувачів по всьому світу. А викласти фото або колаж в Інстаграмі сьогодні дуже просто, і для цього потрібно лише вивчити порядок усіх необхідних дій, а потім завантажити на свій ПК спеціальний емулятор Blue Stacks.

З мобільного телефону або смартфона користувачі можуть викласти фото в Інстаграмі прямо на його офіційному сайті. А ось із комп’ютера зробити це неможливо. Вдасться лише подивитися свої та чужі зображення чи оцінити їх. Автори популярної соціальної мережі заявляють, що не планують додавати таку можливість до функціоналу сервісу.

Як викласти фото в Інстаграмі з комп'ютера

Адже він уже був розрахований лише на мобільні пристрої. Крім того, такі зміни вимагають величезних фінансових витрат і, ймовірно, призведуть до погіршення якості зображень. Але є й інший варіант, як можна викласти фото в Інстаграм.

На допомогу користувачам, які хочуть додати до обговорюваної соціальної мережі зображення з комп’ютера, прийде спеціальна утиліта Blue Stacks. Після її встановлення легко вдасться не тільки викласти фото в Інстаграм з ПК, але ще й накласти на них фільтри та провести всю потрібну обробку зображень. Можна сказати, що цей емулятор є неофіційною версією соціальної мережі для комп’ютера. Саме тому в роботі іноді можуть зустрічатися різні помилки. Установка утиліти здійснюється лише за кілька хвилин. Далі потрібно знайти у її пошуку Інстаграм.

Відразу після установки потрібно зайти в Blue Stacks. Для цього користувачеві потрібно згадати логін та пароль свого облікового запису в Google. Якщо вони забуті, відновити ці дані легко вдасться за допомогою поштової скриньки. В цілому викласти фото в Інстаграм з комп’ютера вийде за тим самим принципом, що з телефону або смартфона. Ось тільки замість пальця та тачпада будуть використовуватися мишка та екран.

І, звичайно, перш ніж викласти фото в Інстаграмі, необхідно їх заздалегідь підготувати. Зображення потрібно зберігати у форматі JPEG у найбільш зручній папці на комп’ютері.

Вибране фото стандартно перетягується у відкрите вікно Blue Stacks. Далі користувачеві буде запропоновано вибрати варіант завантаження Твіттер, Фейсбук або Інстаграм. Необхідно зупинитися на останній із запропонованих соціальних мереж. Наступний крок, який допоможе викласти фото в інстаграмі, це натискання кнопки «Далі». Вона є мініатюрною стрілкою, яка розташовується в правому кутку зверху. Залишилося лише відредагувати та прикрасити фото, додати назву зображення та опис. За бажання можна також дописати до нього хештеги.

Поради

— Викласти фото в Інстаграм з персонального комп’ютера можна будь-яке, у тому числі картинку, власний малюнок і т.д.

— Відразу після публікації зображення воно стане доступним тисячам користувачів, зробити його популярнішим допоможуть правильно складені хештеги, а також грамотний цікавий опис.

— Варто пам’ятати, що якість фотографії на комп’ютері та в соціальній мережі Інстаграм може істотно відрізнятися, (це залежить і від заданих розмірів зображення), тому, опублікувавши фотку, варто перевірити, чи вона виглядає на телефоні бажаним чином.

Як пройти співбесіду на роботу

Як все встигати та правильно планувати час

Як стати консультантом Оріфлейм

Комментарии 1

Добавить комментарий