Як стати редактором модного журналу

Багато жінок, які можуть жити без моди, мріють стати редактором модного журналу. Тим, хто має таку мету, потрібно приготуватися до труднощів.

Більшість жінок думають, що редактор журналу мод регулярно бере участь у найзнаменитіших показах, отримує у подарунок безкоштовні речі від відомих дизайнерів, відвідує банкети.

Як стати редактором модного журналу

Насправді шлях до посади редактора тернистий та довгий.

• По-перше, на місце модного редактора претендує багато привілейованих кандидатів, відтак конкурентів на це місце дуже багато. У кожного, хто претендує зайняти це місце, є родичі та подруги, одягнені в речі знаменитих дизайнерів, про яких потрібно писати редактору.
• Успіху на шляху до посади редактора можна досягти, якщо навчатись у престижному університеті та мати потрібні зв’язки.
• Але, якщо бажання дуже велике, якщо у вас хватка ділової людини, відмінний смак та оригінальне мислення, то результат буде. Ваш талант допоможе вам перемогти.

Редактор модного журналу виконує роботу двох різних видів.

• Редактор модного журналу — це завжди хороший стиліст, він повинен уміти налагоджувати і підтримувати зв’язки з дизайнерами, зобов’язаний вміти вибирати одяг для фотосесії, він відповідає за його збереження. Редактор модного журналу постійно їздить у відрядження, він завжди у дорозі.
• Спеціалізація стиліста вважається престижнішою, але до справи треба вміти підходити творчо. Більшість модних редакторів намагаються вибрати саме посаду стиліста.

З чого починати?

• Починати кар’єру краще на посаді асистента, тому що у будь-якій справі дуже важливе стажування, особливо в журналі мод. Стажуватися треба поки ви навчаєтесь в університеті. Найкраще пройти практику у відомому журналі.
• На посаді асистента слід проявити себе активним співробітником, якого вирізняють високі амбіції.
• До своєї роботи необхідно поставитися дуже серйозно та відповідально, навіть виконуючи найпростіші та незначні доручення.
• Практика показує, що знамениті редактори розпочинали свою кар’єру з роботи стажистів.
• Досвід роботи асистентом допоміг отримати посаду модного редактора. Асистентом насамперед оберуть того, хто має досвід роботи в журнальному бізнесі.
• Шансів пройти співбесіду успішно більше у того, хто навчався та одночасно проходили стажування, працюючи у редакції журналів.
• Наявність потрібних зв’язків не завжди вирішує у прийнятті позитивного рішення. Є журнали, які беруть на роботу стажистів, оцінюючи їхні професійні та людські якості.
• Головним критерієм вибору асистента або стажера є бажання людини виконувати будь-яку роботу та її пристрасть до модного одягу.
• Досягти успіху також допоможе наполегливість.

Якщо ви не вирішили, в якому журналі ви хотіли б працювати, надсилайте своє резюме в редакції всіх журналів. Є варіант, що резюме, яке зацікавило редакторів певного журналу, перешлють колегам в інше видання.

Якщо вашим резюме не зацікавилися найвідоміші модні журнали, завжди можна спробувати себе у менш знаменитому і не найрозкрученішому видавництві.

Грошей у такому журналі ви багато не заробите, але в резюме буде вказано місце роботи, в якому ви проходили практику, і в цьому випадку двері інших видань перед вами будуть відчинені. У пошуках роботи в модному журналі, на співбесіду потрібно одягатися відповідно, тому що на ваш зовнішній вигляд обов’язково звернуть увагу.

• Найкраще вибрати строгий, але стильний одяг. Костюм на співбесіду краще не вдягати.
• Якщо вас приймають у штат, ви завжди маєте виглядати ідеально, включаючи прикраси та взуття. Добре, якщо на робочому місці у вас буде запасна пара взуття на той випадок, якщо раптом ви отримаєте зауваження щодо вашого взуття.

Початок кар’єри

• Ваші перші обов’язки будуть відповіді на телефонні дзвінки, робота з поштою, також потрібно буде прасувати одяг. Але до будь-якої роботи треба поставитися з усією енергією, ентузіазмом та оптимізмом, тому що за вашою поведінкою на роботі спостерігатимуть. Робота помічника досить відповідальна, тому все має бути зроблено вчасно та вчасно.
• Ще одна класична особливість роботи – колектив жінок, у якому є і плітки та інтриги. Ваше завдання – не потрапити в неприємну історію, тому не можна розслаблятися, але й не потрібно брати все близько до серця.
• Також слід враховувати й те, що ваш керівник може мати важкий характер. Хіба легко знайти керівника з поступливим характером?

Крім всіх перерахованих недоліків, ваша робота принесе вам і приємні моменти, які включають такий бонус, як безкоштовний одяг. Свій гардероб можна поповнювати постійно та у різних масштабах, залежно від вашого статусу. Але необхідно дотримуватися почуття міри і не переступати межу дозволеного. Робота асистента ця присутність у самому центрі головних подій у світі моди. Модна журналістика – це чарівний світ, в якому хочеться залишатися завжди. Досконало немає межі, тому ваше завдання – вчитися і вдосконалюватися, набиратися досвіду, щоб стати головним редактором.

Як не заснути на роботі

Як відкрити салон краси

Де можна терміново заробити гроші

Комментарии 1

Добавить комментарий

error: Вміст захищений!!