Як стати мільйонером заощаджуючи 25 гривень день

Хіба таке можливе?  Невже людині не потрібно заробляти багато грошей, щоб розбагатіти. Як стверджують науковці психологи, що насправді для цього достатньо лише 15 гривень на день. Більшість людей вважають, що секрет збагачення полягає у пошуку нових способів збільшення доходу. Але вони мають рацію лише частково. Бо, якщо запитати будь-яку людину, хто отримав підвищення у зарплатні минулого року, чи зросли його заощадження, то майже в кожному випадку відповідь буде негативною.

Як дійсно впроваджувати поради експертів по фінансам, щоб непомітно для сімейного кошторису стати міліонером читайте далі.

Як розбагатіти і назбирати гроші на пенсію відкладаючи всього 25 гривень в день: принцип Латте

Як стати мільйонером заощаджуючи лише 25 гривень на день

Просто подивіться на себе, напевно сьогодні ви заробляєте більше ніж 10 років тому, але чи ви стали багатші зараз, а як щодо до фінансового стану сім’ї, чи вдається вам більше грошей відкладати? Швидше за все ви відповісте ні. Чому так відбувається? Бо чим більше люди заробляють, тим більше витрачають.

Тому розмір заробітку майже не впливає на те, чи стане людина багатшою або залишиться такою, як була.

Щоб стати мільйонером, ви повинні погодитися з тим, що незалежно від розміру свого доходу, а ви вже можливо заробляєте достатньо, щоб стати багатим, але мільйонером ви не стаєте. На цей докір люди відразу обурюються, на кшталт того, що їх заробітку ледве вистачає на покриття своїх щомісячних витрат. Тому, маючи такий дохід, навряд чи можна розбагатіти.

Але, як стверджують психологи, використовуючи своє мислення, людина може стати багатою за рахунок тих коштів, які вона заробляє зараз. Просто обов’язково треба вірити в це, не тільки розумом, а й серцем, і в цей момент приходить осяяння, яке справді може змінити життя людини у фінансовому відношенні.

То ж в чому секрет? Він у принципі «Латте», який говорить, що якщо людина перестане витрачати 25 гривень на день на каву, а буде інвестувати цю суму, то вона розбагатіє. А, якщо відмовиться від кави та цигарок, це 25 гривень + 50 гривень, то з часом є шанс стати мільйонером.

 Принцип Латте – що це таке

Це винахід американського фінансового гуру, який радить відмовитися від дрібних, часом непотрібних речей, а заощаджені кошти інвестувати під 10% у інвестиційні фонди.

Коли люди це чують, що треба припинити пити каву, щоб розбагатіти, у них зразу з’являється ступор, як це жити без кави.

Адже це може бути не обов’язково кава. Це може бути відмова від цигарок, від пива чи Пепсі.

Принцип Латте – це відмова від нездорової звички, від якої можна обійтись. Деякі люди заощаджують навіть на пальному для авто, використовуючи для поїздок на роботу велосипед, або самокат. А кошти відкладають на омріяну ціль.

Це стосується кожного

Дехто з людей напевно подумали що це не стосується їх тому що вони не п’ють кави і навіть якби це робили, то ніколи б не заощадили стільки грошей щоб стати мільйонером.  Хто так думає, той не розуміє суті, бо тут головне не те, чого вам потрібно позбутися, а як знайти спосіб заощаджувати кошти для придбання омріяних речей.

 Фахівці говорить про те що люди не усвідомлюють, як багато грошей вони витрачають на непотрібні дрібниці, і як це може змінити їх життя якщо вони трохи змінять свої звички.

 Принцип Латте – це гроші які люди витрачають на сигарети,  алкогольні напої, шоколадні батончики, фастфуди, абонементи тощо.

У кожної людини свій принцип Латте і можливості не витрачати занадто багато грошей на необов’язкові дрібні витрати, усвідомлюючи скільки вони становлять у загальній сумі.

Дехто вважає, що з урахуванням інфляції заощаджені кошти через 20 років не представлятимуть великої цінності, але це помилка. Вони будуть коштувати більше, ніж вони думаєте, тому що їх треба інвестувати під 10%, враховуючи, що інфляція трохи нижча. Але навіть якщо їх вартість не зросте, все рівно це краще, ніж не буде зовсім ніяких коштів.

Резюме

Якщо з розумом підійти до ідеї Латте, то дійсно можна стати мільйонером, або заробити кошти на вартісну річ.

Наприклад, якщо щодня відкладати кошти і не купувати каву за 25 гривень та цигарки за 50 гривень, а інвестувати їх під 10% річних, то можна полічити заощадження за 20 років: {(25 грн +50 грп) х 365}х 20 = 547 500 гривень. Додати 54 750 гривень отриманих від відсоткової ставки, то загальна сума коштів буде – 602 250 гривень.

Це ще не мільйон, але якщо інвестувати не 20 років, а 40 років – то буде 1 204 500 гривень. Вважайте що мільйон впаде з неба, ще й здоров’я збережеться на 20 років заможного життя мільйонера.

Як збільшити кількість підписників у TikTok

Як започаткувати власну справу

Як стати моделлю