Як стати блогером-інфлюєнсером у Instagram

Одна з найновіших професій, що з’явилися в інтернеті, — впливова людина. Інфлюенсери, як випливає з їхньої назви, впливають на думку своєї аудиторії. Це означає, що багато брендів будуть пропонувати використовувати їх як канал для реклами свого бренду або продукту. Коли це відбувається, бренди платять впливовим особам за свій рекламний контент, що є одним із основних джерел доходу впливових осіб.

Однак для роботи інфлюєнсера недостатньо відкрити канал у мережі типу Instagram і завантажувати фотографії.

Довгостроковий проект у Instagram

Як стати блогером-інфлюєнсером у Instagram

Один з перших елементів, які ви повинні взяти до уваги, якщо хочете стати впливовою особою в Instagram (крім очевидних речей, таких як наявність профілю в мережі), це довгостроковий проект. Це правда, що є випадки, коли люди відкрили профіль та за кілька місяців стали відомими впливовими особами. Це виняток, і саме тому вони такі відомі. Якщо вам пощастить, це може статися з вами. Але спочатку краще підходити до цього як довгострокового проекту. Подумайте, що бути впливовою особою, незалежно від того, чи займаєтеся ви цим повний або неповний робочий день, буде те саме, що створити невеликий особистий бізнес. Будь-якій компанії потрібен час, щоб розвиватися, рости і залучати клієнтів. З впливовим світом відбувається те саме, тому встановіть собі реалістичні часові рамки та адаптуйте проект до цих встановлених термінів.

Створіть особистий бренд та чітко визначену тему

Один з найважливіших аспектів, який необхідно враховувати, полягає в тому, що бренд це ви. Незалежно від того, чи заснований профіль, який ви створюєте, на вашому реальному імені, сценічному псевдонімі чи чомусь ще, ваш профіль повинен визначати, хто ви є, і ця інформація має досягати вашої потенційної аудиторії та цільової аудиторії.

У цьому сенсі дуже важливо мати чітку назву та тему. Мета полягає в тому, щоб коли споживач у вашому профілі побачить фотографію або текст у вашому профілі, він автоматично ідентифікував його як ваш. Це дозволить вам бути схильним до отримання цього контенту незалежно від його типу.

Уявіть, що ви відкрили модний профіль, завантажуєте фотографії модних товарів і починаєте мати аудиторію, яка стежить за вами. Однак одного разу ви вирішуєте завантажувати контент, пов’язаний з автомобілями. Як ви вважаєте, що станеться? Чи можливо, що та публіка, яка цікавилася модою, цікавиться і автомобілями? Можливо, є аудиторія, яка відповідає цьому профілю, але, швидше за все, велика частина аудиторії не розуміє такої різноманітності контенту. З цієї причини дуже важливо, щоб ви правильно визначили тему свого профілю, так як це буде те, що дозволить вам зосередитися на певній аудиторії, яка може бути більшою або меншою в залежності від обраної теми.

Контент життєво важливий, щоб бути впливовою особою у Instagram

Так само ще один фактор, який ви повинні враховувати, щоб стати впливовою особою в Instagram, полягає в тому, що контент завжди буде королем. Публіка, яка збирається підписатися на вас, робить це тому, що хоче знайти певний контент. Ви можете не знати точно, що саме, але ви знаєте, що вам потрібний контент на певну тему. Наприклад, якщо у вас є профіль, якщо ви хочете впливати на автомобільну тематику, це тому, що у вас є корисна інформація, яку ви можете надати своїм передплатникам в Instagram.

У цьому сенсі ви повинні бути експертом (бо ви вже ним є або тому що стали ним) у цьому питанні і з легкістю впоратися з ним. Те саме відбувається, якщо ви хочете впливати на моду, здоров’я, музику, прикраси, DIY або щось інше. Ви повинні чітко розуміти, що контент, який ви завантажуєте, буде тим, що зробить вашу аудиторію лояльною, а вашою аудиторією будуть ваші передплатники, які зрештою зроблять вас впливовою людиною чи ні.

У цьому сенсі дуже важливо, щоб контент, який ви завантажуєте, був вашим власним, інноваційним, щоб він відрізнявся від інших інфлюєнсеров зі схожими темами, але перш за все, щоб він надавав корисну інформацію вашій аудиторії. Це буде фундаментальним моментом, який визначить різницю між тим, чи зможете ви стати впливовою особою в Instagram або просто обліковий запис з великою кількістю підписників.

Додатковий заробіток для бухгалтера

Як розвинути впевненість у собі?

Як заставити мізки позитивно мислити

Комментарии 1

Добавить комментарий

error: Вміст захищений!!