Як розпланувати відпустку правильно

Хоча б раз на рік у кожної сім’ї гостро постає питання про відпустку. У зв’язку з чим виникає безліч питань: де його найкраще провести? Чи брати із собою дітей? Коли планувати відпустку? І таких питань ще багато. Тому хтось воліє сісти і все обговорити разом, хтось одразу бере право вибору до своїх рук, але є й сім’ї, де кожен чекає, що всіма організаційними моментами займеться інший.

В останньому випадку таке «вичікування» чревате накопиченням взаємних образ, претензій та розчарувань.

Як правило, все закінчується тим, що навіть якщо хтось із подружжя все-таки береться спланувати відпустку, то інший все одно залишається незадоволеним, тому що робилося це «під палиці». То хто ж має відповідати за організацію відпустки? Як то кажуть, у кожній сім’ї свої правила. Рідко коли пара кидає жереб, кому ж цим усім займатися. Набагато частіше ініціативу він бере той, хто сильніше хоче у відпустку.

Але давайте все-таки розглянемо кому ж за своєю природою це зробити легше і простіше.

як розпланувати відпустку правильно

Чоловік – організатор відпустки.

Чоловік завжди схильний мислити логічно та раціональніше. Тому, вибираючи місце для відпочинку, він ретельно зважить усі «плюси» та «мінуси», особливу увагу приділить фінансовому аспекту. Тобто, його буде цікавити не ціна питання (хоча, за обмеженого ліміту і це цілком можливо), а той факт — чи коштує цей курорт (готель, переліт тощо) тих грошей, що заявлені в прайсі тощо. Чоловіки цінують комфорт, тому його шукатимуть скрізь і в усьому.

Відомо, що чоловіки мають потребу «балувати» і радувати своїх жінок. І це одна з причин, чому вони можуть вибрати місцем для відпочинку країну або місто, куди самі б ніколи не поїхали. Іноді достатньо однієї фрази типу «Я завжди мріяла побувати в Парижі» достатньо, щоб він кардинально змінив свої первісні плани для улюбленої.

Не секрет, що радість від організації відпустки та почуття передчуття щастя чоловік відчуває лише якщо ця відпустка — сюрприз для коханої. Але навіть тут йому гріє душу не сам майбутній відпочинок, а той факт, що він робить щасливою жінку.

Жінка – організатор відпустки.

Інша річ – жінка. Місце для відпочинку вона вибирає або спонтанно (побачила барвисті картинки в журналі, рекламу на бігборді) або за рекомендацією своїх подруг. Вона живе емоціями, тому і вибирає ті курорти, де є можливість отримати ці емоції. Іноді емоційного оповідання подруги достатньо, щоб «загорітися».

Вибираючи готель чи санаторій, жінка приділить багато уваги деталям: у скільки там сніданок, яке там харчування, чи спа салони поблизу, ринок і т. д. Не забуде вона і про чоловіка з дітьми: обов’язково дізнається чи є там дитячі майданчики, можливість залишити дитину з кимось, які розваги для чоловіка і т.д. Загалом зробить все те, на що чоловік навіть не зверне увагу.

Для жінок важлива наявність пляжу неподалік готелю, пісочний або гальковий пляж (все залежить від того, чи їде пара з дітьми чи без).

Також ще одна відмінна риса жінки — валізи вона почне пакувати щонайменше за тиждень до початку поїздки (а то й набагато раніше), чоловік же — у день від’їзду. Жінка також обов’язково купить собі кілька нових суконь, купальників та інших аксесуарів. Так, що там говорити, якби вона була воля, вона б скупила весь трикотаж заради однієї поїздки! Чоловік обновок робити не бажає, його і так все влаштовує.

І, звичайно ж, найголовніше, чим відрізняється жінка-організатор відпустки від чоловіка-організатора – настроєм та емоціями. Жінка перебуває у стані ейфорії рівно стільки, скільки вона планує відпустку. Вона живе передчуттям від проведеного разом відпочинку і ці емоції дуже важливі для неї, іноді вони навіть важливіші, ніж сама відпустка.

Висновки.

Як бачите, ідеально спланована відпустка може вийти тільки в тому випадку, якщо пара займається всіма нюансами разом. Крім того, психологи запевняють, що такі спільні відносини зближують людей, допомагають озвучувати свої мрії, розкривають приховані здібності. Спробуйте!

Як сучасній жінці зробити успішну кар’єру

Що таке майнінг криптовалюти зрозумілою мовою

Куди вкласти гроші – практичні поради

error: Вміст захищений!!