Як просунути сайт на верхні рядки пошуку

Під терміном «ефективний» часто розуміють косметику, дієти, засоби для чищення, а також різні процедури та заходи. Слово відноситься до всього, що дозволяє досягти бажаних результатів. Це також можливо позиціонування веб-сайтів. Як для клієнта, так і для фахівця з оптимізації дуже важливо отримати задовільний результат.

Для досягнення конкретної мети необхідно досконально розібратися в техніках, пов’язаних із позиціонуванням, провести SEO-аудит, розробити стратегію та послідовно виконувати завдання із плану – тоді весь процес позиціонування можна вважати ефективним.

Якщо ви хочете, щоб дії SEO були ефективними, ви повинні провести перед ними ретельний аналіз.

Як просунути сайт на верхні рядки пошуку

Завдяки йому ви дізнаєтеся про галузь та конкуренцію, дізнаєтеся, чи є сезонність у даній галузі, і знайдете ключові слова, які варто використати на сайті конкретного бренду.

Слід пам’ятати, що всі методи, які використовуються для оптимізації контенту та веб-сайту, повинні відповідати рекомендаціям пошукової системи Google. Використання дій, що суперечать правилам, може призвести до накладання фільтра або бана на сайті, що унеможливить досягнення певних ефектів.

Ефективне позиціонування сторінок Google також здійснюється з урахуванням відвідувачів. Цінний і унікальний контент, який зацікавить потенційних клієнтів, може значно підвищити ефективність дій. Якщо ви бажаєте забезпечити видимість свого веб-сайту, ви також повинні пам’ятати, що всі дії повинні виконуватися регулярно.

Постійний моніторинг та аналіз практики конкуренції також мають вирішальне значення.

Також варто пам’ятати, що алгоритми Google часто зазнають змін, на які потрібно негайно реагувати, інакше дії перестануть бути ефективними. Ось чому гнучкість також грає таку важливу роль.

Найважливіші принципи ефективного процесу позиціонування:

 • діяти відповідно до правил пошукової системи,
 • аналізувати діяльність конкурентів,
 • створювати якісний контент з урахуванням клієнта,
 • пам’ятайте про регулярність своїх дій – ви побачите, що регулярність
 • окупається у процесі позиціонування сайту.

Які результати ефективного позиціонування веб-сайту?

Ефективне позиціонування сайту – це дії, які дають конкретні ефекти. Методи SEO переважно використовуються для підвищення видимості веб-сайту в результатах пошуку Google.

Непрямою, але часто досягається метою ефективного позиціонування (також у поєднанні з оптимізацією користувальницького досвіду) є:

 • збільшення відвідуваності сайту,
 • охоплення обраної цільової групи вашою пропозицією,
 • досягнення конкретних конверсій.

Неможливо чітко визначити, коли буде видно ефекти позиціонування. Скільки часу знадобиться для досягнення тих чи інших цілей, залежить не тільки від використовуваних прийомів, а й від інших факторів, у тому числі галузі, поточних тенденціях, способах оптимізації контенту, історії позиціонування і навіть про те, чи піддавався веб-сайт раніше штрафним санкціям.

Іноді перші результати можна побачити відносно швидко, але зазвичай під час SEO-заходів потрібно набратися терпіння та діяти послідовно. Крім того, пам’ятайте, що ефективне позиціонування не повинне закінчуватися після того, як ви досягли певної мети.

Головне – довга робота та підтримка високих позицій та відвідуваності на сайті.

SEO-агентства, які забезпечують дуже швидкі результати своєї роботи, зазвичай, не працюють ефективно. Найчастіше в цьому випадку використовуються напівзаходи або навіть чорні методи SEO. Їм не вистачає детального аналізу, аудиту, плану та стратегії дій.

І хоча спочатку це може здатися діями, пов’язаними з ефективним позиціонуванням, часто порушують правила Google. В результаті такої практики деякі сайти піддаються фільтрам та банам, внаслідок чого сайт може бути навіть повністю вилучений з результатів пошуку.

Як виміряти ефективність SEO?

Немає послідовної моделі ефективного позиціонування. Методи і спосіб виконання конкретних дій, що використовуються, повинні бути адаптовані до конкретного випадку. Якщо ви хочете бути впевнені, що певні методи працюють, вам необхідно виміряти їхню ефективність. Це дозволить вам вказати, які методи не дають бажаного ефекту і які елементи веб-сайту слід змінити.

У цьому питанні ви можете вирішити виміряти конкретні результати або інвестувати у професійний SEO-аудит. При аналізі ефективності позиціонування добре встановити ключовий показник ефективності (KPI), який дозволить вам орієнтуватися на конкретні дані.

Найбільш поширеними ключовими показниками ефективності є:

 • видимість сторінки, тобто позиції, які сторінка займає в результатах пошуку за окремими ключовими словами,
 • органічний трафік — скільки людей заходять на сайт з результатів органічного пошуку,
 • коефіцієнт конверсії щодо бажаних дій, що здійснюються користувачами на веб-сайті,
 • Досвід користувача, також відомий як UX, пов’язаний зі зручністю використання веб-сайту.

Для достовірного визначення ефективності позиціонування слід використовувати інструменти, які б полегшували аналіз результатів. До базових відносяться Google Search Console та Google Analytics.

Всебічне обстеження сайту також допоможе Ahrefs.

Деякі інструменти дозволяють порівнювати ваш сайт із сайтами конкурентів та порівнювати дані за кілька місяців, що значно спрощує виявлення допущених помилок та визначення того, які дії могли б допомогти вам досягти бажаних цілей.

Кому доручити позиціонування, щоб воно було ефективним?

Якщо ви хочете, щоб позиціонування вашого сайту в Google було ефективним, віддайте його на аутсорсинг досвідченим людям, які досконало знають принципи SEO та вміють створювати привабливий для користувача контент.

Також пам’ятайте, що алгоритми Google часто змінюються, тому команда, що займається сайтом, має зосередитися на постійному розвитку та брати участь у конференціях, вебінарах чи семінарах.

З ефективною оптимізацією впораються наші фахівці, які чудово знають галузь і застосовують безпечні методи, що дозволяють досягти видимих ​​ефектів позиціонування. Наше SEO-агентство розуміє, що таке ефективне позиціонування і як досягти результатів, про які мріяв клієнт.

У чому подібність між криптовалютами та золотом

Як розрахувати ризик портфеля акцій

Як написати хорошу статью для сайту

Добавить комментарий

error: Вміст захищений!!