Як прокачати себе для кращого життя

Самовдосконалення – це ключ до того, щоб отримувати від життя все, що ми хочемо. Якщо не озброювати себе правильними навичками і не керувати своїм розумом, ми завжди залишатимемося на одному рівні життя.

Успішні люди постійно вдосконалюються і стають все вищими і вищими. Вони щодня вигадують щось нове, щодня удосконалюються по-різному, і це дозволяє їм просуватися у житті, досягаючи своїх цілей.

Самовдосконалення також приносить із собою більший душевний спокій та почуття власної гідності.

як прокачати себе для кращого життя

Є багато різних способів прокачати себе, і самовдосконалення не обмежується лише набором навичок. Ви також можете працювати над своїм темпераментом і настроєм і спокійно реагувати на навколишні події та речі.

Ось кілька практичних порад про те, як прокачати себе, щоб стати найкращим.

1. Будьте позитивними

Це одна з найважливіших порад про те, як покращити себе і стати щасливішим. Песимізм не робить нас кращим. Успішні люди – це вічні оптимісти. Невдалі люди, майже завжди песимісти, які навіть не бачать сенсу у спробах самовдосконалення.

Більше того, чим оптимістичніші ви, тим більше можливостей і шансів відкривається для успішного життя. Позитивні люди бачать життя як благословення, дароване нам. Потрібно завжди шукати лише позитивні моменти, і життя відкриється як квітка з новими можливостями та щоденними радісними подіями.

2. Завжди повертайтеся обличчям до ваших страхів

Усі мають страхи. Скільки з нас стикаються з різними страхами, які лякають до паніки.

Страх – це виклик, кинутий нам всесвіту і допомагаючи зрозуміти, що за люди перед нею: чи зможемо ми їх подолати і не зламатися. Це своєрідне випробування на міцність.

Якщо ви не можете подолати свої страхи — це показник того, що ви ніколи не зможете подолати той рівень, на якому ви на даний момент перебуваєте на даний період життя.

У успішних людей є страхи, як і у вас. Різниця в тому, що вони насолоджуються боротьбою з ними і завжди зустрічають їх віч-на-віч. Вони знають, що подолання страхів – це величезний крок у правильному напрямку, щоб стати тими, ким справді хочуть стати.

3. Брати він відповідальність

Ще одна хороша порада про те, як покращити себе – це взяти на себе відповідальність за своє життя та за свої помилки.

Здійснюючи помилку і перекладаючи вину за неї на іншу людину, ви втрачаєте величезну можливість для самовдосконалення. Робіть помилки, працюйте над ними, а потім вирішуйте, як ви можете грати у свою гру, щоб не повторювати їх. Не перекладайте вину на інших. Це ВАШЕ життя, і важливо контролювати все, що в ньому відбувається.

4. Рано вставайте

Ви вже поставили себе у невигідне становище для самовдосконалення, якщо прокинулися пізно.

Раннє пробудження — це те, що роблять усі люди, які прагнуть успіху, і це одна з чудових порад про те, як покращити себе. Успішні люди схоплюються з ліжка за короткий час, роблять зарядку, що бадьорить, снідають корисною їжею і починають здійснювати свої плани.

Щоранку — це подарунок, багатий на величезні можливості. Ви можете використовувати цей час, щоб зламати всі стереотипи, зробити величезний стрибок уперед, знаючи, що ваші конкуренти ще сплять. Будьте на крок попереду!

5. Будьте ласкаві до людей

Які найкращі риси ми хочемо бачити у людях? Як вони розпоряджаються? Здатність вирішувати головоломки? Їхній талант до розмови?

Різні люди шукають різні речі. Але всі ми цінуємо доброту та щедрість.

Доброта у тому, що вона схожа на бумеранг. Що більше ви дасте, то більше повернеться назад. Якщо ви не дуже люб’язні до людей останнім часом і добре знаєте, що у вас немає такої якості, настав час виправити це, допомагаючи іншим.

Вам не потрібно робити царських жестів. Просто дати монету бездомному, допомогти дамі донести сумки або поділитися хорошими порадами більш ніж достатньо. Це змусить вас почуватися чудово.

6. Вивчайте мови

Вивчення нової мови має чудові переваги. По-перше, це покращує пластичність вашого мозку та, як доведено, знижує ризик хвороби Альцгеймера.

Ви можете відвідати іншу країну та поспілкуватися з місцевими жителями їхньою мовою, тим самим розширюючи коло друзів та знайомих. Вивчення нової мови також дає вам почуття виконаного обов’язку і є чудовим способом самовдосконалення.

7. Щодня читайте книги

Не всім подобається читати. У вік інформаційних технологій, коли для отримання відповіді на питання достатньо відкрити інтернет вже немає тієї любові до книг, яку відчували наші бабусі та дідусі. Але друзі недарма сказано: той, хто читає книги, керує тими, хто цього не робить.

Американський інвестор Уоррен Баффет каже: «Чим більше ви вчитеся, тим більше ви заробляєте». Книги сповнені різних знань, які можуть вас багато чого навчити. Вони допоможуть вам рости, покращуватись і стати більш розвиненою людиною.

8. Напишіть лист своєму старшому Я

Незалежно від того, що ви робите сьогодні і щодня, подумайте, який вплив це надаватиме на ваше життя через десять років. Чи буде ваше старше Я вдячна за те, що ви навчилися новим навичкам сьогодні?

Напишіть листа своєму старшому Я, пояснивши, де і яким ви бачите себе через десять років. Потім зробіть те, що потрібно зробити для досягнення цієї мети.

9. Зволікання смерті подібне

Ще одна порада про те, як прокачати себе і жити більш повноцінним життям – це зупинити звичку повільності. Зі всіх порад статті, цей буде найскладніше реалізувати.

Якоїсь миті кожна людина на планеті втрачає час даремно. Ми марнуємо час, переглядаючи новини в соцмережах, обговорюючи непотрібні нам речі аби не починати працювати.

Але якщо ви хочете покращити себе, зволікання має припинитися прямо зараз. Подумайте про те, що ви отримаєте, якщо перестанете марнувати час, а також що втратите, якщо продовжите це робити.

Звичайно, не потрібно працювати як робот, ні на що не відволікаючись. Знаходьте способи відволікатися продуктивно — переглядайте короткі відеоролики по вашій роботі, а не відео для кішок, і робіть 5-хвилинні перерви кожні 30 хвилин. Будьте дисципліновані у вашій повільності.

10. Зворотній зв’язок

Як ми можемо зробити правильні зміни, коли навіть не знаємо, що саме зробили неправильно?

Одна справа – набрати 100 балів на іспиті, а інша – дізнатися, чому ви набрали 100, а не 150 чи більше. Те саме, коли ви працюєте з клієнтом. Вони кажуть, що це добре, але не здорово.

Але якщо вони не скажуть, де ви надійшли не так, поліпшень не досягти. Тому не соромтеся просити про зворотний зв’язок. Це чудовий спосіб продовжувати вдосконалюватись.

5 навичок бідності, з якими потрібно боротися

Секрети успіху ділової жінки

Як доглядати за грошовим деревом

error: Вміст захищений!!