Як правильно скласти резюме

Правильно скласти резюме — це вже запорука успіху в пошуках роботи, тому будьте у важні та прислухайтесь до порад, які будуть описані в данній статті.

Поради щодо складання резюме від консультантів кадрових агенцій:

Як правильно скласти резюме

1. Для початку вкажіть достовірну контактну інформацію: номер телефону, за яким ви відповідаєте; e-mail, який ви перевіряєте. Не варто розміщувати або відправляти резюме, якщо ви збираєтесь у подорож.

2. Все-таки слід зазначати зарплатні очікування. Це унеможливить вал зайвих дзвінків. Як правило, зарплатні очікування пов’язані з доходом на справжньому або останньому місці роботи, з вашим досвідом за фахом.

Вони не повинні дуже відрізнятися від середньої запропонованої зарплати на конкретну посаду на ринку праці у вашому регіоні.

3. При описі досвіду роботи вказуйте не лише конкретну посаду (наприклад, головного спеціаліста), а й відділ або департамент (наприклад, головний спеціаліст відділу валютного контролю).

4. Після того, як ви вказали терміни роботи, організацію та вашу посаду, опишіть саме ваші обов’язки, а не призначення вашого структурного підрозділу. Інформація має бути повною та конкретною, і давати чітке визначення Вашого досвіду. Наприклад, якщо ви пишете «робота з клієнтами», вкажіть, що це були за клієнти:

  • фіз. чи юр. особи;
  • їхня сфера діяльності;
  • галузь, до якої вони відносяться;
  • можливо, числові параметри.

Наведіть параметри, які б говорили про обсяг Вашої роботи. Наприклад, бухгалтер із розрахунку заробітної плати (на 200 співробітників); консолідація звітності з МСФЗ (5 філій) тощо.

5. Керівникам рекомендуємо першому плані ставити професійні обов’язки, та був керівні функції.

6. Обов’язково вкажіть, чи володієте ви іноземною мовою. Якщо так, то на якому рівні. Намагайтеся реально оцінювати свій рівень.

7. Резюме іноземною мовою має бути менш змістовним, ніж резюме російською. Якщо у Вас є резюме кількома мовами, вони не повинні суперечити один одному.

8. З настороженістю ставляться до кандидатів, які часто змінювали місця роботи. Тому якщо ви працювали на проекті або за терміновим трудовим договором, обов’язково вкажіть це. Якщо Ви рухалися в межах однієї організації або структури, вкажіть назву компанії один раз, а потім термін роботи на різних посадах та/або підрозділах.

9. Якщо Ви розглядаєте пропозиції у різних галузях чи сферах діяльності, не вказуйте цього в одному резюме. Краще складіть кілька варіантів, кожен із яких відповідатиме конкретної вакансії.

10. Інформація в резюме повинна відповідати тій, яку ви будете викладати на зустрічі.

Бажаємо Вам удачі!

Як захистити статті свого сайту від копіювання

Як написати якісні описи товарів в інтернет-магазині

Заробіток на новинках фільмів та серіалів

Комментарии 1

Добавить комментарий