Як правильно привернути увагу оточуючих

Більшість із нас почуваються «невидимками», перебуваючи в компанії людей і не має значення: знайомі вони чи ні. Подібне почуття можна порівняти з самотністю.

Будучи вдома або на галасливій вечірці, багато хто з нас відчуває лише одне — те, наскільки вони самотні. Навколо таких людей нібито знаходиться невидимий бар’єр, який здатний убезпечити їх від навколишнього суспільства і зробити для них недосяжними. На таких людей не дивляться, їх не слухають, не звертають уваги. І, звичайно, що це прикро і навіть викликає почуття заздрості.

«Що такого є у них, чого немає в мене?» — крутиться в голові таких людей питання, коли вони із заздрістю дивляться на тих людей, які буквально привертають увагу оточуючих, наче магніт.

І справді, чого? Красиві посмішки, одягу, впливових друзів або відомих батьків? Цей список можна продовжувати нескінченно, але жоден з цих пунктів не буде єдиним правильним. Популярність і увагу може заслужити тільки та людина, яка матиме цілу сукупність різних якостей і умінь. Причин для їх відсутності куди більше!

Здебільшого це відноситься до скромних, закомплексованих особистостями, які не мають видатних унікальних якостей і рис характеру, схильних до стресу та негативних емоцій, з яскраво вираженими недоліками у зовнішності. Люди, які страждають на занижену самооцінку, ніколи не зможуть потрапити в центр позитивної уваги інших людей.

Чим небезпечна відсутність уваги

Увага потрібна людям подібно до сонячного світла для рослин. Як відомо, без світла рослина поступово чахне і мало цвіте, коли рослина, що стоїть на підвіконні, швидко розростається і радує нас своїми квітучими оксамитовими бутонами квітів. Теж відбувається і з людиною.

Позитивна увага оточуючих людей здатна зарядити людину впевненістю та позитивними емоціями, що згодом зробить її діяльність успішнішою та пліднішою. Люди ж, яким увага тільки сниться, більше схильні до негативних емоцій і депресій.

Відсутність уваги робить людей більш податливими та згідливими. Як правило, такі люди рідко можуть відстояти свою точку зору і зроблять все заради людини, яка звернула на них свою увагу. Такими людьми часто маніпулюють у корисливих цілях усілякі шахраї, тому що вони більш довірливі та наївні.

Як привернути увагу людей?

Як правильно привернути увагу оточуючих

1. Вмійте бути собою і пишатися цим

Не намагайтеся бути схожим на своїх кумирів, сподіваючись, що вам це допоможе стати таким самим успішним і популярним, як і вони. Прийміть і полюбіть себе таким, яким ви є, не бійтеся показувати іншим себе сьогодення. Якщо ви не подобатиметеся собі, то не сподобаєтеся нікому. А тому ставтеся до себе так само, як ви хотіли б, щоб ставилися до вас. Звичайно, це складно і потребує деяких маніпуляцій.

В Інтернеті можна знайти безліч різних вправ, які допоможуть вам прийняти себе таким, яким ви є, і перестати соромитися цього. Насамперед, це допоможе вам відчути себе впевнено, що важливо! По-друге, вам буде простіше спілкуватися з іншими людьми, при цьому не відчуваючи страху чи хвилювання. Ви зможете розслабитися і нарешті почнете почуватися комфортно в компанії інших людей.

2. Не бійтеся вказувати на свою індивідуальність

У сучасному світі свою індивідуальність легко підкреслити за допомогою гардеробу та різноманітних аксесуарів. Знайдіть свій власний стиль, який повністю зміг би відобразити ваш характер. Навчіться, як за допомогою одягу та косметики можна підкреслити власні переваги та сховати недоліки.

Для цього можна звернутися до професіонала, а можна самостійно ознайомитися з різноманітними статтями про одяг, стиль та моду в Інтернеті або у відповідних друкованих виданнях. На перший погляд, це може здатися складно, але насправді це не так. Не бійтеся експериментувати, і у вас обов’язково все вийде!

3. Попрацюйте над своєю поставою та вмінням триматися впевнено

Горда пряма постава завжди виділить вас із натовпу, а тому варто навчити себе триматися впевнено на людях. Нехай ваша хода буде невимушеною та розслабленою. Ви можете потренуватися перед дзеркалом, щоб переконатися, що ви робите все правильно. Якщо у вас є якісь проблеми з поставою, то варто звернутися до фахівця, щоб спробувати виправити цю недугу. До впевнених особистостей мимоволі тягнешся, а тому подвійно важливо попрацювати над самооцінкою.

4. Ставтеся до критики та чужого негативу з посмішкою

Не дайте одному поганому відгуку про вас зіпсувати настрій. Ставтеся до цього простіше і ніколи не піддавайтесь на провокації! Не йдіть на конфлікт, сприймайте все спокійно та адекватно. Будьте впевнені у собі та стримані стосовно співрозмовника. Якщо він не має рації, то спокійно поясніть йому це. Не погоджуйтеся з людиною тільки заради того, щоб закінчити сварку — вмійте відстоювати свою точку зору!

5. Будьте відкритими і не бійтеся бути прямолінійними

Навколишні люди легко розпізнають фальш, а тому важливо бути щирою та відкритою людиною. Висловлюючи свою думку, не бійтеся зустрітись з незгодою. Кожен має право на свою власну точку зору. Не бійтеся говорити оточуючим компліменти! Кожен із них цього заслуговує і хоче, щоб його праці помітили та позитивно оцінили! Таким чином, на вас не лише звернуть увагу, а й зауважують! Не бійтеся своїх думок, але й шануйте думки оточуючих.

Увага непросто заслужити і легко втратити, тому важливо постійно підтримувати свій імідж і наполегливо йти тільки вперед. Якщо у вас щось не виходить, запитайте себе: чому це відбувається? Знайшовши проблему, вживіть заходів щодо її негайної ліквідації. Не опускайте руки, а самовдосконалюйтесь!

Постійно спілкуйтеся з людьми, знаходите спільні з ними інтереси та розвивайте їх разом. Тільки так ви зможете заслужити увагу оточуючих та відчути себе значною частиною суспільства.

Навіщо потрібне ораторське мистецтво

Як заробити на Facebook ( 5 працюючих способів )

Вправи, які допоможуть мислити креативно

Комментарии 2

Добавить комментарий

error: Вміст захищений!!